0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Musìm se pŕiznat že i mě
Když s tím dcera začala, tak jsem se s ní koupala, Nejdřív jsme se vzájemě osahávaly a v posteli jsme se dodělaly orálem.
1. Srpen 2021 - 14:27
David (anonym)
Odpověď na To je taky řešení. Někdo tady
Tak snad na ni někde narazím. Díky za podporu.
1. Srpen 2021 - 14:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Když s tím dcera začala, tak
V kolika s tím holka začala a ty ji poprvé uďala jazykem? Ta naše mrska si to dělá už od malička ale až když ji slyším jak si umí udělat příjemné tak mě to strašně vzrušuje! Taky bych s ní ráda prožívala oboustranné orální uspokojování! Jaké to je lizat holku?
2. Srpen 2021 - 9:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak snad na ni někde narazím.
Když mne maminka poněkolikáté přistihla při onanii, vždy jí to rozčílilo. Později přiznala, že na mne také měla chuť. Poslala mne k jedné paní s dopisem. Ta si to přečetla, svlékla mne i sebe, vykoupala nás oba a odvedla si mne do ložnice. Dlouho jsme pak souložili. Bylo mi třináct let. Pak už jsem to před mámou nedělal. Musel jsem semenem šetřit pro svou souložnici.
2. Srpen 2021 - 9:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na V kolika s tím holka začala a
Bylo jí jednáct let. Občas si to užíváme dodnes.
2. Srpen 2021 - 9:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Bylo jí jednáct let. Občas si
Teď ji je kolik? Mě je 16 a mamku bych vylizala hned u se od ní nechala!
2. Srpen 2021 - 9:37
Návštěvník (anonym)
Už má 24 roků. Je šťastně vdaná a má dvě děti. Jestli se chceš sblížit s maminkou, bude přístupnější když bude masturbovat. To by mohla tvojí pomoc uvítat a také se ti stejným odměnit. Pokud je vyhraněně jen na muže, asi neuspěješ, ale odpustí to jako omyl.
2. Srpen 2021 - 9:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Už má 24 roků. Je šťastně
Tak já k ní dneska večer přijdu do ložnice až ji snad uslyším že si to dělá! Nejradši bych k ní šla úplně nahá! To si tvoje holka už v 11 nechala od tebe lizat pipinku?
2. Srpen 2021 - 9:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Už má 24 roků. Je šťastně
Já bych se už asi teda taky nechala v tom věku lizat kundičku! To už jsem prožívala orgasmy!
2. Srpen 2021 - 9:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak já k ní dneska večer
Proč bys nemohla být nahá? Vždyť je to máma a taky ženská. Což o to. Jí se to líbilo hned, protože jsem věděla jak, ale byla moc malá, takže jsme to musely dělat na střídačku, mnou byla uspokojená a už nechtěla. Chvíli koukala jak to dělám rukou a pak souhlasila. Na poprvé to nebyla žádná jízda i to zabolelo, když mi kousala poštěváčka, ale učila se rychle.
2. Srpen 2021 - 10:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Proč bys nemohla být nahá?
Taky to chci s mamkou prožívat! Jsem z toho vzrusena! To i do tedka si ližete navzájem kundičky? To to bude asi praktikovat i se svojí holkou, viď.
2. Srpen 2021 - 10:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Taky to chci s mamkou
Nejspíš. Já se lízala nejen s maminkou, ale i s babičkou. S dcerou samozřemě, když přijede na návštěvu. Asi rodová úchylka, ale s muži taky můžeme. Když je nás víc, děláme to dokolečka dokola.
2. Srpen 2021 - 10:44
Návštěvník (anonym)
Děvčata. Přejděte do lesbického vlákna. Tady je to o klucích.
2. Srpen 2021 - 10:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nejspíš. Já se lízala nejen s
A jak má staré děcka? Musím si to jít udělat.. Mamka tu chodí v kalhotkách a já jsem vzrušena z ní!
2. Srpen 2021 - 14:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A jak má staré děcka? Musím
Holčičce jsou dva a klukovi čtyři. Jsou moc malí. Jestli tě vzrušuje, tak si to dělej před ní, třeba se přidá.
2. Srpen 2021 - 16:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Holčičce jsou dva a klukovi
A budeš taky taková babička jako si měla ty? Vejdu k ní nahá a začnu si to dělat vedle ní a uvidíme.
2. Srpen 2021 - 16:51
Návštěvník (anonym)
Samozřejmě, ale nejdřív počkám, až se začne dráždit sama a budu si jistá, že z toho má potěšení. Panenská vagína nádherně voní a chutná.
2. Srpen 2021 - 16:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Syn má skoro 15 a dělá si to
Kláro,chodíš doma před mladym i v kalhotkách? Viděla si někdy, že by se mu z Tebe postavil?
3. Srpen 2021 - 8:49
Klára (anonym)
Odpověď na Kláro,chodíš doma před mladym
Jsme taková normální rodina, nepředvádíme se před sebou. Ale vím, že syn je závislý na onanii, honí si ho a dráždí snad neustále. Někdy za ním přijdu před spaním, už v tričku a kalhotkách, předstírám něco, a vím, že ho to vzruší a vlastně mě taky. Ještě jsem ale neviděla, že by měl erekci jako ze mě. Ale jeho napnutý ocas jsem už viděla.
3. Srpen 2021 - 9:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jsme taková normální rodina,
Myslíš, že když se se synem koupu a chodím s ním na nuda pláž, že nejsme normální rodina?
3. Srpen 2021 - 9:11
Návštěvník (anonym)
Měl by tě slyšet, jak si drazdis kundičku a uvidíš, jak se to bude vyvíjet.
3. Srpen 2021 - 9:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Myslíš, že když se se synem
Určitě ste mě by z mamky ve vaně stal hned!
3. Srpen 2021 - 9:15
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Určitě ste mě by z mamky ve
Jasně že mu stojí. Je to mužský, ale já s tím nemám problém. Jsem na to zvyklá. Opatrně, aby nevystřík, mu ho umyju, on mi umyje žabku a uspokojíme se každý zvlášť až po koupeli.
3. Srpen 2021 - 9:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Určitě ste mě by z mamky ve
Jasně že mu stojí. Je to mužský, ale já s tím nemám problém. Jsem na to zvyklá. Opatrně, aby nevystřík, mu ho umyju, on mi umyje žabku a uspokojíme se každý zvlášť až po koupeli.
3. Srpen 2021 - 9:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jasně že mu stojí. Je to
A tebe neláká mu ho pohonit až do vystriknuti?
3. Srpen 2021 - 9:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A tebe neláká mu ho pohonit
Máme svá pravidla, která někdo nepochopí.
3. Srpen 2021 - 9:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Máme svá pravidla, která
Já bych to mamce dovolil.
3. Srpen 2021 - 9:33
Návštěvník (anonym)
Bože na nebi to není možné.
3. Srpen 2021 - 10:00
AS (anonym)
Mamča taky přede mnou doma taky chodí ve spodním prádle nebo v kalhotkách a různých tričkách s výstřihem nebo šatičkách ve kterých vynikají její větší prsa. Je super ji takto zblízka vídat a cítit její ženskou přitažlivost která ve mě přirozeně evokuje moji mužskou představivost.
4. Srpen 2021 - 10:18
Balon (anonym)
Najde s tady žena , mamina , která hodně nafukovala balonky synovi , nebo dceři za účelem masturbace...apod., Rád bych si o tom to tématu popovídal....
4. Srpen 2021 - 19:51

Stránky

Přidat komentář