9635 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Radko,Lucko pokecáte,nebo nějáká holka více o výprasku atd..Piš na tomas.pos@post.cz
28. Srpen 2018 - 15:29
radka (anonym)
zkušenosti v jakém smyslu ? Trestam s ni
28. Srpen 2018 - 16:06
radka (anonym)
V OBI
28. Srpen 2018 - 22:19
Miroslav (anonym)
V OBIA koho Radko trestáte? A přísně?
31. Srpen 2018 - 10:40
Petr (anonym)
A koho Radko trestáte? A...Co je pro vás přísně?
31. Srpen 2018 - 16:15
ivanecka (anonym)
Co je pro vás přísně?Přísně je do krve
1. Září 2018 - 23:21
Miroslav (anonym)
Co je pro vás přísně?Přísně je do fialova.
2. Září 2018 - 10:38
Petr (anonym)
Přísně je do fialova.Trestáte Miroslave?
2. Září 2018 - 19:45
Miroslav (anonym)
Trestáte Miroslave?Netrestám. Syn už vyrostl a ani jako dítě nebyl moc trestán. Já byl trestán.
3. Září 2018 - 10:12
Agátka (anonym)
Teď v záříjsem šla do třetí třídy ve škole sme byli do desetihodin ráno ale já se vrátila ve dvě hodiny odpoledne. Když jsem přišla domů mama se mně ptala kde sem byla řekla jsem že venku a ona mi řekla ze ch si to pamatovala dostanu vyprask musela jsem donést varecku a holá mě přes židli stáhla mi kalhoty i kalhotky a seřezal mě hrozně to bolí
4. Září 2018 - 0:18
Nesilie (anonym)
Ahoja ALice, tak o rukojeti...Ahoj holky Alice i Petro, mám k vám dotaz,o jakou plácačku šlo dřevěnou,plastovou a odkud jste ji měly,kde jste ji koupily,případně můžete mi dát vědět více. Děkuji.
4. Září 2018 - 12:19
Nesilie (anonym)
ciao, no já bohužel tou...Ahoj Jitko, mám k tobě dotaz,o jakou plácačku šlo dřevěnou,plastovou a odkud jste ji měly,kde jste ji koupily,případně můžete mi dát vědět více. Děkuji.
4. Září 2018 - 12:23
patrik (anonym)
Ahoj Jitko, mám k tobě...Ahoj Nesilie, jestli můžu poradit, já používám tuhle a jsem spokojený. https://sm-bdsm-fetis.heureka.cz/velka-drevena-placacka-z-bambusoveho-dreva/
4. Září 2018 - 12:53
Nesilie (anonym)
Ahoj Nesilie, jestli můžu...Děkuji ti Patriku, já myslela, ale některou z těch plácaček na mouchy, co myslely děvčata, doufám, že to byly plácačky na mouchy, ale snad se ještě někdo ozve, i tak díky a děkuji za odkaz.
4. Září 2018 - 16:57
Bára (anonym)
Děkuji ti Patriku, já...Ahoja, já dostávala doma druhým koncem plácačky na mouchy. Tím plastovým, tvarovaným na prsty. Na holý zadek. Je to nejhorší bolest co může být
5. Září 2018 - 7:31
Nesilie (anonym)
Ahoja, já dostávala doma...Ahoj a jakou jste měli,je jich hodně,ať vím po čem se podívat.Jsou různé konec tenký,nebo hrubší.Případně,kde jste ji koupili. Děkuji za tip a zprávu.
5. Září 2018 - 12:36
Bára (anonym)
tuhle https://www.google.cz/search?q=pl%C3%A1ca%C4%8Dka+na+mouchy&rlz=1C1WPZA_enCZ743CZ743&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjyrdDB16PdAhUI1xoKHU1KBZ4Q_AUICigB&biw=2568&bih=1159#imgrc=8TVj5c_rEyRPHM: Jelita na zadku týden
5. Září 2018 - 12:45
Nesilie (anonym)
Odkaz se nějak nechce zobrazovat vychází nějaká blbost,zkus prosím znovu. Děkuji
5. Září 2018 - 14:48
ZDENĚK (anonym)
Ahoj Agátko mně se něco podobného stalo včera.Chodím do 6.třídy ale přišel jsem v deset,protože jsem byl s klukama venku.Dostal jsem pořádně řemenem.Ještě dneska ve škole jsem nemohl sedět
6. Září 2018 - 17:31
Lukáš (anonym)
Ahoj Agátko mně se něco...Kolik jsi dostal ,byl jsi ohnuty prez koleno.??
9. Září 2018 - 21:58
Lukáš (anonym)
Ahoj Agátko mně se něco...Kolik jsi dostal ,byl jsi ohnuty prez koleno.??
9. Září 2018 - 21:58
Monika (anonym)
Já bych vám přála okusit plastovou rakosku
10. Září 2018 - 23:16
Lenka (anonym)
Já bych vám přála okusit...hmm nebo šňůru od rádia...
11. Září 2018 - 8:24
monika (anonym)
hmm nebo šňůru od rádia...To musi delat taky pekny fialovy slince
11. Září 2018 - 23:12
monika (anonym)
To musi delat taky pekny...Jak casto dostavas?
11. Září 2018 - 23:40
Lenka (anonym)
To musi delat taky pekny...noo to teda dělá. Matka mě s ní sešvihá po holém zadku vždy do jelit. Děsná bolest
12. Září 2018 - 7:15
monika (anonym)
noo to teda dělá. Matka mě...Ja mivam taky strasna jelita po te plastovce na zadku i na stehnech jsem bita hodne casto
12. Září 2018 - 7:36
Lenka (anonym)
Ja mivam taky strasna jelita...jo tak na stehna jich taky schytám nespočet, jak se kroutím atd. Musím ležet zadkem nahoru a držet. Ale to nejde, jak strašně to bolí.
12. Září 2018 - 8:29
monika (anonym)
jo tak na stehna jich taky...Kolik tak asi dostavas ran a jak casto. ?
12. Září 2018 - 8:56
Lenka (anonym)
Kolik tak asi dostavas ran a...Pravidelnost v tom moc není, většinou za školu, mnohdy ale bohužel stačí trojka. Dřív mě mlátila vařechou, což byl taky děs, většinou do modro fialova. Jen jich dost zlomila, tak se přešlo na šňůru. Švihanců dostávám jak kdy. nějak se to nepočítá. Podle jelit to spočítat sem tam jde,
12. Září 2018 - 9:05

Stránky

Přidat komentář