10123 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na Dobrý den, máte určitě pravdu
Za to co provedla, je 25 ran rakoskou malo.
14. Červen 2022 - 6:50
MAgda (anonym)
Odpověď na Proto, že čtrnáctiletá dcera
no, myslím, že už je na to pozdě :D A ano, naše holky, když už je to moc, jsou zvyklé nastavit holou
14. Červen 2022 - 9:02
Martin (anonym)
Odpověď na no, myslím, že už je na to
Dobrý den Magdo. Chtěl bych se zeptat kolik let je holkám. Psala jste že jsou zvyklé nastavit holou a chtěl bych se s vámi poradit jak bych měl trestat mou dceru. Pište na 776 225 721
14. Červen 2022 - 17:04
Milan (anonym)
Odpověď na Dneska jsem vařečkou
To je dobře dítě je potřeba vychovavat
20. Červen 2022 - 7:56
Milan (anonym)
Odpověď na a proč ji neád manželka sama
Kolik jim je a jak věky výprask dostanou
20. Červen 2022 - 7:59
Nairam (anonym)
Děti je potřeba vychovávat. Doma dostávají rákoskou. Minulý víkend dostal syn tak že se i počůral. Zjistil jsem že krade manželce peníze
20. Červen 2022 - 8:25
MAgda (anonym)
Odpověď na Dobrý den Magdo. Chtěl bych
Radit rozhodně nebude. U nás cca 1. třídy základy, když už je toho moc, blbéí znbámky, přůšvihy, pozdní příchody, lhaní, tak má prácí rákoska.Ohnout o stůl, stáhnout kalhoty a dle prohřešku patřičný počet ran na holou....řekla bych 5-30
20. Červen 2022 - 8:37
Milan (anonym)
Odpověď na Radit rozhodně nebude. U nás
Tak to je správné . Za co dostává 30 ? My doma používáme rakosku
20. Červen 2022 - 9:56
MAgda (anonym)
Odpověď na Tak to je správné . Za co
Dostávájí obě, máme 2 holky. HEle není to nijak často, jednou do měsíce většinou. Holky jsou hodné a učí se dobře. Ale prostě sem tam je potřeba je zklidnit rákoskou
20. Červen 2022 - 10:28
Pavlína (anonym)
Je tu někdo, kdo trestá výpraskem výhradně dospělé? Hledám kamaráda či kamarádku, případně pár, který mi umožní zažít vzrušení z výprasku, ponížení. Výprask nejen vařečkou, ale i rukou, bičíkem apod. V případě páru budu ráda i divačka, která pak může dostat nařezáno. Věk 37, boubelky, větší prsa, Střední Čechy. Zázemí pouze u Vás :-)
20. Červen 2022 - 11:06
Milan (anonym)
Odpověď na Je tu někdo, kdo trestá
Ano je a velice rád se toho ujmu
20. Červen 2022 - 13:41
Milan (anonym)
Odpověď na Dostávájí obě, máme 2 holky.
To chápu. Rakoska krásné maluje. Na zklidnění je super prdelka zdobená jelity
21. Červen 2022 - 9:24
Magda (anonym)
Odpověď na To chápu. Rakoska krásné
ano, rákoska je postrach zadku :) sama dobře vím, jak moc štípe
22. Červen 2022 - 8:31
Domnic (anonym)
Odpověď na ano, rákoska je postrach
Jaké to je dostat rákoskou?
22. Červen 2022 - 16:25
Návštěvník (anonym)
Tak si nad tím třeba vyhoň ty pedofilní zmrde
22. Červen 2022 - 22:18
Petr M. (anonym)
Odpověď na Děti je potřeba vychovávat.
Kolik je synovi? Řežeš ho úplně nahatého?
23. Červen 2022 - 6:49
Valentýna (anonym)
U nás se to liší. Máme dva kluky, osm a deset let. Když jsou biti, tak většinou dostanou na spoďáry. Položí se na sedačku, nebo na postel, stáhnou pod zadek kalhoty, pak dostanou. Ono to bolí taky dost. Z velký prohřešek jsou pak biti na holou, to pak musí kalhoty i spoďáry úplně dolů. Většinou dostanou vařečkou, za větší lumpárnu řemenem, i na ty spoďáry jsou někdy biti řemenem. Ale před každým bitím se musí zout, pantofle dolů, sundat ponožky. Dostanou vždycky bosí, tak to máme zavedeno. Občas po bití klečí v koutě. Po nářezu na spoďáry klečí již s nataženými kalhotami, zůstávají ale bosí. Po nářezu na holou klečí od pasu dolů nahatí, bosí. Někdy jenom za trest klečí, ale taky musí do bosa. Někdy je jako menší trest jen to vyzutí do bosa, to když tam mají kamarády a zlobí. Oni se za to stydí, když se před kamarády musí zouvat a jsou pak bosí za trest.
