Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 08:01)

Muj klucik uz odesel do skoly,ja jsem tak vzrusena ze cucham jeho slipy,pyzamo,tricko,vsechno

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 11:01)

Jestli je kluk taky tak nažhavenej tak mu ta škola musí připadat nekonečně dlouhá.Docela by mě zajímalo jestli chodí ven s kamarády a nebo kde ze školy jen domů a věnuje se výhradně tobě?

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Kdyz prijde ze skoli tak ma nejake ukoli,potom jde normalne ven ale moc ho to nebavi,radeji je doma za notasem,potom mi pomaha i co nemusi a na vecer u zaple televize mu pomalicku honin a on vzdy jenom prirazi do ruky,nezrychluju i kdyz by to chtel a on si laska moji carku,snezim se udelat soucasne,kdyz to na mne prichazi tak stisknu a zrychlim a uz cakame oba,je to takovy ritual na dobrou noc

Tom (Po, 20. 1. 2020 - 08:01)

Udělej se, rychle

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 08:01)

A vzrusuje te to?pomahas mu nejak?

Gábina (Po, 20. 1. 2020 - 09:01)

Ano vzrušuje mě to a pomáhám mu tím,že jsem taky nahá a mám na sobě propínací svetr abych ho více povzbudila. Pak mu ho taky honím a kouřím.Svetrem mu lechtám zcela obnažený žalud,to ho moc vzrušuje. Když se blíží vyvrcholení,tak začne vzdychat a najednou vystříkne.Mám to na ruce i svetru a olizuji jeho sperma. Zatím ahoj.

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 10:01)

Ahoj,pak zase napis,

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 09:01)

Úchylnej ubožáku !!!

Gábina (Po, 20. 1. 2020 - 10:01)

Ubožák jsi ty,když se ani neumíš podepsat.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 11:01)

Spíš závidí že neměl takový komfort doma sám.A možná nezávidí sám :-) Nicméně ten podpis je irelevantní a nereflektuje realitu může se za ním skrývat kdokoliv.O_o

Gábina (Po, 20. 1. 2020 - 08:01)

Chtěla bych napsat,že s těmi svetry to není až tak neobvyklé,mám 12 letého syna a přistihla jsem ho při onanii mým svetrem a taky jeden měl oblečený. Když mi vše vysvětlil,tak jsem ho za to neodsuzovala,naopak jsem mu začala pomáhat a ráda se na něj při tom dívám.

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 07:01)

To je pravda,to ja byla taky,a nevadilo mu ani kdyz jsem si malicko ucurla,chlapum to asi chutna,miho klucita to jeste nenapadlo,ale on je pro mne sladouckej,udelala bych pro neho asi cokoli

Adelka (Po, 20. 1. 2020 - 07:01)

Dela mi to jenom jazykem a strasne u toho mlaska,pry hodne tecu a jsem sladoucka rika pri tom

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 07:01)

Jestli te tatik opravdu tolik miluje tak uz se nechas i obstastnit,nebo to delas jenom ty jemu

Adelka (Po, 20. 1. 2020 - 07:01)

Chci vam rict ze to co tady ctu je asi teda normalni,myslela jsem si z pocatku ze jsem divna ale asi ne.Mamka se s mladsim braskou odstehovali a ja zustala s tatou sama,jezdi kamionem a je jsem cely tyden na intru,kdyz se sejdeme doma dlouho si povidame,uz od mala mne uprednostnoval predevsim,jo rozmazloval az jednou kdyz jsem ho nacapala v koupelne jak to delal tak se vse zmnenilo,chtela jsem vsechno vedet a videt a osahat a tak jsem si vydupala to ze jsem ho mohla honit,a kdyz se poprve vystrikal predemnou tak jsem jenom zustala vykulena a nechapave jsem koukala jak se toto pohybuje proti moji ruce a funi a vyteka mu z pindi neco husteho,dnes uz se tesime na sebe az si budeme v patek vecer hrat nase hry

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 07:01)

Ja jsem si s tatou rozumnela ve vsem,zadne tajnosti a stud uz vubec ne

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 06:01)

Prez svetr to asi nic moc neni,uz jenom ta predstava je divna ale kdyz to tak delaji tak proc ne.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 06:01)

Ester,při těch vašich hrátkách si taky syn obléká tvůj svetr? Ono to může být více erotické vidět syna v dámském svetru.

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 06:01)

Já jsem to s těmi svetry nechtěla psát, někomu by se to mohlo zdát divné,ale když je o to takový zájem,ráda odpovím. Ano,syn si taky při těchto hrátkách obléká můj svetr a má ho zapnutý. Jak jsem již dříve psala, většinou doma chodíme nazí,hlavně v létě ale teď když je zima jsou svetry i praktické,netáhne nám na záda, můžeme jimi třeba utřít sperma nebo při počůrání,nehledě na to,že i více oživují naše hrátky.

Josef (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Ono taky záleží jak je svetr silný a jakým vzorem je pletený. Vždyť to můžeš doma vyzkoušet,vyhoň si ho a před výstřikem přilož svetr a uvidíš jestli prostříkne semeno.Ester by určitě nevolila svetr,přes který by to prostříklo. A už to neřeš,není to fyzikální fórum ale jiná rubrika.

Reklama

Přidat komentář