Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Vim,vsechno maji na netu,prohlizi si ruzne veci ale tvrdi ze bezemne by o tom vedel jenom ze se to dela ale jake to je se dozvedel odemne,to jeho prvni honeni taky nebylo ono,mackal si predkozku a nemnel potuchy o tom ze ma tak citlivy zalud,ze ma ve vajickach spermie a ze kdyz se mu ztopori je to hezky pocit,a ted uz vi vsechno a je podle mne velmi zkuseny

Návštěvník (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

Jen si to užívejte.Ale ta fixace na tebe je příliš velká .Měl by v jeho věku už pokukovat po holkách,otrkávat se jiným stylem.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Vim ze to jednou skonci ale zijeme ted a tady,az to prijde tak to bude,odstehuje se asi ale myslim si ze se bude rad vracet na pokec do mne

O_O (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

A to nemáš strach že bude jeho partnerka na tebe žárlit že dokážeš syna uspokojit lépe než ona?:-)

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Pevne doufam ze to zustane mezi nani,kdyz do ted nic nerekl tak ted kdyz ho to bavi asi nejvic tak nerekne tuplem nic,vim to

O_O (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

Tohle sem tím nemyslel že by to napřímo řekl,někdy stačí řeč těla u senzibilnějších jedinců,malý příklad - u partnerky se mi stalo že jsem si dobře rozuměl s její mámou,nikdy sem s ní nic neměl,jen sem flirtoval s ní trochu slovně(mám jiný styl humoru než je obvyklé a k tomu je hezká),ona zas dělala blbosti že mi koupila tričko a kalhoty a chtěla abych si ho před ní vyzkoušel a svlékl se do trenýrek.A to stačilo že její přítel začal žárlit zbytečně takovým způsobem že s ním musela ukončit vztah.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Myslim ze uz se moc vyvyjet nebude,a jestli jo tak ta slecne kterou porve napichne na to kopi se urcite rozpuli,hahaha.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Na muj klucik je taky pekne vyvynutej ale po tatovi to nema,ten mnel kratkeho a tlusteho,synek ma dlouheko a tak akorát do pusy a zalud pekne do spicky,je uzasny..

Návštěvník (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Jak to budeš řešit až si ho odvede některá slečna,to se k nim přidáš?Není dobrý se na něho tak vázat.

Dušan (Út, 21. 1. 2020 - 08:01)

Ve 12 letech mě máma načapala jak si ho honím,to už se mi tvořilo i sperma. Řekla mi,že je to správné a ptala se jestli bych chtěl poznat více.Mě to zajímalo a tak mi řekla abych se svlékl celý do naha a pak mi ho začala honit a pak si ho vzala do pusy a brzy jsem vystříkl.Bylo to krásné,máma pak svlékla tričko a podprsenku a já poprvé viděl prsa takto zblízka.Mohl jsem si s nimi hrát a pak mi řekla,abych jí je líbal a cucal bradavky.To však nebylo vše, pak se taky celá svlékla a nechala si hladit čurinu.Potom mi chytla hlavu přitiskla mě a řekla lízej mi ji.Chvíli jsem lízal a pak mi řekla abych si ho znovu honil a sama začala mastrubovat. Díval jsem se na ní jak má roztažené nohy a prstem dráždí poštěváček a chvílemi si prst strká do pochvy.Společná onanie nás oba vzrušovala a brzy jsme se udělali.Byl jsem překvapen,že i žena může mít výron.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 07:01)

Mne protrhl blanu tata kdyz mi bylo 10 nebo 11 let,bylo to zvlastni,blbli jsne vecer v posteli,lechtal mne na brisku a pri tom mi sakl na pipinu,nekolik krat to tak udelal az jsem zustala lezet a vnimala jsem jak mi hladi pipinku a snazil se rozevirat az jsem roztahla nohy co nejvic,asi mne lizal,nevim,mnela jsem prez pusu polstarek a cekala co bude az mi zacal prstit a dlouho to delal az najednou pritlacil moc az jsem vykrikla do polstare a potom mi jezdil prstem a lizal zaroven,bylo to krasne i kdyz trochu bolestive ale jsem mu vdecna ze se mi takle venoval,miluju ho i dnes

Adriana (Út, 21. 1. 2020 - 07:01)

Takže jsi to sama chtěla aby tě zbavil panenství. A on byl u toho také nahý ? Co bylo potom,honila jsi mu ho ? V kolika letech tě táta souložil.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 11:01)

Soulozili jsme kratce na to co mne vyprstil ale dylo to tak ze ja jsem si nasedla na neho,rikal tak aby mne to nebolelo,no byla jsem zvedava a vzrusenaa kdyz jsem videla toho macka co se ma do mne vejit,no bylo to husty

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 10:01)

Nebyl nahy,az potom co mi vyvolal orgasmus tak se svlekl a ja mu honila az do vastriku a ochutnala ho

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

Ano ten mail má hlubší význam.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

Já nemyslím mail i když musím přiznat že název není zvolený náhodně ale to pod čím tu píšeš - Ester.Jestli nechceš nemusíš odpovídat.....

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 16:01)

Prominte chyby,jeste ted se klepu

Cvok (Po, 20. 1. 2020 - 14:01)

Teda ta maja mne bere,vypada ze bude skvela mama a super milenka

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

A kdyz mu pomalicku strkam prst do zadecku tak to rika nenene a kdyz mu brnknu na prostatu a pri tom ho saju tak krici jeste a ja nestiham polykat,no proste divocak to je,ale muj

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Prez tyden jak kdy,nekdy jednou nekdy vic ale o vikend kdyz se nemusi rano nikam chvatat tak trikrat za sebou az se mu uz nepostavi,vysaju ho jako houbu,jak rika s usmnevem

Reklama

Přidat komentář