3515 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na Ženám je obecně známo že
Tak to je. Trápím se a vzrušuju tím, že ten můj sameček někde v ústraní onanuje, připravuje mne o potěšení a plýtvá vzácným materiálem, kterým jeho semeno je. Jak ho přistihnu, tak se vždy rozlítostním a vyteču.
29. Červenec 2021 - 6:45
Lucie (anonym)
Ahoj ,už to nemůžu vydržet ,jak přede mnou pořád chodí nahý a ten jeho obří klacek se mu bimba mezi stehna . včera jsem ho viděla ve sprše jak mu stojí a to už jsem skoro nevidrzela ,řekl mi jestli mu ho nechci umit radši jsem odešla aby se něco nestalo
30. Červenec 2021 - 11:06
Helena (anonym)
Ten můj byl s třídou na dvoudenním výletě a asi tam byl pod přísným dozorem, protože když vylezl z autobusu, očividně mu stál. Zatáhl mne za nejbližší křoví, sundal si kalhoty, řekl. Konečně. rozkmital na ptákovi ruku a za chvilku prudce a dlouho stříkal. Pak se mu ulevilo.
30. Červenec 2021 - 12:14
David (anonym)
Odpověď na Ten můj byl s třídou na
Že já blbec jsem se s honěním schovával, měl jsem se nechat načapat, aspoň bych dnes věděl, jak by to dopadlo.
30. Červenec 2021 - 12:22
Marie (anonym)
Odpověď na Ahoj ,už to nemůžu vydržet
Ahoj ,podle mě byste se tomu neměli bránit , hlavně když má takového Macka 20cm v klidu je fakt obr co já bych za to dala .už jsem ho svému synovi také pohonila
30. Červenec 2021 - 13:09
Helena (anonym)
Odpověď na Že já blbec jsem se s honěním
Vše je na dohodě. Doma si to ve vaně udělal zas, slyšela jsem jak to tam cachtá. tentokrát mu to trvalo déle. O pět mocně stříkal, ale až když jsem mu vypouštěla vodu. Zasáhl mne do obličeje.
30. Červenec 2021 - 13:18
Klára (anonym)
Syn má skoro 15 a dělá si to jak divej. Vůbec by bez toho honění nemohl být. Samozřejmě že mě to vzrušuje a vždy po tom, až je hotov, tak se postarám o jeho semeno. Až nic netuší, tak si s jeho spermiemi užívám.
30. Červenec 2021 - 13:43
David (anonym)
Hodný maminky.
30. Červenec 2021 - 14:08
David (anonym)
Odpověď na Vše je na dohodě. Doma si to
Jsem zvědavej, kdy se ti trefí do pusy.
30. Červenec 2021 - 14:09
Markéta (anonym)
Pánbíčkáři jako jste Vy,...Napsal jste to moc hezky a naprosto s Vámi souhlasím. Taky jsou mi těžce proti srsti tyhle středověké názory. Naštěstí takových, jako je Bedřich, je ve společnosti podstatná menšina. Myslím si, že ve 21. století se už lidská společnost přece jen díkybohu posunula ve vývoji dál.
30. Červenec 2021 - 15:08
Helena (anonym)
Odpověď na Jsem zvědavej, kdy se ti
No a co? Po takové smetaně se mi zle nedělá. Stejně si tu a tam líznu. Má to semeno moc dobré.
30. Červenec 2021 - 15:30
Marek (anonym)
Odpověď na Že já blbec jsem se s honěním
Já jsem se s tím také schovával ale matka to o mě věděla protože jsem tu svoji sexuální touhu vůči jejímu tělu a celkovému jejímu vzezření krásné zralé zkušené čtyřicetileté ženy nedokázal ovládat a s představou našeho společného vášnivého sexu jsem ze zoufalství musel onanoval s jejím prádlem a stříkal své semeno do jejích kalhotek, podprsenek, kombiné, nočních košilek, silonek, atd. Semene bylo na jejím prádle mnoho a pořád čerstvé, tak se občas stalo že když dávala prádlo do pračky a sáhla na to že si pro sebe hubovala že to se mnou už není možné ale nikdy mi k tomu nic konkrétně neřekla. Jednoho dne se stalo že mě nachytala jak se mazlím s její podprsenkou a honím si ptáka s jejími kalhotkami obtočenými kolem mého ztopořeného penisu, úplně jsem strachy ztuhnul a bylo mi nepopsatelně, matka si mlčky svlékla tričko, z podprsenky vyndala svá velká prsa a řekla mi, na co čekáš mladíku, tak pokračuj. Nemohl jsem jen jsem stál a v nedozírném údivu koukal na ty její velké obnažené prsa, v ruce jsem svíral svého pořád tvrdého matky kalhotkami obtočeného ptáka a nic jsem nechápal, v tom na mě křikla, tak dělej! Autorita matčino hlasu mě donutila pokračovat a bylo to poprvé kdy jsem před mojí matkou stříkal ze svého ztopořeného údu své semeno.
31. Červenec 2021 - 0:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já jsem se s tím také
Dobře ty. U nás to bylo tak, že když masturbovala maminka, neudržel jsem se a musel taky. Když měla orgasmus, vstoupil jsem k ní a udělal jsem se, při pohledu na její štěstí, také. Pak jsme se oba motali a dělali, že se nic nestalo.
31. Červenec 2021 - 5:21
eh (anonym)
V pubertě začne objevovat každý normální kluk ve své matce i ženu která by i jako žena mohla naplnit a uspokojit jeho sexuální touhy a představy po tělesném sblížení se s ženským tělem. Zvláště když je pak matka ještě trochu atraktivní ženou, nebo kde matka vychovává syna sama, je toto sexuální zaměření synů ke svým matkám v tomto jejich pubertálním období téměř jisté.
