Reklama

Výprask vařečkou

Milda (Út, 7. 3. 2023 - 17:03)

Ahoj , najdu nějakého náctiletého klucinu , který by mi rád potrestal zadek páskem nebo pomlázkou , proutkem , jezdeckým bičíkem . Pište na: [email protected]

Tomáš (Po, 6. 3. 2023 - 08:03)

Pokecáš trošku více o výprasku přes email a třeba se i seznámit [email protected]

Ilona R. (So, 4. 3. 2023 - 21:03)

Vařečkou jsem dnes zpráskala holý zadek svému devítiletému synkovi Sebastiánovi. Nechala jsem ho vysvléct jen do trička a navíc dostal před kamarádem. Sebastián měl na návštěvě kamaráda a byl na mě před ním drzý. Tak jsem si rovnou došla pro vařečku. Sebastián se lekl, když jsem s ní přišla do pokoje, vstal ze židle a začal couvat zády ke stěně... Jeho kamarád seděl na posteli a koukal do mobilu. Zvedl hlavu a udiveně se na mě díval. Tak Petře, řekla jsem mu, Sebastián dostane pořádný výprask. Teď se tady teď před tebou vysvleče a bude bit na ten jeho holý zadek! Petr zrudnul, a koukal s otevřenou pusou. Sebastián začal vřískat mamííííí néééé…. Ale ano Sebe a svlíkej se, dělej! Tepláky dolů! Sebastián stál u stěny a vrtěl hlavou. Tak dostal facku. Pak už si dal říct a šedivé tepláky šly dolů… Tak a ponožky taky dolů, Sebe - koukla jsem mu po nohách a pohni si! Při vejřezu tady budeš bos! A tak se Sebastián sehnul a začal si stahovat ty svoje barevné ponožky. Petr seděl na posteli se sklopenou hlavou a jen chvílemi na Sebastiána koukl. Jen se pořádně dívej Petře a ještě bude na co! Vysvlečené ponožky ležely zmuchlané u tepláků a Sebastián stál bosý na zemi, stále zády u zdi. Tak Sebe a teď i ty spoďáry dolů! Sebastián sklopil hlavu a pomalu si stáhl barevné slipy. Teď už měl na sobě jen tričko. Rukama si rychle zakryl malého pindíka. Sebastiáne, ty ruce pryč a dělej! A mazej ke stolu A přehni se! Sebastián poslechl, přestal si zakrývat toho svého malého pinďu a přešel celkem rychle ke stolu. Tam se sehnul a opřel se o lokty. Tak byl ten jeho, holý bílý zadek pěkně vyšpulený a připravený na bití. Stejně jsem mu ještě ohrnula tričko až do půli zad. Petře, stoupni si ze strany vedle něj a budeš se pěkně zblízka dívat! Petr se hodně červenal, ale poslechl mě, stoupl si vedle Seba a koukal na ten jeho holý zadek… Začala jsem Sebastiána bít Prásk! Vařečka dopadla na levou půlku holé zadnice a udělala tam červené kolečko. A hned dopadla napravo a tak střídavě pořád dál…. Bila jsem Sebastiána pomalu, červených koleček na té jeho holé zadnici přibývalo. Vařečka znovu a znovu dopadala na ten holý zadek, vydávalo to pleskavé zvuky. Sebík nejdřív křičel au, au, pak už to byl řev ááááááá a pak začal brečet. Z očí mu stříkaly velké slzy a dopadaly na stůl. Petr se kousal do rtů a byl v obličeji rudý. Sebastián už byl taky červený a po čele mu stékal pot. A už i prosil – maminkoooo, už ne prosím, už mě nebij, jááááůůůůů!!!! Ale nebylo mu to nic platné, výprask si musel vytrpět celý. Dostal na tu jeho holou třicet ran. Po výprasku měl tu zadnici celou červenou.

Vychovatelka.39 (Pá, 10. 3. 2023 - 17:03)

Ilono a co obrátit scénář? A pozvat si Vychovatelku pro změnu na Vás? Ať syn vidí, že i maminky zlobí a užívají si výprask dětí víc než by měly. Možná Vás to překvapí, ale bývá to mimořádně účinné. Když se přes stůl přehnete Vy, ujišťuji Vás že díky mé ruce a vařečce z Vás syn nespustí oči. Třicet pouze v podprsence a uvidíme, jak se u Vás tresty zmírní.

Vychovatelka.39 (Ne, 5. 3. 2023 - 00:03)

Pokud tohle není jen nějaká ujetá fikce, pak mě ohromně láká Vás naučit jak se chovat k dítěti. Možná by bylo fér, aby viděl zase on Vás jak dostáváte vařečkou na holou prdel. Takovou jako Vy bych nechala stát uprostřed pokoje s rukama za hlavou a vyplými prsy za která bych Vás pěkně vytahala a propleskala dokud byste se svému dítěti za jeho trestání neomluvila. A další půlku výprasku byste ode mě dostala hezky rukou přes prdel i tu nadrženou kundu, co si užívá tak kruté trestání.

