3604 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Steve je egoista a nešťastník, Který si myslí, že život se řídí jen jeho představami a zkušenostmi a snaží se jej řídit i ostatním. Já nelituji.
27. Srpen 2021 - 8:46
Samanta (anonym)
Odpověď na Možná se vám budu zdát trochu
To že syn masturbuje jsem věděla a brala to jako přirozenou věc. Často knâm chodily jeho kamarádi a také jsem často slíchávala jak se spolu baví o honění a tak. Stalo se to jednou o víkendu. Byl u nás na návštěvě jeden jeho kâmoš. Potřebovala jsem zajet do opchoďáku nakoupit náké věci. Řella jsem synovi že budu tak hodinku a pul prič, tak ať tu nic nevivádíme. Odešla jsem, nasedla do auta a odjela. Zajela jsem za barâk a vspoměla si že jsem si zapoměla peněženku. Takže jsem se vrátila a odemkla. Jak jsem vstoupila byli pootevřené dveře do koupelni a tekla voda ze sprchy. Usližela jsem syna a jeho kámoše. Opatrně jsem nakoukla a myslela jsem že snad omdlím. Oba byli nazí a syn kouŕil kamarádovy jeho péro a naopak. Hladili se pozatku. Ve skřínce byl vlhčící gel kterí jsem používala z manželem aby se mě lépe dostal do zadečku. Pak jsem uviděla jak ho syn vytahuje ze slřínky a maže ho kámošovy na penis a pak si ho vetřel mezi pulky. Jen jsem doufala, že se nestane to co si myslím. Bohužel stalo se. Syn se předklonil a kámoš nasměroval penis na jeho dirku. Po pár dráždění dirky ho doněj zasunul. Začal přirâžet a syn u toho doslova hekal slastí. Sahal mu na prdel a povzbuzoval ho. Jak jsem tak sledovala tak kâmoš byl na doraz a nebyl to zrovna prcek, řekla bych tak kolem 15 cm. Syn mu doslova šel při nârazu na proti. Pak mu kâmoš řek že bude a syn tak dělej. Vyděla jsem jak ho pevně chytil za zadek a pořádně se doněj napích. Bylo jasné že doněj stříkâ. Po chvilce ho znêj vytáh. Řekl že to bylo super a že teť je na řadě on. Syn si namazal penis a jeho dirku. A bylo to tu zas, syn vnikl do něho a začal přirâžet. Rači jsem potichu odešla. Celou dobu jsem na to myslela a nevěděla jak se mám chovat až příjdu. Když jsem přišla domü, koupelna uklizenâ jako by se mic nestalo a syn s kámošem byli v pokoji jako by nic. Kámoš pak odešel a já jsem před synem nedala nic najevo co jsem vyděla. Po čase si našel holku a už jsem byla klidnější.
27. Srpen 2021 - 9:09
Heluš (anonym)
Odpověď na To že syn masturbuje jsem
No proč ne, zkusit se má všechno. Nebylo nám ještě ani patnáct let když jsme se s mojí tehdejší nejlepší kamarádkou o prázdninách asi po desetidenních vzájemných muchlovačkách dostali až k lízání našich kundiček. Pak se stalo že mě ta moje kamarádka rozdělala tak že jsem si sama uvědomila že chci v mojí pochvě cítit něco více a pomalu jsem si do kundičky a za přispění mé kamarádky natlačila její dva prstíky a už jsem nebyla pannou. Nakonec to chtěla i má kámoška a pak došlo i na různé předměty podobné ztopořenému penisu a bylo nám tehdy spolu moc fajn.
27. Srpen 2021 - 13:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To že syn masturbuje jsem
Ty chodíš ještě na základku?
