Reklama

Výprask vařečkou

Barbora (Pá, 20. 3. 2020 - 09:03)

jakože si necháš dát na zadek i teď?

XXX (St, 18. 3. 2020 - 00:03)

Možná se to dělo za komunistů ale už se to dávno neděje jenom si tu parta zvrácených úchylů vymýšlí, vsadím se že většina z nich hraje ve filmu v síti

XXX (Út, 17. 3. 2020 - 08:03)

Jo jasně, takové věci se nedějí, tohle by se už dávno nahlásilo, je tu hromada úchylů, kteří jenom píšou hovna

Hans (Út, 17. 3. 2020 - 19:03)

No jasně, někdo měl přísnou výchovu,jinej jak v bavlnce a ty rádi nahlásí všechno, prostě bonzaci. Pokud si myslíš, že se tady píšou hovna,tak je nečti a nekomentuj!

Barbora (Čt, 19. 3. 2020 - 08:03)

J ánevím, ale upřimně pro mě bylo lepší dostat od mamky na prdel, než mít zarachy a jiné zákazky. Zadek se za 3 dny zahojil a bylo

XXX (Po, 16. 3. 2020 - 13:03)

Proč tě to zajímá ty zvrácený úchyle

XXX (Ne, 15. 3. 2020 - 13:03)

Jděte se zabít vy zvrácený hovada

Radim (Po, 9. 3. 2020 - 15:03)

Po několika letech jsem se viděl s bratrancem a společně jsme vzpomínali na událost starou 30 let. Tehdy jsme si půjčili bez dovolení a bez řidičského průkazu, bylo nám necelých 14 let, auto (Škoda 105) mého strejdy, bratranec řídil, já se jen vezl. Bohužel neřídil úplně obratně, narazil na vesnici do plotu. Mírně pošramocené auto jsme vrátili, nicméně jsme doma nic neřekli. Jedna obyvatelka vesnice nás viděla, takže já jsem tehdy (poprvé a naposledy) dostal řemenem na zadek. Druhý den jsem šel do školy, bratranec nikde. Po škole jsem se u něj zastavil, on mi jen ukázal zadek s tím, že nemůže sedět, že dostal šnůrou od žehličky. Nevím, kdo z nás dvou měl větší jelita (taky jsem měl nějaké stopy), ale říkal jsem mu, že to taky cítím, ale sedět mohu. Jak jsme se o tom teď po letech bavili, tak si toto moc nepamatoval, proto tato otázka - jaký byl Váš největší výprask a dostali jste někdy tak, že byste nemohli sedět? :D Podle mě je to fakt kravina..

Barbora (Út, 10. 3. 2020 - 07:03)

Ahoja, no já myslím, že to blbost není. Já když dostala od maminy pořádně na holou, tak jsem měla modrý zadek i 3 dny a fakt se blbě sedělo. A šňůru od žehličky jsem poznala taky

Návštěvník (Ne, 8. 3. 2020 - 12:03)

Pochopitelně jsem sama výprask nikdy nechtěla a nežádala o něj. Šlo o to, že já jsem připravila středně velkou a hlavně krátkou vařečku, ale kdyby ji vybírala mamka, tak by vzala co největší a co nejdelší a sekec s ní by byl mnohem horší. No a hlavně jsem si takhle mohla, pokud to šlo, vybrat okamžik, kdy nebyl nikdo další doma. Protože jediné, čeho jsem se bála víc než výprasku, bylo bití na holou za přítomnosti kluků.

Milka (So, 7. 3. 2020 - 21:03)

Teda sama si vybrat a přinést vařečku a požádat o výprask, tak to bych nikdy nedokázala. U nás to byl spíš boj, mnohokrát mě honili po dvoře a na zahradě nebo jsem byla bita na schodech u půdy. Dobrovolně jsem se nikdy potrestat nenechala.

Návštěvník (So, 7. 3. 2020 - 12:03)

U nás doma se vařečkou také trestalo hodně a hlavně za poznámky v žákovské. I když soudružka učitelka napsala něco nevinného, třeba že nenosím přezůvky, tak výprask byl jistý. V 7.-8. třídě už jsem byla tak vycvičená, že jsem k podpisu nesla notýsek a propisku a zároveň jsem na stůl položila i svou oblíbenou vařečku. Mamka poznámku ani nečetla, hned si mě přehnula a dostala jsem 10 nebo 15 pořádných sekanců.

jan.castka555 (Út, 3. 3. 2020 - 19:03)

Jsme mladý submisivní muž se sklony k masochismu. S BDSM začínám, ale to neznamená, že nemám žádné zkušenosti. Přitahuje mne bolest, hlavně výprasky a také snesu ponižování s nadávkami. Jsem oddaný a nejsem promiskuitní. Rád bych našel ženu na pravidelné hraní a časem třeba i více. Rád si popovídám o běžném životě nebo i o BDSM a výměně zkušeností. [email protected]

Barbora (Po, 2. 3. 2020 - 13:03)

S tou školou, je mi 38 let a za nás to bylo na základce tak, že místo poznámky byl většinou nějaký fyzický trest. Co si tak vzpomínám, tak ukazovátkem nebo pravítkem přes ruce bylo skoro běžné a na denním pořádku. Pár ranama rákoskou přes prdel nebo dokonce i pětadvaceti na holou se taky nešetřilo. NE ve tříde, ale vždy v kabinetu.

Franta (Po, 2. 3. 2020 - 17:03)

A co jste dostávali?

Trojkař (Po, 2. 3. 2020 - 17:03)

Cože? V devadesátkách si tohle někdo dovolil? A rodiče to věděli? Doma to jo, to se dělo. Ale ve škole?

Barbora (Po, 9. 3. 2020 - 13:03)

Jo jo dělo. Co na to naši, vůbec nic. Kdybych nedostala ve škole, tak bych schytala doma ještě víc. Takže raději ve škole přes zadek než poznámku do žákajdy. Za tu jsem mívala od maminy pořádný sekec na holou.

Trojkař (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

A ve škole to taky bylo na holou nebo co jí měla na sobě? Tak jasně, tenkrát se pro sekec nešlo daleko,ale co vím z mýho okolí, nikdy nešlo o týrání, nebo o nějáké ubližování. Jednou si táta došel pro spolužačku přímo na hřiště za barák. Bylo to asi někdy v únoru asi v roce 1995. Vypadalo to tenkrát dost hrozně,ale trauma to na nikom nezanechalo.

Barbora (Čt, 12. 3. 2020 - 07:03)

ty jo ve škole, vzpomínám si, že i na holou. Ale pořád to bylo třeba 5-10 ran pravítkem nebo ukazovátkem. Doma jsem jich schytala nepočítaně. No to nešlo ,ale o týrání fakt nemluvme, prostě jsme jako děcka a mladí dostali na prdel a bylo.

Hans (Čt, 12. 3. 2020 - 16:03)

Taky vzpomínám,na dvě učitelky ze základky co řešily kázeň přímo, šlo se do kabinetu,tam jsem si mohl vybrat. Buď pár přes prdel pravítkem nebo poznámka. Bylo to férový a přitom měly respekt. Nikdo to tehdy neřešil, každý tehdy věděl, že za průser přijde trest, když ne rovnou ve škole,tak potom doma.

Reklama

Přidat komentář