3332 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Otec alkoholik , matka
jezis,to neni mozny co tu pisete.Jak nekdo muze osahavat sve dite a pritom se ukajet...?!!Je to zvrhle a trestne.Zneuzivani deti!!Nevim jsi predstavit ze bych mela syna a pri pohledu na nej bych mela byt sexualne vzrusena.Nebo abych sveho muze nacapala jak cmucha kalhotky nasi dcery....To by spis bylo na rozvod !!!Nechapu to,fakt ne!!!
15. Říjen 2021 - 14:19
Katka 1 (anonym)
Já svého syna nemucim, ale když jsem viděla jak má velký penis tak jsem mu neodolala a vykourila jsem mu ho, chtěl ho ode mě změřit má 43cm úplná kláda obrovská
15. Říjen 2021 - 14:21
Katka 1 (anonym)
Odpověď na Martino,jak to začalo?
Už jsem to s ním skusila, do vagíny se mi skoro nevešel, ale anal byl úplně v pohodě, měla jsem snad 10 orgasmu
15. Říjen 2021 - 14:23
Host (anonym)
Ženská, která si nedokáže opatřit normálního chlapa, který by jí dostatečně uspokojil a používá k tomu vlastního syna, je jen zvrhlá bestie, nebo neschopná šereda a patří za mříže.
15. Říjen 2021 - 14:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já svého syna nemucim, ale
A ted tu o karkulce Katuško
16. Říjen 2021 - 0:14
Obrázek uživatele Tomík589
Tomík589
Nejlepší klikačka na netu! Vydělávejte klikáním na reklamy! Stojí to za vyzkoušení! https://www.neobux.com/?rh=4C6F7472353631
17. Říjen 2021 - 15:19
Kuba (anonym)
Jsem teda syn a je mi 14. Ale když nebyla máma doma, tak si její přítel domů přivedl nějakýho borce a šukal ho. Já na ně koukal honil si ho a strkal si prst do zadku. Strašně mě to vzrušovalo a chtěl jsem se přidat.
26. Říjen 2021 - 23:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jsem teda syn a je mi 14. Ale
Přítel matky je bisexuál , provozuje sex s ženami i muži .
26. Říjen 2021 - 23:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na J se se svým synem 13 koupem
Přesně tohle děláme s mámou taky
31. Říjen 2021 - 5:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přesně tohle děláme s mámou
My jsme s mámou měli "bezdotykový zákon". To znamenalo, vidět ano, ale sahat ne. Když vidíš od malička mámu souložit a masturbovat, ona tebe onanovat. Tak už není co skrývat. Nahota byla povolena, nebo vyžadována. Když jsme se koupali, ona šla první. Pak mne zavolala, když byla ještě ve vaně. Byl jsem nahý. Viděl jsem jí vylézat, utírat se , provádět kosmetické úkony, včetně masáže vagíny. Při tom jsem se na vše díval a masturboval. Když jsem byl hotový, šel jsem do vany, kde jsem si to zpravidla udělal ještě jednou. Pak odešla. Celý večer pak byla jen v županu. Pak jsme se dívai na televizi a ona se moc nezakrývala. Na noc si brala noční košili. Já jsem si brával pyžamo s otevřeným poklopcem. Když se mi postavi, což bylo pravidlem, tak mi penis vylezl ven a nebylo třeba ho schovávat. Buď mne poslala pryč se vyhonit, nebo jsem se ukojil na místě, podle toho jako měla náladu. Když to přišlo na ní, šla s tím do ložnice, nebo setrvala a udělala si to vedle mě.
31. Říjen 2021 - 6:12
E (anonym)
Jednou jsem nechtěně viděla mého dvacetiletého syna jak masturbuje s mým použitým spodním prádlem. Chtěla jsem rychle odejít, ale když jsem viděla jak se vášnivě laská a mazlí s mojí podprsenkou a masturbuje s mými kalhotkami kolem svého penisu tak jsem odejít nemohla a dívala jsem se na něho až do konce. Nějak mi to nevadí, vím že to dělá spousta kluků a mužů, a syn je normální a hodný kluk který ve svém věku prohání holky jak to jen jde. Možná spíše mám problém já. Teď když to o něm vím tak se občas neudržím a když to jde tak se synovi nenápadně předvedu třeba v hezkém spodním prádle, nebo si schválně povolím pár knoflíčků od halenky a nechávám se unášet jeho lačnými pohledy. Ale to je vše! Nikdy bych více nedopustila!
