10112 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ema Malečková (anonym)
Odpověď na Ahoj Emo, tak co nějaká změna
Dneska jsem dostala 2000 ran rákosku a 100 od bratra velkou vařečkou přes koleno.
22. Srpen 2021 - 11:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dneska jsem dostala 2000 ran
Tak málo? Nedostáváš normálně 20 000 ran za mírné prohřešky a 200 000 ran za ty vážné? (celý tento příspěvek je sarkasmus)
22. Srpen 2021 - 13:23
Viera (anonym)
Odpověď na A jak často a moc dostáváš?
Dostávam od mamy, niekedy aj 2-3 krát za mesiac a býva to naozaj bolestivý výprask na zadok. Mama používa ruku, varešku alebo pravítko. Vždy pri výprasku fňukám a vzlykám a niekedy sa aj rozplačem ako malé decko. Myslím, že naozaj mám prísnu výchovu, hoci si nemyslím, že by som bola menej poslušná ako väčšina mojich spolužiačok alebo kamarátok. Okrem výprasku dostávam niekedy aj iné tresty. Najčastejšie kľačanie alebo státie v kúte, zaracha alebo musím byť skoro večer v posteli. Niekedy to býva poriadne ponižujúce a otravné.
23. Srpen 2021 - 11:44
Martin (anonym)
A máš velké modřiny? dostáváš i od táty?
23. Srpen 2021 - 15:01
Klára (anonym)
Zdravím, je mi 14 a teď půjdu do 9 třídy. před prázdninami jsem navázala přátelský kontakt s mojí angličtinářkou a jednou mě vzala po škole k sobě na doučování, ve škole byla nějaká slavnost a proto jsme šli k ní domů. Bydlela cca 10 minut od školy takže to bylo v pohodě. No tak jsme se učili nějaké věci do angličtiny a po nějaké době řekla že mi donese něco k pití. Když odešla tak jsem si vyzývavě lehla na sedačku na břicho a mírně vyšpulila zadek. Učitelka přišla s kakaem které položila na stůl a zeptala se mě “ty chceš dostat? když už tak pořádně!” já se na ni pousmála a ona si sedla mě si přes sebe přehodila a začla mě rukou plácat přes kalhoty ale přece jen silně. Po chvilce mi kalhoty sundala a chvilku mi zadek masírovala. sundala mi kalhotky a řekla “už máš zadeček pěkně červený ale zasloužíš si víc” a dala mi na holou. začala jsem se červenat a říkala jsem že už stačí že to bolí ale ona mě plácala dál. potom mě posunula a šla si pro vařečku. řekla ať si stoupnu a sundala mi kratase uplne pryc potom aji kalhotky a ohnula me přes stůl. dostala jsem vařečkou strašný výprask a pak jsem stála u ní v rohu s holým zadkem a vařečku jsem držela v půlkách. Od te doby jsem se bála chodit do školy, mám z ní velký respekt ale mám ji ráda. Řekla mi že mi klidně dá aji ve škole pokud nebudu hodná.. Beru ji jako mámu protože moje máma nedávno zemřela a ona mi ji hodně připomíná.
23. Srpen 2021 - 18:01
Markéta (anonym)
ahoj, mám 3 děti ( Anetu 12 let, Štěpána 10 a Michala 7 ) ještě jsem je nikdy neuhodila ale obávám se že budu muset začít. Děcka mi opakovaně vzali peníze, pořád se navzájem mlátí a hází věci z oken. Já vždycky jenom řvu ale manžel už jednou zasáhl a dost to pomohlo. Manžel odjel do zahraničí a jsem na ně sama, všechno se zhoršuje a dneska už to přehnali. Už mám chuť jim všem dát pořádný výprask. Jen nevím jak na to, prosím nějaké rady… Díky M.
23. Srpen 2021 - 18:09
Markéta (anonym)
ahoj, mám 3 děti ( Anetu 12 let, Štěpána 10 a Michala 7 ) ještě jsem je nikdy neuhodila ale obávám se že budu muset začít. Děcka mi opakovaně vzali peníze, pořád se navzájem mlátí a hází věci z oken. Já vždycky jenom řvu ale manžel už jednou zasáhl a dost to pomohlo. Manžel odjel do zahraničí a jsem na ně sama, všechno se zhoršuje a dneska už to přehnali. Už mám chuť jim všem dát pořádný výprask. Jen nevím jak na to, prosím nějaké rady… Díky M.
23. Srpen 2021 - 18:09
Tom (anonym)
Odpověď na ahoj, mám 3 děti ( Anetu 12
Ahoj Marketo to je hrozné co ti dělají, kdyžtak mi napiš na email co sem psal výše.. můžeme to probrat ..
