3482 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
přechod.. (anonym)
Odpověď na Otec alkoholik , matka
Otec alkoholik , matka prostitutka a tohle jsou ty následky!!!!!
29. Březen 2022 - 21:00
Olik (anonym)
Odpověď na Martino a proč jsi chtěla.aby
Mě ho mamka taky přetahovala až mi tvrdnul a já držel. Mamka semnou chodila nahá a kolikrát sme se i nazí objímali tak že mě to udělalo
30. Březen 2022 - 3:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ten náš onánek začal v
Dala bych mu facku, protože pokud se takto bude chovat dál, nebude mít problémy pak třeba někoho znásilnit. Musí vědět, že musí své choutky krotit a vyhonit se sám.
30. Březen 2022 - 3:55
Marti.na.Pa (anonym)
Odpověď na Synek je ale vycurany,delala
ten...Synek je ale vycurany,delala jsem buchticky se sodo a on se mi do talire vystrikal,citila jsem semeno a tekla jsem jak nikdy,proto se dival a usmival
1. Duben 2022 - 17:54
Dan (anonym)
Odpověď na Kdyby tě tvůj otec sexuálně
Asi kazdej kluk, také miluji svoji maminku, už vím že se za to co k ní cítím nemusím stydět
2. Duben 2022 - 0:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Není divu, že jsou maminy,
Těžko říct, podle mě spíš synové touží po matkach
2. Duben 2022 - 8:28
Zdeněk (anonym)
Já se někdy vzruším jen ze čtení tady těch příspěvků. Jako zrovna dnes ráno. Jen tak jsem si ho utřel papírem od výronu a ten papír se mi na něho přilepil. Musel jsem ho ponořit do hrníčku a čekat, až se papír odtrhne.
2. Duben 2022 - 13:26
Návštěvník (anonym)
Asi bude normální když si matka uvědomí že sexuálně vzrušuje a přitahuje svého syna že o tom bude přemýšlet a možná to může i takovou matku nakonec i sexuálně vzrušit a probudit to v ní samotné i nějaké ty sexuální fantazie o sexu s vlastním synem. Ale to bude asi tak všechno protože každá normální matka by tomu asi jen těžko podlehla až tak že by opravdu s vlastním synem měla sex. Stávat se to samozřejmě může, ale jen mezi lidmi kteří až tak zcela jistě nebudou normální.
3. Duben 2022 - 11:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Asi bude normální když si
Moje matka byla "jako" skála. Nereagovala na mojí nahotu a když mne viděla masturbovat, dělala jakoby jí to nezajímalo. Normálně se mnou komunikovala. Když mi to přišlo, počkala až se uklidním a pokračovala v hovoru. Pak se ale zavírala v koupelně a slyšel jsem to čvachtání a její nářek. Nebyl jsem hodný syn, ale nikdy jsme se jeden druhého s erotickým úmyslem nedotkli.
3. Duben 2022 - 11:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Moje matka byla "jako" skála.
To jsi měl buď velkou smůlu nebo možná velké štěstí že to nedošlo tak daleko že by jsi měl se svou matkou opravdu sex.
3. Duben 2022 - 23:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To jsi měl buď velkou smůlu
Proč myslíš.ctu komentáře a je to poučné,rád bych věděl co tím myslíš.dik
4. Duben 2022 - 0:04
ww (anonym)
Odpověď na Proč myslíš.ctu komentáře a
Co je pro tebe tady na těch komentářích tak poučného?
9. Duben 2022 - 8:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na ten...Synek je ale vycurany
tak to bych ho hnal okrašlovat ještě něčím jídlo které je dobré samo od sebe
9. Duben 2022 - 9:40
Návštěvník (anonym)
Přišla jsem jednou nečekaně dřív domů, a můj syn si s kamaradem honili přirození. Seděli na posteli v pokojíčku a krasně se masturbovali navzájem. Okamžitě jsem zabouchla dveře. V noci jsem nemohla vůbec usnout a pořad jsem to měla před očima, nakonec jsem to nevydržela, chytla manžela za penis, a když se mu postavil naskočila jsem na koníčka a v tu ránu jsem byla hotová. Je pravda, že hodinu před jsem si pipinku hladila a zasouvala prstik na krajíček a představovali si penis synova kamaráda
14. Duben 2022 - 10:19
Návštěvník (anonym)
Jednou mi řekla babička, že bych si před mámou neměl mastit péro, že si stěžovala, že je z toho až moc vzrušená a pak si musí taky mastit píču. Já na to, že nechci aby mne viděla, ale ona mne vždycky vypátrá a přepadne. Mluvili jsme o tom dost dlouho a při tom jsem se udělal, a babička taky.
14. Duben 2022 - 11:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jednou mi řekla babička, že
Já žil od 13 pouze s matkou občas k nám přišla babička. Když se mi stal nějaký trapas tak maminka se pouze usmála. Dnes už spolu nežijeme a to mi chybí. Lepší zenskou neznam
20. Duben 2022 - 7:24
Eva (anonym)
Odpověď na Jednou mi řekla babička, že
To jsi se honil s babičkou?
