10178 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Na podzim jí bude osmnáct.
Pokud je potřeba ji trestat a funguje to, tak by se asi mělo pokračovat. Případně to může převzít její přítel.
9. Srpen 2022 - 17:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Na podzim jí bude osmnáct.
Za co ji vlastně biješ?
10. Srpen 2022 - 14:56
Lucka (anonym)
Odpověď na Kolik je holkám?
12 a 16 let. NA holou dostávají obě
11. Srpen 2022 - 8:25
Hanka (anonym)
ahojte, mám taky dvě dcery, teď již ve věku 16 a 20 let. Obě pořád bydlí doma. A oběma pořád hrozí 25 na holou. Nicméně jsem to vždy dělala tak, že jsem jim dala na výběr, když něco bylo. Buď týden bez tv, chození ven atd atd nebo 25 na holou lískovkou. Mnohem častěji si vybraly výprask na holou. a to i teď v jeich věku.
11. Srpen 2022 - 8:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na ahojte, mám taky dvě dcery,
Vzrušuje tě to ty úchylnej zmrde?
11. Srpen 2022 - 9:38
sandra (anonym)
Odpověď na Za co ji vlastně biješ?
Nejčastěji za kouření a pozdní večerní nebo noční příchody domů, zejména když má na druhý den školu. No a někdy taky, když má něco doma udělat a ona se na to totálně vykašle. Když bude mít osmnáct ty pozdní příchody nebo kouření jí už asi nebudu moct zakazovat, ale asi to s ní pak ještě proberu. No a přítele sice má, ale je to moc milý a hodný kluk a neumím si dost dobře představit, že by jí on vyplácel na zadek.
11. Srpen 2022 - 10:41
Lenka (anonym)
Odpověď na Nejčastěji za kouření a
To mi připomíná trapas, co mi udělala moje mamka ve 21 letech před mým klukem. Ještě jsem bydlela ofiálně doma. Zapomněla jsem vypnout vodu a během odpoledne se zatopila koupelna a chodba v domě. Večer jsem přisšla se svým klukem k nám. Mám již s docela chladnou hlavou mi oznámila, že mladá dáma zasloužíš přes prdel. Samozřejmě jsme to nebrala vážně. Jenže ona ano :) Přiběhla s prádelní vařechou jako vždy, já musela sundat džíny a ohnout se přes stůl. Prdel jen v tangách, můj kluk stál jak opařený. Máti mu řekla, ať se dívá, když jak to dopadá, když je někdo nedůsledný. No schytala jsem klasických 30 ran prádelní vařechou, takže prdel rudo modrá.
11. Srpen 2022 - 11:41
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To mi připomíná trapas, co mi
A líbilo se ti to?
11. Srpen 2022 - 15:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nejčastěji za kouření a
Zdání může klamat, před potenciální tchýní se snaží vypadat jako milý a hodný skoro každý. Pokud bude někdy příležitost, tak může být svědkem, jak dcera dostává na zadek.
11. Srpen 2022 - 18:50
Návštěvník (anonym)
Já mám 4 děti. 2 holky a 2 kluci (holky 8 a 17 let a kluci 11 a 7).Preventivním bitím začínáme už ve 1 roku .A to na holou 5 rukou měsíčně .Ve 3 letech už je to vařečkou 10 měsíčně. Od 4 let je to rákoskou 15 měsíčně.Od 8 už 30 rákoskou. Od 10 50 ran rákoskou měsíčně. Od 11 let je to 40 řemenem měsíčně .Od 13 je to 75 ran rákoskou měsíčně.Od 15 je to 80 ran rákoskou měsíčně.V 16 90 řemenem.V 17 100 ran řemenem a 50 rákoskou měsíčně. A v 18 100 ran rákoskou a 100 řemenem
12. Srpen 2022 - 8:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já mám 4 děti. 2 holky a 2
Pochlub se s tím na policii.
12. Srpen 2022 - 17:24
David (anonym)
Ahoj, už jsem zklamaný a nevím kam to napsat tak píšu sem. Je mi 15 let a sháním nějakou brigádu jelikož bych si chtěl vydělat peníze na nový telefon. Nabízím hodinového syna. Pouze Dvůr Králové nad Labem Královéhradecký kraj. dave.karban@email.cz
18. Srpen 2022 - 20:55
casdcfw (anonym)
Odpověď na Já mám 4 děti. 2 holky a 2
a od příštího roku, to bude 200 ran od věznu každý den
21. Srpen 2022 - 22:17
On (anonym)
Je to už pár let do zadu…za svoje peníze jsem si koupil brýle VR, protože mi to v té době zkrátka přišlo jako dobrá investice (teď už to tak nevidím ) Mému bratrovi bylo v té době asi 10 let. Přišel se svými kamarády domů a oni si to chtěli zkusit, ale on musel někam jít a tak tam zůstali jen oni dva, když náhle jim spadl jeden ovladač a rozbili ho. Nevěděl jsem co s nimi dělat, peněz na to totiž dost neměli, ale shodl jsem se s nimi, že by měli dostat nějaký trest a nakonec jsme se dohodli na výprasku. První na řadu šel Honza, o kterém jsem věděl, že doma občas dostává. Začal jsem mu tedy sázet jednu za druhou. Po chvíli jsem mu řekl, ať si dojde pro vařečku, chvíli protestoval, ale nakonec ji donesl a já pokračoval s ní. Pak jsem mu stáhl tepláky, dal pár ran přes trenky a zakončil to na holou. Celkem se držel, až ke konci to už nemohl udržet a vykřikoval “au” po každé ráně. Poslal jsem ho ke zdi a vzal si přes koleno Matouše. Podle toho co se pak dělo se dalo jednoduše usoudit, že nikdy nedostal. Už od začátku křičel a když jsem přešel k vařečce tak začal křičet jako tur. A to nechtějte vidět jak o vypadalo, když jsem stáhnul tepláky. Když jsem přestal tak si ubrečený šel stoupnou vedle Honzy přičemž si ustsvičně hladil úplně červený zadek. Po chvíli jsem je pustil a už jsme o to nikdy nemluvili.
