Reklama

Výprask vařečkou

David (Pá, 7. 4. 2023 - 09:04)

Tak po pravdě jsem si myslel, že se na to vyprdne, ale že si dovolí lhát to už ne.
Na dnes by to chtělo čerstvý prut a tu rákosku ( platovku nemusí se udržovat ) určitě pořiďte a slečně dejte někam na oči ..

Kristýna K. (Pá, 7. 4. 2023 - 14:04)

Děkuji za radu. Rákosku asi spíše někde objednat, že? Každopádně jsem dnes dceru poslala ven pro čerstvý prut, abych alespoň trochu zvýšila výchovný účinek. Přinesla kupodivu jeden použitelný a snažila se mě přemlouvat. Ukázala jsem na křeslo, obnažila prdelku a poprosila manžela, aby dceři podržel ruce, protože už po pátém švihnutí začala uhýbat a zakrývat si zadek rukama. Sešvihala jsem jí co se do ní vešlo a s proutkem u zadku se jí snažila vysvětlit, že zítra už se omluvit zkrátka půjde. Bylo mi jí sice už trochu líto, zadeček opravdu samý červený proužek, ale jak už jsem psala, také jsem před měsícem dostala, tudíž dobře ví, že co je moc, to je moc. Přece na ní výprask musí mít nějaký vliv. Proutek jsem jí položila na postel a slíbila, že večer ještě dostane připomínku. S tím už manžel moc nesouhlasil, ale před dcerou jsme vždy zajedno.

Monika (Pá, 7. 4. 2023 - 22:04)

Plastovou rakosku si nemůžu vynachválit nezlomi se nemusí se udržovat a dělá krásná jelita

Zuzana (Pá, 7. 4. 2023 - 22:04)

Mohu potvrdit

David (Pá, 7. 4. 2023 - 16:04)

Nemáte vůbec zač. Ano rákosku seženete bez problémů na internetu nebo nějaké erotic city .
Dal by se použít i bičík bez toho konce. Nebo pružná plastová tyčka do květináče.. bonus nemusí se udržovat..
Určitě to na ni vliv má a večerní připomínku nic nezkazíte ..
Kdby něco tak raději pište na email .
[email protected]

Monika (St, 5. 4. 2023 - 20:04)

Spravne

Juras (Po, 3. 4. 2023 - 18:04)

Máš pravdu. Nejsem žena, ale určitý druh výprasku je vzrušující. Ne, že bych se u toho sám ukajel, ale hned citim takové mravenceni v podbřišku. Já hodně vzpomínám na své vyprasky a co jsem zkoušel velmi zajímavá je stará nalakovana vařeka. Ty nové takové nejsou. Ani rakoska ten efekt neměla takovej. Něco jako tady toto. https://www.sbazar.cz/jana.stiller/detail/181420484-kuchynske-varecky. Tyto věci radim nepodcenovat můžete být překvapeni. Já bych řekl, že je to horší i jak prut na mokro.

Kačka (Ne, 2. 4. 2023 - 22:04)

Když jsem už jako starší holka naříkala, protože jsem zase dostala nasekáno vařečkou, tak mě jedna tetka utěšovala, že je to pro moje dobro.
Prý budu mít díky vařečce pevnou a hezky kulatou prdelku!

Mrtutor (Ne, 2. 4. 2023 - 23:04)

A máš? ...pevnou kulatou prdelku?

Kačka (Po, 3. 4. 2023 - 13:04)

Náhodou, musím se pochválit, moje prdelka je všemi velmi oceňovaná. Jestli za to mohou pravidelné výprasky vařečkou, kdo ví.
Ale třeba ano, nasekání vařečkou je vlastně taková nedobrovolná masáž těch zadních partii. No a když se provádí asi 12 let a často a silně a na holou, tak by to snad mohlo mít vliv na pevnost a tvar té prdelky.
Nebo ne?

zdeněk (Po, 3. 4. 2023 - 17:04)

To máš pravdu holky ,které dostávaly výprasky mají nejen pěknou prdelku ,ale při sexu je placání dokáže dobře vzrušit.Už se s manželkou těšíme na velikonoce.Máme sice pomlázku alemá radši oblibenou vařečku .Stou byla bita,když chodila na základku do školy.Jednou jsme také spolu dostali vařečkou,když jsme choili do školy.Jinak já jsem byl bit většinou řemenem.

Pavel (Po, 3. 4. 2023 - 14:04)

Ale nesmí se moc poškodit kůže, hrozí zanícení a různé jizvy. prý na tvarování zadečku je taky jízda na koňovi.

Pavel (Po, 3. 4. 2023 - 14:04)

Ale nesmí se moc poškodit kůže, hrozí zanícení a různé jizvy. prý na tvarování zadečku je taky jízda na koňovi.

G55 (Ne, 2. 4. 2023 - 21:04)

Ted když holky nosí tanga, tak vlastně stačí sundat kalhoty a je holý zadek připraven.
Zajímavé je, že násilí na dětech-výprask na zadek se odsuzuje a děti se mlátí mezi sebou stále

zdeněk (Ne, 2. 4. 2023 - 20:04)

Souhlasím,že výprasky u dětí mají nejvice význam tak do 12let.Nejlepe je dávat výprask na holý zadek.Dva důvody,vidíte jeho zadek jestli už jste to nepřehnal ,a také ten stud a to štípnutí paskem ,rákoskou či vařečkou k tomu patří.

Urušulen (Čt, 30. 3. 2023 - 17:03)

na netu jsem četl článek jak někde školačky líbaly srcadlo a bavili se tak že se tam obtiskne rtěnka a školník to musel umývat a holky to stále stupnovaly a bylo tam psáno, že školník jim pak ukázal jakou to dá práci umýt a psali tam jakou jim dal lekci. Já myslím, že by spíše měly dostat na zadek a rtěnku sebrat s zákazem si opatřit novou. Protože, tak nezodpovědné holky se přeci nemůžou malovat.

Fulgur (Pá, 31. 3. 2023 - 14:03)

Myslím, že jsi ten článek tak úplně nepochopil. Tohle je starý vtip, kde paní ředitelka školníka požádá, aby děvčatům ukázal, jakou to dá práci, a on namočí hadr do záchoda a začne mýt zrcadlo. PROTO už pak nikdo zrcadlo líbat nechce.

matty kurýrek (Čt, 30. 3. 2023 - 16:03)

Ahoj. Blíží se Velikonoce a s nimi doba velikonočních výprasků. Pokud máš chuť zažít výprask (míru a použité pomůcky domluvíme předem), napiš mi a můžeme si..o tom všem psát a později..se i setkat. A třeba nejen o Velikonocích. ale i později hlavně být v kontaktu...Jsem , dom. orientace, 47 let, slibuji jednání na úrovni, ale i poctivý průplesk zadničky. Uvítám nejlépe olomoucký kraj...Olomouc, ovšem není podmínkou. A když nenajdeš inzerát včas, můžeme vše dohnat i po svátcích. pokud si chceš psát napiš mi na mail mattykurý[email protected]

David (Čt, 30. 3. 2023 - 18:03)

Dobrý den , mohu se zeptat od kolikati let bych mohl dostat na zadek ?

Renata (So, 1. 4. 2023 - 10:04)

Já dostávala od 4 let na holou.

Reklama

Přidat komentář