Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 22:12)

Já ti přijdu klidně nakopat prdel ty úchyle

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 21:12)

tak když nemají modré zadky tak to je asi moc nebolí

Jirka (Čt, 17. 12. 2020 - 17:12)

V 17 by ješte možná potřebovala,ale 23 a rákoskou,to už snad opravdu asi ne.

Heli (Čt, 17. 12. 2020 - 15:12)

14,16, 17

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 06:12)

To mě překvapuje, že je pro všechny z nich důležitější tablet než třeba kluci. On sice seřezaný zadek při seznamování a vztahu nevadí tak moc, jak si některé myslí, ale stejně...

Domnic (Čt, 17. 12. 2020 - 15:12)

A to té 17cti leté nevadí, že chodí s modrým zadkem?
Jinak můžeme napsat přes mail třeba? Chtěl bych se na něco zeptat

Heli (Čt, 17. 12. 2020 - 20:12)

A zase tak modré zadky nemají

Jan (Čt, 17. 12. 2020 - 21:12)

To je hrozné, v 21. století. Taková Heli by zasloužila výprask na holou nejlépe v hospodě plné cizích chlapů a věřím, že by jí takové metody navždy přešly!

Heli (So, 19. 12. 2020 - 18:12)

Jak myslím, tak si myslíte, že je u nás výprask na denním pořádku. Jestli si to myslíte, tak se opravdu hodně pletete, holky ani nějak moc nedostávají. Dostanou tak cca jednou za 4 a půl měsíce, akorát teď, kvůli té karanténě se to s nima nedá skoro vydržet. V tuto dobu dostávají jednou za 2 nebo 3 měsíce nebo výjimečně jednou za 1 půl měsíce. Teď výjimečně dostaly několika denní trest, ale opravdu jim nedávám zase tak moc(ani manžel)

Heli (Čt, 17. 12. 2020 - 20:12)

Pokud je to možné, napsal bys tady tu otázku? Já nevím, jestli bych dala mail cizím lidem

Domnic (Čt, 17. 12. 2020 - 22:12)

No zda by se dalo domluvit, abych takhle od Vás dostal i já? Jen pro upřesnění je mi 20.

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 15:12)

A jak vypadají jejich zadky po výprasku?

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 09:12)

Jaký je vlastně mezitím rozdíl? Jde
Spíš o to čím kolik a jak silně dostanou

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 21:12)

Já ti klidně přijedu nakopat prdel

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 21:12)

A jak jejich zadky vypadají po výprasku?

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 21:12)

Běž se léčit úchyle

XXX (Út, 15. 12. 2020 - 12:12)

A vzrušuje tě to?

Heli (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Ne, ale když dcera zlobí, musíme ji seřezat

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 17:12)

A to myslíš,že jediný vhodný trest je výprask?

Heli (Út, 15. 12. 2020 - 18:12)

Řeknu vám jednu docela osobní věc. Když byly dcerky mladší (kolem 10 let), tak pomalu nevěděly, co je to, výprask. Vše se řešilo domluvou. I to, že dcera dostala za jeden den 3krát 5 a ještě 4 poznámky. Ale pak to přišlo: jednou přišla moje nejmladší dcera ze školy s tím, že si se mnou popovídá. Já jsem jí řekla, že dobře. Ona mi řekla, jak její kamarádka dostala výprask a trvalo to 4 minuty a říkala, že by raději dostávala výprask na 4 minuty než zákaz televize na 6 dní. Já jsem jí řekla, že si to promyslím. Další den jsem slyšela, jak dcera říkám jejím sestrám:Holky, to by bylo super! Dostat výprask, který tě chvilinku bolí a pak máš klid. Ostatní Holky taky křičely, že chtějí dostávat výprask. Pořád za mnou chodily, prosily, že chtějí mít tresty-výprasky. Tak jsem jednou řekla, když prostřední Dcera zlobila:chceš dostat na zadek nebo zákaz tabletu? Řekla, že výprask a tak jsem jí řekla, jak budeme postupovat:dám si tě přes koleno(tehdy jsme to lůžko neměli) a stáhnu ti kalhoty a dám ti vařečkou na zadek. Asi tě to bude bolet. Opravdu chceš? Řekla, že ano. Tak jsem jí řekla: lehni si mi na kolena, zadkem co nejvíc ke mně. Poslechla a já jsem jí sundala tepláky a kalhotky. Pak jsem řekla:opravdu? Ona:opravdu. Chtěla jsem, aby se jí výprask nelíbil, tak jsem trochu přitvrdila. Brečela. Po výprasku šla za holkama si o tom popovídat. Řekla jim:hodně to bolelo, ale nebudu mít zákaz tabletu a jsem šťastná, zadek mě za chvilku přestane bolet a je to. Ostatní holky si taky postupně když zlobily chtěly vyzkoušet výprask. Jednou za mnou přišly:mami, my máme nápad. Udělaly jsme takovou "smlouvu", kde je napsané, že nám nebudeš dávat žádné jiné tresty kromě výprasku. Já jsem řekla, že bych jim ale dávala pořádně velký výprask. Holky, že klidně. Tak jsme tu smlouvu podepsaly do jejich 23 let a holky si plně uvědomovaly, co podepsaly. Od té doby jsme si je dávala já nebo manžel přes koleno. Jednou jsme zjistili, že pro dcery takový výprask není žádný trest, chvíli je to bolí a pak mají volno. Tak jsem řekla, že nechci porušit smlouvu a tak jsme vyrobily to lůžko. Řekli jsme s manželem, že od teď budou dostávat tam za všech podmínek. Já jsem jim řekla:potom, co první z vás seřežeme zde, nepůjde ta smlouva už nikdy vrátit. Teď máte jedinečnou příležitost:můžete smlouvu zrušit. Protože tady vás budou bolet zadky víc a bude takový rituál. Jedna chvilku váhala, ale když viděla pohledy sester, tak taky přistoupila k nezrušení smlouvy. Od té doby je takhle řežeme. Dali jsme jim několikrát příležitost,nevyužily ji, tak tady to mají. Teď už se jim, výprasky rozhodně nelíbí. Vždycky řvou, prosí, ale my jim říkáme:měla jsi dost času na to, abys věděla, proč tě seřežeme. Jestli ti to nestačí, tak ti pak po výprasku ukážeme smlouvu. Takže tak jsem k tomu přišla.

Reklama

Přidat komentář