25. Srpen 2022 - 11:21
Oldřich (anonym)
Odpověď na Je to už pár let do zadu…za
Já, kdybych ty kluky vyplácel, tak bych jim to trochu ještě vylepšil... Před výpraskem by nejdřív museli jít do bosa. Předpokládám, že boty měli u vás vyzuté, takže by si oba museli sundat ještě ponožky. Dostávali by bosky. A při těch jednotlivých fázích výprasku by se pěkně svlékali sami a muselo by to úplně dolů. Tedy tepláky dolů, a pak i ty spoďáry. A po bití by stáli v koutě od pasu dolů nahatí, bosí, s těmi zbitými zadky...
25. Srpen 2022 - 15:17
Lucka B. (anonym)
Dneska jsem potrestala na bosých nohách mého zlobivého syna, desetiletého Lukáše. Už to s ním nebylo k vydržení Je hrozně drzý a já jsem na něj sama. Minulou sobotu jsem totiž o jeho holý zadek přerazila vařečku, když jsem ho vyplácela a kluk se mi vysmál. Výprask jsem sice dokončila pravítkem, ale moc to nepomohlo. Kluk se rychle oklepal a zase měl samé drzé poznámky. Řekla jsem mu, že příště už asi dostane bos na chodidla. A on mi jen řekl, to nedáš… Je fakt, že nějak ho zpacifikovat a dát mu sekec je už skoro nad moje síly. Není moc velký, ani silný, ale ani já ne. Když ho biju přes zadek, tak stojí na zemi, jednou rukou se ho snažím udržet předkloněného a druhou mu stánu kalhoty, spoďáry a biju ho. Ale on při tom ,,tancuje,, snaží se mi vyrvat, je to boj, ho zbít… Dát mu pořádný sekec na ty jeho bosý nohy, to bych opravdu sama nezvládla. A tak jsem pozvala přítele, aby mi s ním pomohl. A dneska tedy Luky dostal výprask na chodidla. Opatřila jsem si proutek. S přítelem jsme pak vlítli na Lukáše do jeho pokoje. Doslova jsme ho vytáhli od počítače a hodili ho na postel. Začal tam kopat, ale přítel ho rychle zpacifikoval. Lukýna položl na břicho a chytil ho za nohy. Držel mu je ohnuté v kolenou chodidly nahoru. Sundala jsem klukovi ponožky a začala ho švihat tím proutkem na ty jeho bosý nohy. Kluk brzo začal řvát a pak i brečet. Zatínal prsty u bitých nohou a rukama mlátil do postele. Bila jsem ho, dokud nepřestal vyvádět. Přestala jsem, až když Lukáš už jenom ležel, sténal a plakal. Ty jeho bosé nohy byly po výprasku celé pokryté červenými proužky. Ještě teď našlapuje jako na jehlách. Zůstal bos, bez ponožek, hlavě leží a hladí si zbité nohy… Prve Lukáš sám přišel omluvit za své chování, spíš tedy přikulhal… Tak snad to pomohlo a kluka jsme dali do latě.
27. Srpen 2022 - 16:35
Na Zadek (anonym)
na-zadek.webnode. cz Mrkněte (umažte mezeru před CZ)
28. Srpen 2022 - 13:16
Jana (anonym)
Se začátkem školního roku už doma oprašuji po prázdninách vařechu, co máme na výprasky :) Holky sem tam potřebují 25 na holou
5. Září 2022 - 8:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Se začátkem školního roku už
A proč to potřebují?
6. Září 2022 - 9:50
Renata (anonym)
Asi špatne znamky nebo poznámky.
7. Září 2022 - 21:05
Jana (anonym)
Odpověď na Asi špatne znamky nebo
no spíše potřebují připomenout, že mají i povinnosti. Za známky je nebiju...to už musí být, že na to sakra kašlou.
8. Září 2022 - 8:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na no spíše potřebují
Tak s nimi radši promluv než je fyzicky i psychicky týrat
9. Září 2022 - 11:58
Tomáš (anonym)
Nějáká ženská co ráda výprasky a chce si popovídat a zažít třeba reálný výprask a seznámit se? Tak napiš na tomas.pos@post.cz ,
9. Září 2022 - 15:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na no spíše potřebují
Kolik je holkám?
11. Září 2022 - 11:39
Jana (anonym)
Odpověď na Kolik je holkám?
10 a 12 let
12. Září 2022 - 8:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na 10 a 12 let
A připadá ti normální je týrat?
14. Září 2022 - 9:45
Honza (anonym)
Odpověď na A připadá ti normální je
Tak jednou za čas vařečkou na zadek dítě nezabije.
14. Září 2022 - 12:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak jednou za čas vařečkou na
Nezabije, ale bude ho to dost bolet, muže způsobit trauma a ničí rodinné vztahy
14. Září 2022 - 23:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nezabije, ale bude ho to dost
Něco podobného (může způsobit trauma, ničí rodinné vztahy) se může říct o čemkoli, třeba zákazu mobilu, nebo zaracha. Stejně tak když dáte dítěti velkou volnost, tak to může být v konečném důsledku horší, než ty "fuj" metody.
15. Září 2022 - 6:07
Tereza (anonym)
jejda, jaké týrání.? Tady se zastávám Jany, pár na holou nikomu neuškodí nikdy
15. Září 2022 - 9:15

Stránky

Přidat komentář