31. Říjen 2021 - 20:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jednou jsem nechtěně viděla
Důležité když syn dostane od matky v tomto pochopení pokud sou oba rozumní tak je to pouze ku prospěchu
31. Říjen 2021 - 21:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jednou jsem nechtěně viděla
Naposledy jsem před maminkou masturboval, když měla sedmdesátiny a přála si to zase vidět, jako když jsem byl v pubertě. Samozřejmě, že jsem jí rád vyhověl. Jinak mezi námi nikdy nic nebylo, jen ta masturbace.
31. Říjen 2021 - 21:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Naposledy jsem před maminkou
Kdo z nás by mamince nevyhověl? Té mojí je 52 a přesně vím o čem mluvíš
31. Říjen 2021 - 22:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kdo z nás by mamince
Taky jsi před ní masturboval?
31. Říjen 2021 - 22:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Taky jsi před ní masturboval?
Ano proto sem píšu že je to normální
31. Říjen 2021 - 22:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ano proto sem píšu že je to
Můžeš být konkrétnější? Třeba epizodu ze života, aby řeč nestála?
31. Říjen 2021 - 22:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Můžeš být konkrétnější? Třeba
Ze života spolubydleni s mamkou bych toho mohl psát hodně, prostě čas od času sem si dovoloval věděl sem že maximálně odejde, několikrát sem jí napsal co mám na srdci.. Ty s mamkou mluvíš o sexu?
31. Říjen 2021 - 23:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ze života spolubydleni s
Nemluvíme o sexu. Jen se tolerujeme. Ona vidí mne, když onanuji a já jí také. Viděla mne i souložit a já jí, mnohokrát. Vycházíme z toho, že jsou hranice za které se nesmí, ale jinak je vše dovoleno. Onanujeme i společně a je to moc pěkné.
1. Listopad 2021 - 0:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nemluvíme o sexu. Jen se
Když mi bylo osmnáct, Přivedl jsem si domů holku. Mrdali jsme před mámou. Holku to tak vytočilo, že měla několik orgasmů a už nechtěla. Pak mi máma řekla, že se musím vyhonit, aby se mi nesrazilo semeno. Poslechl jsem jí a bylo mi moc dobře, když to ze mě všechno vycákalo.
1. Listopad 2021 - 6:47
Martina.Pa (anonym)
Synek je ale vycurany,delala jsem buchticky se sodo a on se mi do talire vystrikal,citila jsem semeno a tekla jsem jak nikdy,proto se dival a usmival
1. Listopad 2021 - 7:14
klara (anonym)
ja dlouho odolávala pak mu dala a jěstě otěhotněla
1. Listopad 2021 - 9:50
Katka (anonym)
Mne nejvíc vzrušuje synova častá masturbace. Slyším jeho vzdychání a hekání z pokojíku. Když se koupe je to ještě horší, protože to je i s cachtáním. To pak úplně teču a rukama se chlácholím v kundě. Jsem tak rozhozená, že se mne pak ptá jestli mi něco není.
1. Listopad 2021 - 12:21
Bob (anonym)
Odpověď na ja dlouho odolávala pak mu
Otěhotněla se synem? To muselo být živočišný. A v pohodě, žádný následky to nenechalo, dítě vesele běhá po světě?
1. Listopad 2021 - 19:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na ja dlouho odolávala pak mu
A o antikoncepci jsi neslyšela ? Můžeš šoustat s kým chceš , ale musíš se chránit !
1. Listopad 2021 - 19:02
Návštěvník (anonym)
Všechny uchyláky připoutat za kule do svěráku a zahodit tu utahovací tyčku.
2. Listopad 2021 - 4:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Martino a proč jsi chtěla.aby
No parada,jen tak dal lidi,jste uzasny ze to dokazete napsat
2. Listopad 2021 - 5:41
Katka 1 (anonym)
Já svého syna nemucim, ale když jsem viděla jak má velký penis tak jsem mu neodolala a vykourila jsem mu ho, chtěl ho ode mě změřit má 43cm úplná kláda obrovská
2. Listopad 2021 - 5:42
Návštěvník (anonym)
Vlastní krev vzruší vždycky,ne?
2. Listopad 2021 - 5:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Vlastní krev vzruší vždycky
Hele ty nade mnou je znáš?
2. Listopad 2021 - 6:15

Stránky

Přidat komentář