Renata (Ne, 5. 3. 2023 - 22:03)

Já dostávala jako dite ještě víc a to proutkem na holou, kluk pokud by dostal proutkem 30 poradnych ran tak by si na zadek nesedl týden.

Vychovatelka.39 (Po, 6. 3. 2023 - 18:03)

Samozřejmě, to plně schvaluji. Prospěje to jak v pubertě, tak i v dospělosti. Mě šlo spíše o popis celé situace.

PEtra (Po, 6. 3. 2023 - 08:03)

Taky jsem dostávala proutkem na holou, to bylo hooodně vychovné. Zadek jak zebra několik dní. Nicméně proutek se osvedčil i na nyní :)

Vychovatelka.39 (Po, 6. 3. 2023 - 18:03)

Dostáváte výchovné výprasky stále? :-)

Petra (Čt, 9. 3. 2023 - 08:03)

nee ! :D jen dávám sem tam.

zdeněk62 (Po, 27. 2. 2023 - 16:02)

Myslím,že máš pravdu,lepší ,když to odnesl zadek.U řemenu to bylo horší ,že na jednu půlku jsem dostával víc na ní jsem měl pořádný jelita.

Jana (Út, 28. 2. 2023 - 12:02)

Jo to chápu, moje máma si dala vždy zálet, aby byla sešvihaná celé prdel stejně. A samozřejme jsem se kroutila atd, takže stehna, boky, ruce

Miroslava (Čt, 2. 3. 2023 - 19:03)

Šikovná maminka

Jana (Pá, 3. 3. 2023 - 12:03)

Ano velmi, sedět jsem nemohla 2 dny :D

Vychovatelka.39 (Po, 13. 3. 2023 - 13:03)

Což je ale naprosto dokonalý výsledek výprasku :-)

Miroslava (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

Pokud se mrska jen z jedné strany je ta vzdálenější půlka zadku sesvihana vždy vic

Jana (St, 1. 3. 2023 - 08:03)

Což nebyl můj případ :D

Pavlína - Vych… (Ne, 26. 2. 2023 - 01:02)

Jste rozzlobený rodič dcery 18 +
... Hledám submisivní žákyni, služku, dívku na převýchovu, zlobivou a také věčně nadrženou.
Já 38 let, 163 cm, 90 kg, při těle, větší prsa. Vychovatelka milující dlouhé líbání, hrátky s dívčími a ženskými melounky, díky kterým zažiješ orgasmus jako ještě nikdy a spanking/slapping.
Střední Čechy, vlastní zázemí a soukromí nutností. Vyzkoušíme si jak si sedneme? Chcete vycvičit dceru, neteř, milenku, manželku k poslušnosti a uspokojení svému i mému?
Tak tu zanech e-mail a najdeme, co už dlouho hledáme.
Věk k převýchově od 18 - 40 let. Vítám hlavně zlobivé slečny, které potřebují srovnat a doma by po mé výchově uvítali poslušnější dcery. Dobře mířená facka, výprask i poziční trest, výchova v soukromí i průplesk na veřejnosti ( obchod, ulice, kino) má více než vynikající výsledky a jako sladký bonus oboustranné vzrušení. Ozvi se!

Pavlína - Vych… (Ne, 26. 2. 2023 - 01:02)

Jste rozzlobený rodič dcery 18 +
... Hledám submisivní žákyni, služku, dívku na převýchovu, zlobivou a také věčně nadrženou.
Já 38 let, 163 cm, 90 kg, při těle, větší prsa. Vychovatelka milující dlouhé líbání, hrátky s dívčími a ženskými melounky, díky kterým zažiješ orgasmus jako ještě nikdy a spanking/slapping.
Střední Čechy, vlastní zázemí a soukromí nutností. Vyzkoušíme si jak si sedneme? Chcete vycvičit dceru, neteř, milenku, manželku k poslušnosti a uspokojení svému i mému?
Tak tu zanech e-mail a najdeme, co už dlouho hledáme.
Věk k převýchově od 18 - 40 let. Vítám hlavně zlobivé slečny, které potřebují srovnat a doma by po mé výchově uvítali poslušnější dcery. Dobře mířená facka, výprask i poziční trest, výchova v soukromí i průplesk na veřejnosti ( obchod, ulice, kino) má více než vynikající výsledky a jako sladký bonus oboustranné vzrušení. Ozvi se!

Jirka (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

A co kdyby jsi se nedala? A nedovolila,aby ti dali výprask

Reklama

Přidat komentář