9574 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Odpověď na tak jako ono to opravdu..
Dobrý den mám 9 let a žijem jenom z mamov. Mama je velmy prysna a když neposlouchám nařeže my. A dnes my taky za odmlouvani placla rukojetí ne na holov ale naštěstí jenom jednov a stačilo. Hrozně to štípe. Brečela sem a už nikdy nebudu drzá na mámu.
25. Říjen 2021 - 3:02
KP (anonym)
Odpověď na Naplácání na zadek nemůže
Je my 13 a máma me taky načapala kouřit. Doma jsem dostala 15 vařečkov na holov. A kdiž něco vyvedu tak dostanu. Pak to hrozně štípe hrozně bulim a už dlouho zas nic nevyvedu. Něgdy když vym že jsem něco provedla tak se bojím ze dostanu.
25. Říjen 2021 - 8:16
Terka (anonym)
Odpověď na Za to lhaní si to zaslouží a
Ja mam 10 rokov a za klamstvo od mamy vždy dostanem 5 varechov na holov.
25. Říjen 2021 - 8:32
Klára (anonym)
Odpověď na Škoda každé rány která padne
Ja si to nemyslím. Moje máma to taky říká teť mi je 12 a kdiž něco udělám zlého lebo lžu tak 10 vareckov a musím hodinu stát v koutě. Je to hrozný a davam si pozor abi sem nedostala.
25. Říjen 2021 - 12:06
Táňa (anonym)
Odpověď na Tak přesně přes kalhotky a..
Ja od muže taky někdy dostanu na holou ale vždy jenom za trest a málokdy. Před měsícem jsem dostala lebo mám zakázáno nosit krátké sukně aby mi nebylo vidět ty místa a taky velký výstřih nesmím ale ja šla do města a vzala jsem si takové oblečení a přišla jsem domů řekl mi že se oblíkám jak ku.. a že za to dostanu 15 n holou rukou.
25. Říjen 2021 - 12:35
Viky (anonym)
Odpověď na Moniko,ty přistupuješ k tomu
Já dostavam od mamy umělou plácačkou a je to hrozné. Vždy brečím a pokaždé musím na půlhodiny do kouta stát. Pak sem dlouho hodná a prosím maminku že už dostat nechci.
25. Říjen 2021 - 12:48
Věra (anonym)
Odpověď na Ja od muže taky někdy dostanu
Tak to máme podobné. Já jsem šla jednou do práce bez kalhotek a to bylo taky pozdvižení. Skončilo to pořádným naplácáním od muže přes holý zadek.
25. Říjen 2021 - 13:16
Tomáš (anonym)
Nějáká holka na reálnéj výprask?
25. Říjen 2021 - 16:56
Juditka (anonym)
Odpověď na Když děti něco provedou nebo
Taky dostanu vařečkov když něco provedu nebo neposlouchám a hrozně to štípe. Pokaždé brečím ale vždy sy to zasloužím.
26. Říjen 2021 - 21:36
Josef (anonym)
Odpověď na Je mi 10 a bije mě otec i
A jsi při bití úplně nahatý i bosý? Pláčeš hodně a počůráš se někdy?
28. Říjen 2021 - 15:42
Táňa (anonym)
Odpověď na Tak to máme podobné. Já jsem
Můj muž ze začátku když jsem ho naštvala tak mě pořádně seřval ale pak jsem mu řekla to vedlo vždy k hádce protože nemám ráda když na mě někdo zvyšuje hlas. Jednou jsem mu to řekla a zeptal se mě jak to chci teda řešit. Buď semnou nebude mluvit, což se mi taky nelíbí protože mi to ubližuje anebo mi naseká na holou. Tak jsem řekla že nejlepší bude když mi naseká na holou. Tu bolest přežiju a poucim se. Naštěstí to dělá rozumně ale párkrát jsem už dostala.
29. Říjen 2021 - 1:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Můj muž ze začátku když jsem
Co si máme představit pod "dělá to rozumně"?
29. Říjen 2021 - 6:09
Táňa (anonym)
Odpověď na Co si máme představit pod
Že mě nemlátí každý den a za všechno, nemlátí mě hlava nehlava jenom zadek a taky ne víc jak 10 ran. Taky ne pokaždé je to třeba vařečkou často jenom rukou mi naplaca. Ale to musí být něco většího určitě ne třeba že neumeju nádobí nebo za takový hlouposti.
29. Říjen 2021 - 6:17
Návštěvník (anonym)
Kdybys ho naštvávala tak často, že by to muselo být každý den, tak by jeden z vás ten vztah ukončil. Že to není za maličkosti je logické, že je to jen na zadek vyplývá z toho, že jsi to nazvala "nasekání na holou". Ale to, že to není víc než 10 ran a není to vždy vždy vařečkou je opravdu rozumné.
29. Říjen 2021 - 17:38
Návštěvník (anonym)
Jak se cítíš předtím (když víš, že tě to čeká, nebo že za chvíli dostaneš), přitom a potom? V čem je to lepší než kdyby na tebe zvyšoval hlas nebo s tebou nemluvil?
