10178 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Odpověď na Nechtěj zažít nářez vařečkou
Mám hodně podobnou zkušenost, když mi bylo dvanáct, tak při pálení čarodějnic jsem společně s kamarádkou poprvé zkoušela kouřit a pít alkohol,přišla jsem domů kolem půlnoci a mamka to hned poznala. Hned ve dveřích jsem schytala facku a než jsem se vzpamatovala,tak už mě máma táhla do kuchyně, vzala do ruky varečku a v afektu mě seřezala na holou. Nevím kolik to bylo ran, ale desně to bolelo a zadek jsem měla modrý několik dní.
14. Říjen 2021 - 16:26
Karel (anonym)
Odpověď na Mám hodně podobnou zkušenost,
Zuzko, jak to bylo účinné? Zapamatovala jsi si to a příště si dala pozor. Nebo to musela maminka opakovat?
15. Říjen 2021 - 10:18
Jirka (anonym)
Odpověď na Naposledy sem dostala, když
Váš sis to zasloužila
15. Říjen 2021 - 11:40
Natalka (anonym)
Já jsem dostala za 5 na zadek mamka mi stáhla legíny a kalhotky přehla mě přes koleno a dostala jsem
15. Říjen 2021 - 11:42
Natalka (anonym)
Já jsem dostala za 5 na zadek mamka mi stáhla legíny a kalhotky přehla mě přes koleno a dostala jsem
15. Říjen 2021 - 11:42
Jirka (anonym)
Odpověď na ahoj je mi 13 a potrebuju
Ahoj nejni problém dostaneš pořádně na holou jen mi dej mesenger
15. Říjen 2021 - 11:44
Jirka (anonym)
Ahoj nejni problém dostaneš pořádně na holou jen mi dej mesenger
15. Říjen 2021 - 11:45
Anna (anonym)
Já mám už svoji rodinu, děti jsou ještě malé. Když mi bylo asi čtrnáct, tak jsme s holkama si koupily cigarety a kouřily. Jedna mamina nás viděla a hned to volala ostatním rodičům, to jsem, ale nevěděla. Když jsem přišla domů, maminka již byla připravená, tak co ty kouříš, já že ne, dýchni na mě a už to šlo. Odvedla mi do obývacího pokoje, ohnula přes křeslo, stáhla kalhoty i spoďáry a dostala jsem vařečkou dost na holou, že mi zadek pálil ještě dva dny. mělo to účinek, od té doby jsem si nezapálila.
15. Říjen 2021 - 23:57
Cstay (anonym)
www.na-zadek.webnode.cz Mrkněte se na můj web, pokud vás, holky, tématika zajímá :) Rád se seznámím, i třeba jen na dopisování.
17. Říjen 2021 - 9:30
Jonáš (anonym)
Mně máma zbila za poznámku, a bolel mě tak zadek, že jsem nemohl sedět. A ve škole se mě, smáli.
17. Říjen 2021 - 16:13
Jonáš (anonym)
Mně máma zbila za poznámku, a bolel mě tak zadek, že jsem nemohl sedět. A ve škole se mě, smáli.
17. Říjen 2021 - 16:14
:( (anonym)
Odpověď na Já jsem dostal od mámy
jak jsem říkala je mi 25 a svoje děti moc nebiji ale kdyby 3 dny nepřišli domů asi by dostalo pořádně páškem na holou
17. Říjen 2021 - 21:44
Martina (anonym)
Když děti něco provedou nebo nechtějí poslouchat, tak jim stáhnu kalhoty a dostanou pár vařečkou na holou a je klid. Ta vařečka jen štípne, ale neublíží.
18. Říjen 2021 - 7:07
Petra (anonym)
Odpověď na Když děti něco provedou nebo
Naprosto souhlasím,ono občas pětadvacet na holou neuškodí,má to výchovný efekt. Varečka může hodně bolet,sama to moc dobře z dětství vím, proto je důležité zvolit přiměřenou intenzitu.
19. Říjen 2021 - 9:10
Žužu (anonym)
Odpověď na plne s tim souhlasim,mam dva
Je my 10 a když zlobým tag my máma naplaca. Vedsinou za odmlouvani nebo za lžy. Nevym proč Musym dostavad. Vždi rukov na holov. Velmy to štípe a brečím u toho. Ras asi přet rokem sem kradla lebo my mama nechcela dat na čokoládu a to sem dostala vařečkov.
20. Říjen 2021 - 8:23
Andy (anonym)
Odpověď na Zdravim...jsem mamina dvou
Ahoj je my 10 od mamy dostanem kdiž zlobým. Vždi u toho brečím. Vedšinou vařečkov 5-10 přez nohavyčky za lži odmlouvani neskore prychody negdy za špatné známky.
20. Říjen 2021 - 8:43
Kája (anonym)
Odpověď na jo kdo dostal vyprask a jemů
Je my 9 a dostala sem včera vařečkov
20. Říjen 2021 - 9:24
Lady (anonym)
Odpověď na Jo je to tak, moje máti
Ahoj je my 12 a nechápu jak se může někomu líbit výprask. Ja sem nigdy nedostavala nějak často a moc ale pár ran se my taky ušlo. Teť už na holov nedostavam že sem na to velká ale Vařečkov my semtam lupne a hrozně to štípe a vždy kdiž vydim že bere vařečku tak my de do breku.
