10112 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Odpověď na Včera jsem nedostala na zadek
A takhle budeš dostávat do 18, dostáváš i např přes pipinu?
16. Srpen 2021 - 10:36
Ema Malečková (anonym)
Odpověď na A takhle budeš dostávat do 18
Rodiče tvrdí že mě takhle budou řezat do 18.A někdy dostávám přes pipinu ale to spíše řemenem.
16. Srpen 2021 - 12:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Rodiče tvrdí že mě takhle
A za lhaní na internetu nedostáváš?
16. Srpen 2021 - 13:02
Ema Malečková (anonym)
Odpověď na A za lhaní na internetu
Já nelžu opravdu takové výprasky dostávám.
16. Srpen 2021 - 13:48
Návštěvník (anonym)
Takové výprasky bys nepřežila. Možná jednou za čas, ale každý nebo skoro každý den? To těžko.
16. Srpen 2021 - 14:46
Zuzana S (anonym)
Zdravim...jsem mamina dvou dcer (14 a 11 let). Nikdy jsem jim systematicky zadny vyprask nedavala, nepocitam nejake to placnuti, ci pohlavek kdyz byly male. Posledni dobou, ale citim, ze je prestavam zvladat. Opetovne vysvetlovani uz me zmaha a ony maji z toho jen legraci. Bavila jsem se o tom se starsi dcerou a z ni vypadlo, nez nejake zakazy a domluvy, ze pry by radsi drzela vyprask..pry bych se i ja mene trapila :-/ Jak mam zareagovat?? Nejake rady?? Kdyztak poprosim zpravu na email- zuzka.svobodova@volny.cz Diky vsem, za pripadne rady.
16. Srpen 2021 - 16:54
Ema Malečková (anonym)
Odpověď na Takové výprasky bys nepřežila
Minulý týden a dnešek byl výjimečný většinou dostávam tak 2-6 krát do měsíce.
16. Srpen 2021 - 17:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Minulý týden a dnešek byl
I tak se divím, že nemáš po minulém týdnu a dnešku zadek rozsekaný na cimpr campr.
16. Srpen 2021 - 19:13
Ema Malečková (anonym)
No,mám velké modřiny
16. Srpen 2021 - 20:31
Ema Malečková (anonym)
Musím být teď 5 dnů nahá. Mám na zadku modřiny, ale dnes jsem nedostala. Akorát se mi bratr pořád posmívá. Kdybych mohla tak bych ho seřezala a taky mu nařídila týden nahoty. On má jelita, ale nemusí je ukázat. Stejně bych chtěla aby musel být týden nahý a mohla jsem se mu posmívat jako on mě. Rodiče řekli že nedostane výprask. O trestu nahoty se nezmínil.
17. Srpen 2021 - 16:14
Karla (anonym)
Odpověď na Jak hodně? Dostává na holou?
Napis na mail, ktery jsem napsala a probereme to
18. Srpen 2021 - 3:02
Ema Malečková (anonym)
Odpověď na Napis na mail, ktery jsem
Dobře
18. Srpen 2021 - 12:47
Návštěvník (anonym)
Před chvílí jsem zjistil, že můj téměř jedenáctiletý syn si přikoupil nějaký VIP do hry. Bez mého povolení. Po večeři se ho zeptám na hry, pokud se přizná-nedostane. Ale jestli bude dělat, jakoby nic-dostane. Co myslíte, mám mu dát vařečkou, nebo řemenem.
18. Srpen 2021 - 17:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Před chvílí jsem zjistil, že
Pokud nemáte zkušenosti, tak vařečkou. Pokud s řemenem umíte, tak jím.
18. Srpen 2021 - 17:46
Návštěvník (anonym)
Tak syn dělal, že nic neví. Řekl jsem mu to, řekl jsem mu, že dostane a on se rozbrečel. Dávat mu výprask večer se mi nechce, dostane asi zítra dopoledne. A taky má do konce prázdnin zákaz mobilu a PC.
18. Srpen 2021 - 19:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak syn dělal, že nic neví.
Za to lhaní si to zaslouží a nebál bych se přitlačit ..
18. Srpen 2021 - 19:50
pavla (anonym)
Ahoj, pokevá nějaká co doma dostává? nebo někdo kdo doma přísně vychovává a trestá holky? Poradí?