23. Srpen 2021 - 20:02
Návštěvník (anonym)
Tak řekněte, že pokud nepřestanou vyhazovat věci z okna a krást peníze (jestli se nemlátí nějak surově, tak to nechte), tak dostanou výprask/zaracha/3 dny bez PC apod. V případě výprasku vezměte vařečku/nějaký jiný nástroj/trestejte rukou, přehněte si je přes koleno/něco jiného a dejte jim pětadvacet. Na vás je, jestli chcete přes kalhoty, spoďáry, nebo na holou.
23. Srpen 2021 - 20:13
Petr (anonym)
Odpověď na ahoj, mám 3 děti ( Anetu 12
Všem výprask na holou, nebo přes spoďáry. a klukům ještě pak menší výprask na chodidla, bosým.
24. Srpen 2021 - 6:50
Viera (anonym)
Odpověď na A žádná kamarádka nedostává?
Čo viem, tak nie. Maximálne dostanú tak zopár faciek ak niečo vyvedú.
24. Srpen 2021 - 10:19
Viera (anonym)
Odpověď na A máš velké modřiny? dostáváš
Modriny nemávam často, väčšinou iba červený napuchnutý zadok, niekedy sú tak dva dni vidieť otlačky varešky. Od otca nedostávam, on je proti tomu, no mama si to väčšinou presadí. Otec ma už pred výpraskom párkrát zachránil, no nie vždy.
24. Srpen 2021 - 11:35
Markéta (anonym)
Dobře, všem moc děkuji. Děcka odjeli k babičce a až se vrátí tak si to s nimi vyřídím :-) diky moc M.
24. Srpen 2021 - 13:39
Zuzka (anonym)
piste sem dalsi pribehy nebo jak dostavate proste cokoliv, uz je tu nuda klidne si vymislejte
24. Srpen 2021 - 13:47
Martin (anonym)
Odpověď na piste sem dalsi pribehy nebo
Přesně tak, pište příběhy i vymyšlené je tady nuda, ať napíše něco Klára
24. Srpen 2021 - 14:46
Honza B. (anonym)
Já mám doma dva zlobivé kliky, je jim devět a jedenáct let. Používám na ně tři různé vařečky – malou, tou dostávají přes ručky. Na dlaně dostanou většinou když třeba poruší zákaz hraní na mobilu, nebo na počítači, nebo když se hrabali někde, kde neměli. Pák mám takovou prostředně velkou vařečku, tou jsou biti na chodidla. Přes nohy dostanou třeba zato, že přijdou pozdě domů, nebo když doma moc lítají, skáčou, dupou. Pak mám velkou vařečku a tu používám na jejich zadky. Když dostávají výprask na dlaně, tak se postaví a natáhnu před sebe ruce, dlaněmi nahoru. Když uhnou, dostanou ránu navíc. Moc jim nedávám, tak pět ran na každou ruku. Po každé ráně zařvou au a dávají si ruku do podpaždí, po bití si chladí ruce studenou vodou. Když přijdou pozdě domů, tak si musí, hned jak si v předsíni zují boty sundat i ponožky bosky naklusat do kuchyně. Tam si kleknou na židli a dostanou na chodidla, tak deset ran na každou bosou nohu. Taky řvou a pak si sednou na zem a hladí si nohy, chvíli pak našlapují jako na jehlách. Když někdy moc lítají a skáčou, tak si musí taky sundat ponožky a donést si do svého pokoje z kuchyně židli. Pak si na ni bosí kleknou a dostanou na chodidla, někdy i před kamarády. Velkou vařečkou dostávají na holou, musí se svléknout od pasu dolů, lehnou si na postel a pak pořádně dostanou. Takhle jsou biti za větší prohřešky. Vařečka o ty jejich holé zadky pořádně pleská, křičí, řvou bolestí a brečí, jen se jim slzy valí z očí, taky trochu kopou nohama. Většinou dostanou poctivých pětadvacet ran.
24. Srpen 2021 - 20:53
Fulgur (anonym)
Odpověď na piste sem dalsi pribehy nebo
Když to máš těžké. Já třeba o výprascích napsal spoustu povídek, ale nikdy jsem nepředstíral, že se to opravdu stalo. A byly by to hrozně dlouhé příspěvky...