31. Červenec 2021 - 9:25
Návštěvník (anonym)
Já jsem asi divná matka, ale mě pro změnu zase vzrušuje dcera a její masturbace! Vzrušuje mě ji večer poslouchat jak si hraje s pipinkou a dělá si příjemné! Nejradši bych vešla a pomohla ji!
31. Červenec 2021 - 14:16
David (anonym)
Odpověď na No a co? Po takové smetaně se
V pohodě, já měl na mysli, že až to z něj bude stříkat a ty budeš zase "náhodou" u toho, tak otevřeš pusu. Možná i olízneš žalud. Fantastická představa, škoda že nejsi moje mamina.
31. Červenec 2021 - 14:31
Helena (anonym)
Odpověď na V pohodě, já měl na mysli, že
Při takovém soužití, je všechno možné.
31. Červenec 2021 - 23:34
Helena (anonym)
Davide. nic není ztraceno. Jestli ještě žije, hlavu ti neutrhne, protože tě miluje. Můj brácha se před mámou ukázal, když se opil na jejích padesátinách. Chvilku se pýřila, trošku mu i nadávala do prasáků. ale nakonec si dala říct a udělala si to taky a před ním.
1. Srpen 2021 - 1:05
Helena (anonym)
Davide. nic není ztraceno. Jestli ještě žije, hlavu ti neutrhne, protože tě miluje. Můj brácha se před mámou ukázal, když se opil na jejích padesátinách. Chvilku se pýřila, trošku mu i nadávala do prasáků. ale nakonec si dala říct a udělala si to taky a před ním.
1. Srpen 2021 - 1:05
David (anonym)
Odpověď na Davide. nic není ztraceno.
Je to moc komplikovaný a nepůjde to. Ale třeba se mi podaří najít ženu, která to má obráceně a zahraje si se mnou divadlo.
1. Srpen 2021 - 8:43
Helena (anonym)
Odpověď na Je to moc komplikovaný a
To je taky řešení. Někdo tady psal, že ho maminka půjčila kamarádce, protože kluk byl až moc živý a ona se obávala, že po ní půjde. Jestli té náhradní říkal maminko, to neuvedl. Ty ale můžeš. Je spousta starších, pěkných a potřebných žen bez partnerů a ty tě rády přijmou, jako "syna", s otevřenou náručí.
1. Srpen 2021 - 10:30
Verča (anonym)
Odpověď na Já jsem asi divná matka, ale
Musìm se pŕiznat že i mě vzrušuje moje dcera. Skoro každí den slíchávám sjejího pokoje vzdichání a sténâní jak si se sebou hraje. Dokonce se mi už zadařilo jí přitom sledovat a pohled naní byl ten nejhezčí pohled. Nošky pěkně od sebe a drázdila si píčku prstama. Prstíky pěkně uvnit a dráždění poštěváčku. Prstíky po vysunutí si strkala do pusy a olizovala si tu svou štávičku. Doslova jsem mezi mohama tekla vzrušením. Moc by se mě líbylo jí přotom lízat a ochutnat tu její slaďounkou štávu mezi nohama. A třeba i naopak a ochutnala ona mě.
1. Srpen 2021 - 14:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Musìm se pŕiznat že i mě
Tak to na ni zkus nějak přichystat, např. ji nech ať tě u toho nachytá a uvidíš jak bude reagovat
1. Srpen 2021 - 14:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Musìm se pŕiznat že i mě
Když s tím dcera začala, tak jsem se s ní koupala, Nejdřív jsme se vzájemě osahávaly a v posteli jsme se dodělaly orálem.
1. Srpen 2021 - 14:27
David (anonym)
Odpověď na To je taky řešení. Někdo tady
Tak snad na ni někde narazím. Díky za podporu.
1. Srpen 2021 - 14:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Když s tím dcera začala, tak
V kolika s tím holka začala a ty ji poprvé uďala jazykem? Ta naše mrska si to dělá už od malička ale až když ji slyším jak si umí udělat příjemné tak mě to strašně vzrušuje! Taky bych s ní ráda prožívala oboustranné orální uspokojování! Jaké to je lizat holku?
2. Srpen 2021 - 9:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak snad na ni někde narazím.
Když mne maminka poněkolikáté přistihla při onanii, vždy jí to rozčílilo. Později přiznala, že na mne také měla chuť. Poslala mne k jedné paní s dopisem. Ta si to přečetla, svlékla mne i sebe, vykoupala nás oba a odvedla si mne do ložnice. Dlouho jsme pak souložili. Bylo mi třináct let. Pak už jsem to před mámou nedělal. Musel jsem semenem šetřit pro svou souložnici.
2. Srpen 2021 - 9:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na V kolika s tím holka začala a
Bylo jí jednáct let. Občas si to užíváme dodnes.
2. Srpen 2021 - 9:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Bylo jí jednáct let. Občas si
Teď ji je kolik? Mě je 16 a mamku bych vylizala hned u se od ní nechala!
2. Srpen 2021 - 9:37
Návštěvník (anonym)
Už má 24 roků. Je šťastně vdaná a má dvě děti. Jestli se chceš sblížit s maminkou, bude přístupnější když bude masturbovat. To by mohla tvojí pomoc uvítat a také se ti stejným odměnit. Pokud je vyhraněně jen na muže, asi neuspěješ, ale odpustí to jako omyl.
2. Srpen 2021 - 9:45

Stránky

Přidat komentář