27. Srpen 2021 - 13:52
Návštěvník (anonym)
Jednou nám odpadly dvě hodiny vyučování a tak jsem byl doma dřív. Z matčina pokoje se ozýval jakýsi nářek. Měl jsem strach že se jí něco stalo, tak jsem tam vlít a hned vzal zpátečku. Byla úplně nahá a v rozkoku měla něco růžového. Později jsem zjistil, že to byl umělý penis. Za chvíl přišla v županu. Sedla si proti mě a začala: Spustila se kvůli mě, protože jí vzrušuju, že já si taky honím a ona že by neměla? Že mne při to vídá a můj pták je tak pěknej....Najednou se rozbrečela. Šel jsem k ní a objal jí. Vzala mojí ruku, dala si jí do klína. Mými prsty si začla třít tvrdého poštěváčka. Byla úplně mokrá. Ztvrdl mi penis. Vyndala mi ho z poklopce a vsála ho do úst. Třel jsem jí klitoris palcem a prsty jí zajel do pochvy. Začla naříkat a to se stupňovalo. I na mne to šlo. Orgasmus jsme měli současně. Naplnil jsem jí ústa semenem. Oba jsme křičeli rozkoší a ona se chvěla po celém těle, dokud nezvadla. Pak jsme se spolu sprchovali a navzájem se omývali. Po vystřízlivění jsme si slíbili, že tento úlet se již nebude opakovat. Bylo mi patnáct let.
27. Srpen 2021 - 14:00
Adriana (anonym)
V rubrice Vzrušuje mně máma napsal reálný příspěvek Ota. Láska matky k synovi bývá opravdová a téměř bez hranic a syna k matce podobná, pokud ovšem vztah není narušen vnějšími vlivy. Podle mne cit by v tomto případě měl být určující a eventuální sex, pakli se tomu oba neubrání, jen důsledkem. Nehodlám jakkoli moralizovat, napadá mne v této souvislosti pouze osvědčené rčení - Hoď kamenem kdož jsi bez viny........
3. Září 2021 - 15:08
Bára (anonym)
Odpověď na Ty chodíš ještě na základku?
To vypadá že vyšla ze školky a je v první třídě
3. Září 2021 - 21:05
Bára (anonym)
Odpověď na Jednou nám odpadly dvě hodiny
Ještě jednu pohádku prosím
3. Září 2021 - 21:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na V rubrice Vzrušuje mně máma
Někteří se neubrání a syn fiká matku , otec dceru a někde i bratr sestru .
3. Září 2021 - 21:14
David (anonym)
Odpověď na V rubrice Vzrušuje mně máma
Nenašel jsem tuto rubriku. Můžeš sem dát prosím link? Děkuji
4. Září 2021 - 8:10
Jirka (anonym)
Nějaký způsob jak zjistit, že by matka semnou šla? ( Starší žena )
5. Září 2021 - 16:12
Adriana (anonym)
Odpověď na Nějaký způsob jak zjistit, že
Miluješ-li matku doopravdy, líbej ji vroucně na ústa, a dozvíš se vše....
5. Září 2021 - 22:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Miluješ-li matku doopravdy,
Hezké, krásné
5. Září 2021 - 23:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hezké, krásné
Polibek je vršku optání jestli je spodek k dostání .
5. Září 2021 - 23:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hezké, krásné
Polibek je vršku optání jestli je spodek k dostání .
5. Září 2021 - 23:58
Vašek (anonym)
Když vidím svého syna nahého vždycky se vzrusim.
6. Září 2021 - 1:48
Návštěvník (anonym)
Když jsem viděl matku nahou, neměla s tím problám, tak jsem se také vzrušil. Usmívala se, když viděla, že se mi postavil pyj. "Nech si zajít choutky a jdi si to raději udělat." Říkávala. Měl jsem s ní všelijaké masturbační fantazie, ale skočit na ní bych si nikdy netroufl. Měl jsem k ní úctu, jak se patří na syna. Hříšné myšlenky na matku skončily hned jak jsem začal chodit za holkama.
6. Září 2021 - 7:28
Jana (anonym)
Včera jsme se byly podívat v lese po houbách. Snacha nechala Honzíka hned na kraji lesa svléknout do naha. Podvazala mu pevně varlata a pripnula k nim vodítko. Mohl jít po dvou ale každou chvíli vodítkem pořádně trhla. Když našel houbu musel si k ní kleknout a zaštěkat . Když byla jedla a pěkná dostal pochvalu když byla cervivá tak placanec přes koule. Když jsme se vracely po cestě zpátky musel Honzik na všechny čtyři.
6. Září 2021 - 9:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Včera jsme se byly podívat v
A to má být vrušující? Jste nenormální bestie.