20. Duben 2022 - 8:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To jsi se honil s babičkou?
Jednou když spala tak sem si ho vyhonil vedle ní. Spíš mě držela zkrátka mamka. Postupem času sem to neřešil, myslím si že na tom není nic špatného když si spolu otom dva lidé promluví
20. Duben 2022 - 9:32
Dona (anonym)
Odpověď na Přišla jsem jednou nečekaně
Syn má na zahrade u plotu udělanej bunkr se sousedovim kamarádem. Jednou jsem je vyděla jak si je měřej a honěj si je. Neviděli mě a tak jsem je sledovala. Syn ho mâ pěkního ale jeho kámoš ho měl o něco věčího. Pohled na něj byl fak vzrušující a ten výstřik, doslova se mě rozklepala kolena a mezi nohama nemluvim. Chtěla jsem prát a tak jsem šla pro deky které ma syn v bunkru abych mi je vyprala. Syn doma nebyl. Když jsem tam vztoupila, tak tam byl jeho kámoš a mastil si tam péro. Když mě uviděl, rychle se zakryl a začal se mě omlouvat. Řekla jsem mu, že jsen ho už jednou vyda a že mě to moc vzrušovalo. A tak jsem mu řekla zda by si ho předemnou nechtěl vyhonit. Nakonec souhlasil a začal si ho přednou honot. Jeho čůrak mě doslova rajcoval a tak jsem si vyhrnula šaty a zajela rukou pod kalhotky. Sledovaly jsme se navzájem. Pak se zapřel a uviděla jsem jeho stříkání. Takového semene nevystříká ani můj manžel a ani syn. I já se udělala. Ale jemu pořád stál jak stožár a tak jsem se ho zeptala zda bych muho mohla trochu pohonit. Když souhlasil, uchopila jsem mu ho a užívala si tu jeho krásnou velikost a tvrdost. Mezi nohama jsem tekla a prostě jsem neodolala a sundala si kalhotky a řekla mu ať mi ho tam strčí a ošukámě. No trochu se cukal a říkal že nemá u sebe kondom, ale uklidnila jsem ho že ho může klidně zasunou a nemusí se ničeho bát a že se může domě i vystříkat že budu moc ráda. Nakonec do mě zazadu vnikl a já jsem prpžila nejkrásnější mrdačku. Pak se do mě celej vystřílal a já byla v sedmém neby. Nakonec se spolu tajně scházíme a mrdá mě moc krásně. Ten klučina fak umí. Kundy mám krásně rozpíchanou a to jeho semeno ve mě. Bože už aby mě zaš ošukal
20. Duben 2022 - 9:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To jsi se honil s babičkou?
Ona to tak chtěla. Teď to děláme dost často a máma říká, že jsme zvířata.
20. Duben 2022 - 11:47
Petroš (anonym)
Haló lidi! Co to berete? Taky bych si naložil...
20. Duben 2022 - 19:17
Matroš (anonym)
Mrrrdat
20. Duben 2022 - 19:34
Ivanka (anonym)
Nedávno za mnou přišel můj 12 letý syn , že ho bolí pindík .už přes pizamo jsem viděla tu jeho obří erekci , když jsem se zeptala co mu je řekl mi že má pořád výron semene a pořád mu stojí.sundal si pizamo a to co jsem zahlédla bylo něco neuvěřitelného ,můj synek měl úplně dospělý penis přes 25 cm určitě.vyhonila jsem mu ho aby mohl spát.potom se mi svěřil že za mnou přišel schválně že se mu líbím a že ví že už tet má většího než svůj táta. Vypadal vážně obrovský když jsem ho vzala do rukou ještě se zvětšil.rekl mi že má 24cm když mu stojí ,manžel má 23cm ale synův mi připadal o dost větší, poslala jsem ho spát .asi po 5 minutách přišel že mu to nejde ,přišel úplně nahatý,to už jsem si to dělala když mě viděl zase mu stal ten jeho mega macek ,měl sebou metr ať mu ho změřím když mu nevěřím délku ,to uz jsem úplně vytekla a popadla jak metr tak synova curaka do ruky , naměřila jsem 29cm co to mě stačilo k velkému vzrušení .....
23. Duben 2022 - 3:29
Monika (anonym)
Odpověď na Nedávno za mnou přišel můj 12
To ti dost závidím, mému synovi je 14 let a má sotva 15cm ,je mi ho chudáka líto, protože vím že ve 14 letech už jsou kluci vyspělí.jeho kamarád má něco podobného jako tvůj syn a to je teda něco
24. Duben 2022 - 13:25
Návštěvnice (anonym)
Odpověď na To ti dost závidím, mému
Proboha, kde na to chodíš? Ve čtrnácti ho mají kluci nejvíc při erekci do 15cti centimetrů. A tak už to většině z nich zůstane. Vychovala jsem postupně tři syny, teda jednoho nevlastního, ale všichni je měli okolo patnácti cm v erekci. Takže neblbni tady lidi, Moniko.
24. Duben 2022 - 13:42
Monika (anonym)
Odpověď na Proboha, kde na to chodíš? Ve
Já si myslím že 15 cm je hodně málo ,já bych třeba s takovým klukem nebyla . když vidím kluky co mají třeba 25cm to je nádhera taková kláda
24. Duben 2022 - 15:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To ti dost závidím, mému
Ty si blbá, jak ta druhá.
24. Duben 2022 - 16:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já si myslím že 15 cm je
Ty máš v palici vymalováno.
24. Duben 2022 - 16:35
Aneta (anonym)
Dělám dětskou doktorku už ,14 let vím o čem tu píšete . už jsem viděla kluka co měl 10 cm opak je když měl okolo 30 cm .
24. Duben 2022 - 23:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dělám dětskou doktorku už ,14
Tak ty určitě děláš doktorku, tak blbé doktorky nejsou, ty se možná někde léčíš.
25. Duben 2022 - 8:13

Stránky

Přidat komentář