30. Říjen 2021 - 8:20
Obrázek uživatele zvedavy
zvedavy
já dostávám od manželky nebo tchyně na holou často
30. Říjen 2021 - 10:25
Honza (anonym)
Odpověď na Ahoj. Strašně ráda bych
Tak tobě je teprve 12 a už máš takový choutky?Musela by ses svléknout do naha.Nejdříve bych Tě ohnul přes koleno a naplácal vařečkou.Potom by si se musela ohnout přes židli.Vzal bych rákosku a sešvihal Ti prdel tak že by ses na ní 14 dní neposadila.
1. Listopad 2021 - 8:31
Táňa (anonym)
Odpověď na Jak se cítíš předtím (když
Tak zkoušel hodně trestů protože neuznava fyzické tresty. Když na mě zvýšil hlas tak to skončilo hádkou a nebylo to k ničemu, když se mnou nemluvil tak to nebylo dobrý ani pro jednoho z nás protože ten vztah šel dolu vodou a nemám ráda když se mnou nemluví, stejně to nepomohlo. A předtím než mám dostat tak se omlouvám a slibuju že se polepším a prosím aby to nedělal. Když už dostávám tak to hrozně štípe a brečím a stydím se za to co jsem udelala a po trestu většinou si se mnou promluví o tom. Řekne mi že takhle se hodné ženy nechovají a že si to mám pro příště zapamatovat abych to nedělala. Vždy si to zapamatuju a tu věc už nedělám. A v cem je to lepší proste dostanu, odtrpim si trest a pak je zas vše v pořádku. Kdežto když se mnou nemluvil tak to bylo někdy i na hodiny a bolelo to víc a dýl a hlavně psychicky to bylo těžší.
1. Listopad 2021 - 13:03
Vavřinec (anonym)
Je mi dvanác a chodím do 7 třídy, pokud přinesu ze školy pětku nebo poznámku, tak mi manča vezme do kuchyně musím se ohnout přes židly, stákne mi tepláky a trenky a dostu na holou prdel někdy i deset ran dosti velkou vařečkou. Pěkně to štípe a pálí. Pak musím do pokojíku a učit se.
1. Listopad 2021 - 14:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak zkoušel hodně trestů
Tak to u vás všechno funguje tak, jak by mělo. Možná bys to měla doporučit i svým kamarádkám.
1. Listopad 2021 - 18:09
Táňa (anonym)
Odpověď na Tak to u vás všechno funguje
Ano určitě by se to doporučit dalo. Je to fajn když je tam ta důvěra. Že vím co můžu a co už je za tou hranicí a když tou hranicí přejdu tak zas vím že trest přijde. A to stejný i naopak. A stejně víme že vždy je to zaslouženě a že se milujeme.
2. Listopad 2021 - 12:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ano určitě by se to doporučit
Jak jsi popisovala, co děje před tím, při tom a potom, tak to sedí na případ, kdy dostaneš vařečkou. Když dostaneš jen rukou, tak se to liší jak?
2. Listopad 2021 - 17:52
Marek (anonym)
Odpověď na Taky trestame dceru, tak me
Já trestám syna, syn Jonáš zlobí je mu 15, tak ho vždy pořádně seřežu, a omlátím mu hlavu o zem. Protože je to takovej, parchant že to sním jinak nejde.
2. Listopad 2021 - 20:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Milá Renato,asi jsi to špatně
Já bych stím potrestala syna ! On sy to zaslouží spratek jeden!
3. Listopad 2021 - 13:56
Evina (anonym)
Ahoj, jak je to u vás? Je u někoho přisná výchova , tresty výprasky ve výchově holek? dáváte? dostáváte?
4. Listopad 2021 - 7:38
VM (anonym)
Odpověď na Já trestám syna, syn Jonáš
Taky má doma takovýho parchanta o rok mladšího. Klečí na židli jednou rukou ho vyplácím řemenem a druhou mu za vlasy pevně držím hlavu.
4. Listopad 2021 - 8:00
Marek (anonym)
Odpověď na Taky má doma takovýho
Já, Jonáše taky ho kudlím a on i odmlouvá, já mu řeknu, a teď po vejprasku půjdeš klečet a on řekne ne, tak mu ještě přidám za odmlouvání, a ještě ho vykudlím. A nebo on při vejprasku, řve a my bydlíme v paneláku, tak já mu ještě ucpu hubu, aby neřval, smrad jeden a omlátím mu hlavu o zem. Parchantovi jednomu.
4. Listopad 2021 - 13:18
VM (anonym)
Odpověď na Já, Jonáše taky ho kudlím a
To s s ním teda moc nemažeš. Já mu hlavou o zem nemlátím, takhle už je do blbej.
4. Listopad 2021 - 17:10
Bill kaulitz (anonym)
Odpověď na Je mi dvanác a chodím do 7
Chtěl bych to Vavro vidět jak vypadáš??!!
5. Listopad 2021 - 1:19
Marek (anonym)
Odpověď na To s s ním teda moc nemažeš.
On si to zaslouží Jonáš, to jsem dělal i Robinovi, když žil. Protože Jonáš je spratek a zaslouží si to,tak musí být bitej na ty děcka nic jiného neplatí, než když je pořádně, z mydlím. Já už mám teď 6 děcko holku a mám tři kluky, kluci všichni u nás v rodině zloběj, tak musí být bití a 3 holky, holky ty jsou strašně moc hodné.
5. Listopad 2021 - 14:55

Stránky

Přidat komentář