19. Srpen 2021 - 9:26
Viera (anonym)
Odpověď na Ahoj, pokevá nějaká co doma
Ahoj, ak ti nevadí, že som zo Slovenska... Mám šestnásť, chodím na gymnázium a ešte stále dostávam za trest na zadok od mojej mamy. Dosť sa za to hanbím, a preto sa s tým nemôžem ani priznať žiadnej kamarátke a radšej by som o tom hovorila s niekým úplne neznámym.
19. Srpen 2021 - 10:01
Martin (anonym)
Ahoj Emo, tak co nějaká změna u vás?
19. Srpen 2021 - 11:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak syn dělal, že nic neví.
Tak jsem si syna přehnul př
19. Srpen 2021 - 14:44
Návštěvník (anonym)
řes stůl a dal jsem mu vařečkou. Syn začal řvát kolem 15. rány, dal jsem mu jich celkem 25, na posledních 5 jsem přitlačil. Snad si to bude pamatovat.
19. Srpen 2021 - 15:14
Pavla (anonym)
Nikdo?
19. Srpen 2021 - 17:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nikdo?
Viera ti o pár komentářů výš odpověděla. Nebo je pro tebe také nikdo?
19. Srpen 2021 - 17:29
Pavla (anonym)
Odpověď na Ahoj, ak ti nevadí, že som zo
A jak často a moc dostáváš? máš přísnou výchovu? Popovídá někdo, zná někdo další?
20. Srpen 2021 - 16:33
Tom (anonym)
Odpověď na A jak často a moc dostáváš?
Tak mi napiš třeba poradím :) taigo@post.cz
20. Srpen 2021 - 17:05
Rostislav (anonym)
Odpověď na Před chvílí jsem zjistil, že
Řemenem, na holou.
20. Srpen 2021 - 18:06
Josef (anonym)
Odpověď na řes stůl a dal jsem mu
Dostal kluk na holou?
20. Srpen 2021 - 18:07
Jožin (anonym)
Dneska odpoledne jsem pořádně ztřískal vařečkou mé zlobivé kluky desetiletého Kubu a osmiletého Matěje. Už dlouho nebyli pořádně biti, Kuba tak před půl rokem a Matěj ještě dýl. Zmizela mi pětistovka a bylo mi jasné, že synkové v to mají prsty. Zavolal jsem si je po obědě do pokoje a uhodil na ně. Zapírali, nic prý o tom nevědí. Ale uhýbali pohledem, klopili oči na nohy. Tak jsem si došel pro velkou vařečku a začalo se trestat. Za lhaní a za krádež. První šel na řadu Kuba. Řekl jsem mu tak se svleč, synku a pěkně do naha! Kuba zrudnul, kousl se do rtů ale poslechnout musel. Stáhl si tričko, hodil ho na zem, pak shodil pantofle z bosých nohou a svlékl si kraťasy, nakonec musely dolů i slipy. Nahatý Kubík si musel stoupnout doprostřed pokoje a pořádně se předklonit, ruce si opřel dlaněmi o kolena. Jeho holý, bílý zadek byl pěkně vyšpulený a svítil. Vybral jsem si místo na tom vytrčeném zadku a pořádně jsem ho práskl vařečkou. Kluk zařval, ale hned dostal druhou a další. Rány pleskaly, kluk řval za chvíli se otřásal a zalykal pláčem. Červených koleček na tom jeho holém zadku přibývalo, až ho měl celý zmalovaný. Pak jsem ho přestal bít. Zbitý Kuba si musel jít kleknout do kouta. A já jsem řekl Matějovi, tak dělej, svlíkej se! Matějovi se třásla brada a ukápla mu i slzička. Kubův výprask sledoval celý vyděšený, byl bledý. Třesoucíma ručkama si svlékl tričko, pak se zul z pantoflí a začal si svlékat tepláky. Potom se sehnul a sundal si kotníčkové ponožky a nakonec si stáhnul slipy. Stál tam nahatý, malého pindíka měl strachy zcvrklého, že to vypadalo jako to byla malá žížalka… Taky se musel předklonit a vystrčit pořádně tu svojí holou prdel. A pak byl pořádně bit. Řval ještě víc než Kuba a slzy mu stříkaly až na zem. Ale nic jsem na jeho nářek nedbal, kluk byl bit tak dlouho, dokud neměl zadek celý rudý. Pak šel klečet vedle Kuby.
20. Srpen 2021 - 19:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dostal kluk na holou?
Přes trenky
21. Srpen 2021 - 10:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj, ak ti nevadí, že som zo
A žádná kamarádka nedostává?
21. Srpen 2021 - 14:40

Stránky