23. Červen 2022 - 16:33
Milan (anonym)
Taky jsi v dětství dostávala ?
24. Červen 2022 - 9:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na U nás se to liší. Máme dva
Dělej něco se svým životem toto opravdu není normální
25. Červen 2022 - 14:04
MAgda (anonym)
Odpověď na Jaké to je dostat rákoskou?
mě s ní maminka řezala do matury a jelita na zadku jsem mívala téměř pořád...jaké to je? zkus to! :D
27. Červen 2022 - 9:30
Jana (anonym)
Odpověď na mě s ní maminka řezala do
To mě nejde na rozum. A to ses v tom věku jako nechala? Přeci rákoskou to nejde jen tak při přehnutí přes koleno, je dlouhá, to se musí obět dobrovolně přehnout někde přes gauč či podobně. Nedovedu si představit nedobrovolný výprask na holou v 18.
27. Červen 2022 - 9:48
Jr (anonym)
Odpověď na Jaké to je dostat rákoskou?
Ono to není tak jednoduché jak to vypadá. Ty informace tady úplně nejsou. Zde každý jen píše jak dostal nebo dal, ale ono to není takové nebo nemusí být až takové extrémní. Záleží na lidech a na domluvě. Já vyprasky nedávám, ale bavím se s těmi kdo ano. Můžeš dostat postupně úplně mírně a pak přidávat. Může to být jen mimo konec s přesahem kde se tě netrefi koncem. Pak to může být hlavně koncem a přidávat. Počítej s tím, že když se domluvis na střední úrovni ran tak ty místa po těch pruzích vydrží 2 týdny. Problém je, že musíš myslet a plánovat to i ty stopy. Pokud dostaneš naplno koncem můžou být i měsíc to já tu čest zatím neměl. Počítej s tím, že hlavně večer když chceš spát se pak prevalujes v posteli a hledáš místa kde to méně bolí. Takže dvě věci stopy a blbě se pak spí, ale pokud se domluvis s někým komu věříš tak je to zážitek to zas jo.
27. Červen 2022 - 14:42
warp (anonym)
Odpověď na To mě nejde na rozum. A to
Taky to záleží na povaze a na vztahu mezi matkou a dcerou. Moje žena dostávala od své mámy ještě na vysoké škole. Nebylo to už sice na holou, ale stáhnout kalhoty nebo vyhrnout sukni si musela vždycky. A co vím, tak nikdy nějak moc neprotestovala. Namítala sice, že už je dospělá, no nakonec se pokaždé podvolila a skončila v jejím klíně.
27. Červen 2022 - 17:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak si nad tím třeba vyhoň ty
Bože ty jsi jelitko
27. Červen 2022 - 17:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je tu někdo, kdo trestá
Ahoj, pokud ti nevadí, že jsem o něco málo mladší než ty a máš svou představu o tom výprasku, rád se ujmu role průvodce světem spankingu.
27. Červen 2022 - 21:45
Domnic (anonym)
Odpověď na mě s ní maminka řezala do
Nemám bohužel jak zkusit.
29. Červen 2022 - 2:05
MAgda (anonym)
Odpověď na To mě nejde na rozum. A to
Ahoja, jo to máš pravdu, přes koleno mě opravdu neohýbala. Většinou jsem musela ležet na posteli zadkem nahoru nebo ve stoje ohnutá přes stůl, křeslo atd...Nechala, bylo to lepší nastavitz prdel "dobrovolně" jinak by mě sešvihala přes nohy atd
30. Červen 2022 - 7:50
Janina (anonym)
Vařečkou dneska pořádně zmalujeme holý zadek našeho devítiletého syna. Říkal, že si do vysvědčení všechny známky opraví, Neopravil, žádné...Tak bude dnes pořádně bit! Až bude mít po výprasku, tak napíšu, jak to proběhlo.
2. Červenec 2022 - 8:20
Marian (anonym)
Odpověď na Vařečkou dneska pořádně
Ahoj..Pokecáš o výprasku.
2. Červenec 2022 - 8:33
Janina (anonym)
Odpověď na Ahoj..Pokecáš o výprasku.
Náš Mates už dostal sekec. Nejdřív zalezl v pokojíku pod postel. Tak jsem ho vytáhli ven a hodili ho na postel. Pak ho manžel držel a já jsem ho svlíkala. Tričko dolů, svlíkla jsem mu tepláky, slipy a nakonec i ponožky. Pak jsem kluka položili na břicho. Já jsem mu podržela nohy u kotníků a manžel ho pořádně zbil. vysázel mu řemenem třicet ran na tu jeho holou prdel....
2. Červenec 2022 - 11:22

Stránky

Přidat komentář