6. Září 2021 - 10:06
Jana (anonym)
Proč bestie !? P
6. Září 2021 - 10:21
honza (anonym)
Posle mi prosím někdo nějakou prasečinku na honzacipisek@seznam.cz DĚKUJI
6. Září 2021 - 12:37
Mirka (anonym)
Jednou o velikonocích přišel syn domů z pomlazky úplně opilý. Zeptala jsem se ho kde se tak zřídil začal na mě řvát ze už je mu 19 a že si bude dělat co bude chtít. Dala sem mu facku. Vrhl se na mě a začal ze me trhat šaty. Neměla jsem podprsenku ani kalhotky takže jsem byla hned nahá. Sedl mi na břicho a držel ruce. Křičela jsem a snažila se ho schodit. Za chvilku už jsem nemela sílu. Když jsem přestala křičet a cukat se tak me pustil. V stala jsem a chtěla odejít jak jsem udělala krok cítila jsem ze mi něco teče po stehně. Sáhla jsem si do rozkroku a byla jsem úplně mokrá. Všiml si toho a začal se smát. Vstal a strčil mi ruku mezi nohy . Koukam ze tady má někdo pěkně nadrzenou kundu. Stydela jsem se ale neucukla jsem. Mel pravdu , teklo to ze me proudem. Povalil me na gauč vzal do ruky pomlazku a praštil s ní do stolu. Dělej hoň si píču nebo te tou pomlazkou serezu ! Nevím jestli to bylo strachy nebo vrusenim ale poslechla jsem. Stál nademnou nadával mi rechtal se a já se před ním udělala. Pak jsem začala brecet a utekla.
6. Září 2021 - 14:05
Eva (anonym)
Odpověď na Jednou o velikonocích přišel
Drsný. Když jsem si to přečetla, udělala jsem se taky. Opilci bývají nebezpeční. Jednou jsem šla tátovi do hospdy pro pivo. Bylo mi šestnáct let, a na svůj věk jsem byla pěkně vyspělá. Když jsem se vracela, vyšli za mnou tři, zatáhli mne do křoví a všichni se na mě vystřídali. Doma jsem byla bita, že jsem přišla pozdě a pivo zteplalo. Měla jsi alespoň, před synem, pořádný orgasmus?
6. Září 2021 - 15:04
přechod. (anonym)
Otec alkoholik , matka prostitutka a tohle jsou ty následky!!!!!
6. Září 2021 - 16:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Včera jsme se byly podívat v
To ,že si z tvého syna udělala otroka , je pěkná dominantní mrcha . Ale co jsi ty jeho matka , když se na takové prasečině podílíš ?
6. Září 2021 - 23:00
Návštěvník (anonym)
Již mi to nedalo a nahlásila jsem to na polícii.Polície si vás podle IP adresy vyhledá
6. Září 2021 - 23:27
Aleš (anonym)
Odpověď na Drsný. Když jsem si to
Doufám že jsi je udala na Policii, to bylo znásilnění
7. Září 2021 - 2:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Doufám že jsi je udala na
Já jednou jela z Prahy ze školy a stopla jsem si auto . Až když jsem nastoupila a v autě byli kromě řidiče ještě dva chlapi , tak jsem si uvědomila že jsem udělala hloupost . Řidič odbočil na Benešov a potom do lesa . Dostala jsem pěkně do těla a ještě si to točili mobily . Použitou a nahatou mě tam nechali ležet a zmizeli. Nenahlásila bych to ani náhodou protože nechci být tímto zážitkem populární v médiích a každý by říkal hele to je ta znásilněná .
7. Září 2021 - 9:16
Dana (anonym)
Mne se opilý syn také pokusil znásilnit. Vzbudila jsem se, když mne uprostřed noci odkrýval, Byl úplně nahý a honil si ptáka. Říkal, že mne musí vomrdat. Raději jsem ho vyhonila a hned dvakrát za sebou. Pak sebou bacil a chrápal na podlaze. Ráno se mi omlouval, ale chtěl abych ho honila zas. Řekla jsem mu že to umí sám dost dobře, at raději zapomene.
7. Září 2021 - 9:27
Erika (anonym)
Co se to zde vyskytlo za hrůzy?
8. Září 2021 - 2:41

Stránky

Přidat komentář