25. Srpen 2021 - 8:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Všem výprask na holou, nebo
To by z pohledu holek ,,NEBYLO FÉR’’
25. Srpen 2021 - 8:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přesně tak, pište příběhy i
Tak se podívejte na jiné diskuze. Třeba Trestání kluků
25. Srpen 2021 - 8:23
Kuba (anonym)
Odpověď na Když to máš těžké. Já třeba o
Tvoje povídky znám a jsou skvělé! Krásně se u nich honí :D tady byly taky dobrý fantazie, ale poslední rok dva je to tu tragický
25. Srpen 2021 - 17:19
Fulgur (anonym)
Odpověď na Tvoje povídky znám a jsou
Děkuji. Můj názor je, že mnoho povídek o výprascích má příliš mnoho výprasků a příliš málo povídky. Prostě -- i tohle by mělo mít určitou literární úroveň.
26. Srpen 2021 - 7:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Děkuji. Můj názor je, že
Ano, to je přesně ono. Většina těch zdejších pohádek, co si hrají na skutečnost, se soustředí na tu "technickou" stránku výprasku, kterou navíc ještě přehání až do brutality, ale všechno ostatní buď opomíjejí, nebo odbudou pár slovy.
26. Srpen 2021 - 17:24
Olina (anonym)
Já trestám zlobivého synka, jemu dvanáct, sice jednou vařečkou, ale taky do různých částí těla. Když je drzý, nebo sprostý, dostane vařečkou jednu přes pusu. Nejvíc dostává přes ruce, je to rychlé, nastaví dlaně a už je bit. Někdy se musí kvůli bití vyzout a dostane bos na chodidla. Klečí při tom na židli, nebo na křesle. A když zlobí hodně, tak dostane klasický sekec vařečkou na holý zadek. Ve svém pokoji se musí svléknout, i vyzout, nechám mu jen tričko, pak si lehne na břicho na postel a je bit na ten jeho holý zadek. Vařečka pleská o holou kůži, zadek rudne, kluk řve, třesou se mu ramena, jak vzlyká, brečí do polštářku kam zaboří obličej, ten je pak úplně mokrý.
26. Srpen 2021 - 21:53
Fulgur (anonym)
Odpověď na Ano, to je přesně ono.
Měl jsem třeba jednu, o tatínkovi, který jede domů, aby vyplatil dceru. Vlastně to ani dělat nechce, ale manželka ho požádala, tak musí. A manželka od té doby vychladla, ale je moc hrdá na to, aby přiznala, že se unáhlila, a tak svou žádost nezruší. A tak na konci povídky tatínek vchází do pokoje, aby vykonal výprask, který si vlastně nikdo z rodiny nepřeje; jen proto, že spolu špatně komunikují.
26. Srpen 2021 - 22:45
Markéta (anonym)
Zdravím, děcka dnes přijeli domů od babičky a hned dostali výprask každý musel s holým zadkem na postel a vařečkou dostali až jim zadky úplně zrudli. Potom se hned omlouvali a přísahali že už budou hodný, ještě jsem postrašila větou že pokud budou zlobit dostanou znova a ostatní sourozenci u toho budou, protože dnes jsem si je postupně volala do pokoje. Díky moc za rady, M.☺️
26. Srpen 2021 - 23:29
Cstay (anonym)
Kdybyste některé chtěly pokecat o Vašich zkušenostech, třeba Vierka, budu rád :) anonymně, nezávazně.. cstay@seznam.cz
27. Srpen 2021 - 0:46
Honza B. (anonym)
Odpověď na Zdravím, děcka dnes přijeli
Markéto, zdravím Vás. Mě by zajímalo pár podrobností. Jestli si děti před výpraskem stáhly spoďáry jen pod zadek, nebo šly úplně dolů? Při bití tedy ležely na břiše, na posteli. Byly vyzutí, když ležely na posteli? A byly úplně bosky, nebo měl někdo z nich ponožky, když dostávaly na posteli přes zadek? Křičely, plakaly, případně kopaly nohama? Kolik dostaly ran?
27. Srpen 2021 - 6:45
Markéta (anonym)
Odpověď na Markéto, zdravím Vás. Mě by
ahoj, spoďáry měli úplně sundaný, byli úplně bosky jen aneta měla ponožky, všichni hrozně řvali a dostali přibližně 50 ran. Díky za otázku, M.
27. Srpen 2021 - 18:00
Tomáš (anonym)
čus Markéto.Pokecáš?
27. Srpen 2021 - 18:20
Petr (anonym)
Varecka je nevhodny vypraskovy nastroj protoze ma tvar, ktery znemoznuje, aby dopadla na obe pulky stejnomerne. Vhodnejsi je napr. dlouhe pravitko, rany kterym boli obe pulky stejne a obe maji po vyprasku stejnou barvu, rudou, az fialovou, podle poctu ran.
27. Srpen 2021 - 21:54

Stránky

Přidat komentář