Reklama

Výprask vařečkou

Eva (Út, 19. 7. 2022 - 06:07)

16letý syn dostane vařechou a pak musí za trest
nosit pleny a trenky a na
nich má popruhy aby si
trenky a hlavně pleny
nesundal. Jsou to látkové
kšandy vepředu napevno přišité a spojené na břichu
popruhem jak to mívali malé
děti. Vzadu se musí kšandy
překřížit a pak se tam
zapnou na řemínky na
zádech aby si je neomalenec neodepnul. Dokud se bude
chovat jak malé děcko tak
bude i vypadat.

Stanislav (Út, 19. 7. 2022 - 14:07)

Myslím si, že pokus se s ním budete bavit a vysvětlovat, vztah mezi vámi bude přátelský, tak nemusíte požívat násilí. Trestání s těmy plenami mi připadá úchylné dávat dospělému dítěti plenu, myslím, že v něm vypěstujete zlost a nenávist.

Pavlína (Po, 18. 7. 2022 - 14:07)

Ahoj. Výprasky mě jako playgame vzrušují a hledám kamaráda či kamarádku, kteří by mi dali výprask na holou. Lehčí fackování přes tváře a prsa, vzrušující nadávky. Možno i pár, kdy si mě jeden přehne přes koleno a druhý se bude dívat . Kombinace výprasku a projíždění kundičky ideální. Vzrušují mě muži i ženy. Střední Čechy, ideální výprask u Vás. Je mi 37, při těle, prsa č. 4. Ozvi se mi zde .Jsem zlobivá.

Pavel (Čt, 28. 7. 2022 - 19:07)

Ahoj Pavlíno.
Také mě vzrušují výprasky na holou.Jsem ze Středních Čech.
Ozvi se mi na tel:604 536 298 a budeme se na vzájem vzrušovat.Klidně přijedu.
Pavel.

Tomáš (Po, 18. 7. 2022 - 15:07)

Ahoj Pavlíno,taky mám rád tyhle hry,spank domací výchovu,výprasky za neposlušnost na holou atd..i klidně ve třech at se někdo divá.. Jestli máš zájem napiš mi na tomas.pos@post .cz Seznamíme se a třeba se domluvíme na výprasku..

Jr (Ne, 17. 7. 2022 - 13:07)

Není jen pokud na to dojde tak ať je to na zadek.

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 06:07)

Co by tomu řekli vaši příbuzní a lidé co vás znají, co z vás vyrostou za perverzní trosky bez života, tudy opravdu cesta nevede

Jr (So, 16. 7. 2022 - 11:07)

No jestli to míří na mě tak vám něco řeknu. Za prvé to je můj zadek a já si budu dělat co chci. Za druhé mi to pomáhá řešit psychické problémy už hezkou řadu let. Za třetí do toho nikomu nic není ani cisarpanovi ani santa clausovi natož příbuzným.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 18:07)

Prý holky,30, 27.....To je hrozné, co sem píší..... :)

Pavla (Pá, 15. 7. 2022 - 18:07)

Jsme čtyři sourozenci. Tři holky a kluk (my holky máme 30, 27 a 25 let a brácha 17). Bráška ještě sem tam na holý zadek vařečkou dostane, my už ne, ale dostávaly jsme, když jsme něco provedly.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 18:07)

To, že už nedostáváte, je velká chyba, kterou je potřeba napravit :D

Jr (Pá, 15. 7. 2022 - 15:07)

Na zadek tím prutem nebo rakoskou. Nejlepší metoda. Na ta záda to už je prasarna. Kdyby mě tak chtěl někdo trefit tak už bych s tou osobou nemluvil.

Návštěvník (Ne, 17. 7. 2022 - 10:07)

Mlátit děti je podle tebe v pořádku?

Jr (Pá, 15. 7. 2022 - 15:07)

Pozor určitě nebijte na záda. Je to nebezpečné můžete způsobit i nějaké vnitřní zranění. Opasek dopadá ztěžka a to už bych nedoporučoval. Pro větší účinnost pořídit prut nebo rakosku.

Alena (Pá, 15. 7. 2022 - 12:07)

Naši dva kluci, Adam devět let a Filip dvanáct let se také před bitím musí zouvat. Ale na chodidla je nebijeme, oni prostě jsou bosí při bití na zadek. To je u nás už tak zavedeno, že musí být bosky, když je řežeme na holou. Výprasky dostávají na holý zadek, vařečkou, nebo řemenem. Za větší prohřešek dostanou řemenem na holý záda, při tomhle trestu stojí v předklonu a opírají se rukama o stehna.

jarmila (Pá, 15. 7. 2022 - 08:07)

Jo, našeho Zbyňka to teda včera taky zase brnělo. A ještě jeho kamaráda Petra. Včera se u nás porvali. Rvali se ve v dětském pokoji. Nejdřív jsem je odtrhla a každý dostal pár na hubu. Pak si kluci museli přinést z kuchyně každý jednu židli a jednu vařečku...A už to jelo. Kluci si stáhli ponožky, klekli si na ty židle a na střídačku dostávali naplácáno na bosý nohy.

Petra (Po, 18. 7. 2022 - 08:07)

Ahoj, stejný to bylo u nás včera, mám tady neteř na prázdnínách a včera s tou mojí princeznou už dělali neskutečný bugr atd atd....když mi večer zničili mé dvě rtěnky, tak už došla trpělivost. Mladé dámy skončili ohnuté přes pohovku a schytaly prutem přes holé zadky a stehna

Domnic (Pá, 22. 7. 2022 - 10:07)

Dobrý den, myslíte že by byla možnost zažít takový výprask od vás?

Jitka (Po, 18. 7. 2022 - 17:07)

Kolik jim je ? Doufám že jsi j to vysvětlila pořádně

Pedro (Po, 18. 7. 2022 - 15:07)

Správná výchova, tak to má být.. Kolik je těm zkobilkám a co sestra nevadilo ji, že dcera dostala ?

Reklama

Přidat komentář