20. Říjen 2021 - 9:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj je my 12 a nechápu jak
Ve dvanácti není divu, že to nechápeš. Až ti bude okolo dvaceti, tak se na to budeš dívat jinak, protože budeš vědět, že takové jemné naplácání rukou, které není za trest, může být příjemné (narozdíl od výprasku vařečkou od rodičů za trest).
20. Říjen 2021 - 18:10
Kiki (anonym)
Odpověď na Dobrý den,
Je my 11 a taky někdy dostanem ale nie nějaké velké výprasky to jsem nikdy nedostala. Nikdy mě maminka nefackuje po tváři ani žádný pohlavek a už vůbec nemám modřiny. Maminka je sama táta nás opustil a vždy říkala že škoda rány která padne vedle. Když jsem drzá odmlouvam chodím pozdě domov a lžu tak my plácne na zadek. Ale max 5 ran a někdy i vařečkou ale málo kdy a když tak jenom jednou přes zadek a nikdy ne na holou. Když my dá na holou tak jenom rukov. Pěkně to vždy štípe ale kdyby my měla něco zakazovat tak to radši vydržím trošku bolesti.
21. Říjen 2021 - 11:20
Lady (anonym)
Odpověď na Ve dvanácti není divu, že to
Vařečkov dostavam kdiz lžu a jen do 5 ran. Vždy brečím a nigdy dostad nechci. Pořádný výprask sem dostala raz na holou kdiz sem se pohadala s mamou a řekla ji ze se krava a usla z domu a vratila se vnoci kolem 11hodin.
21. Říjen 2021 - 11:27
Tinka (anonym)
Odpověď na Otec asi věděl proč, že to
Dobry den je my 11 a gdybi sem skousela kourit tak bich taky dostala. Máma mě nigdi moc nebyla. Negdy dostanu na zadeg kdiž sem bila mladší tak sem dostávala rukov na holov ale tet už na holov ne za to vařečkov ale to musím hodne zlobyt. A vařečkov sem dostala před 3 dni kdiž sem mela přijít domů o 8 hodine vecer a přišla sem o půlnoci a dostala sem 10 víc sem nigdi nedostala. Boli to a hrozne u toho brecim ale pak to už nedelam dlouho.
21. Říjen 2021 - 16:53
Mája (anonym)
Odpověď na Mně se stalo včera, že jsem
Ahoj je my 10 a po prdeli dostavam varechov. Moja mamka je velmi prisna včera som prisla domov velmi neskoro dostala som 10 varechov a mam zakas biť na telefone ale mama je v práci a keby na to prisla tag budem mať zle
22. Říjen 2021 - 11:35
Zuzka (anonym)
Odpověď na Nevím co tu řešíte-proč
Dobrý den je my 10 a od mamy taki dostavam pravidelne při každém prohřešku vařečkov. Hrozné to štípe a pak se stydím za to co jsem provedla a hrozne bulim. Dnes ráno dostala na holov lebo jsem se hrála ze zápalkama a chytil se kabel od nabyječki mama to uhasila stáhla kalhotky sebrala druhý kabel a nasekala my 15 málokdy klečím v koutě ale dnes jsem klečela půlhodiny.
22. Říjen 2021 - 12:54
Lenka (anonym)
Odpověď na Naprosto souhlasím,ono občas
Ahoj ja mam 9 rokov a bojím sa výprasku. Som na mamu niekedy zla a mama my nič nevysvetluje zobere plácačku alebo varechu velku a naplaca mi na holu
22. Říjen 2021 - 13:00
Sabina (anonym)
Ahoj je mi 11 a nechcela by som dostat. Dostavam od mamy vždy a za všechno. Naplaca mi za lež za odmlouvani za neskore příchody když neuposlechnu že třeba mam uklidit nebo že se mám něco naučit a nenaučím se to. Nesnáším to.
22. Říjen 2021 - 13:07
Mafie (anonym)
To je nějaká stránka pro úchylné pedofilní sadisty.Kdyby totiž např.někdo dál 11leté.holčičce 70 ran,tak by nejen nemohla chodit ani sedět,těžko by chodila do školy.Bití přes chodidla používali za gestapa.Týrání dětí by měl být trestný čin a kdo bije děti patří zavřít a aby se mu dělalo to stejné.
22. Říjen 2021 - 22:44
Martin (anonym)
Odpověď na Je tobě kolik let? Otec či.
Je mi 10 a bije mě otec i Matka
24. Říjen 2021 - 9:25
Hanka (anonym)
Odpověď na tak jako ono to opravdu..
Dobrý den mám 9 let a žijem jenom z mamov. Mama je velmy prysna a když neposlouchám nařeže my. A dnes my taky za odmlouvani placla rukojetí ne na holov ale naštěstí jenom jednov a stačilo. Hrozně to štípe. Brečela sem a už nikdy nebudu drzá na mámu.
25. Říjen 2021 - 3:02
KP (anonym)
Odpověď na Naplácání na zadek nemůže
Je my 13 a máma me taky načapala kouřit. Doma jsem dostala 15 vařečkov na holov. A kdiž něco vyvedu tak dostanu. Pak to hrozně štípe hrozně bulim a už dlouho zas nic nevyvedu. Něgdy když vym že jsem něco provedla tak se bojím ze dostanu.
25. Říjen 2021 - 8:16

Stránky

Přidat komentář