Reklama

Výprask vařečkou

David (Čt, 13. 4. 2023 - 07:04)

Také máme výchovný manuál
pozdní příchod domů 10 ran, kouření 15 ran, lhaní odmlouvání neposlušnost 25 ran
vždy na holou řemenem s následným klečením 20 minut

Slavek.eu (Čt, 13. 4. 2023 - 08:04)

Super, krátké a výstižné. A to je jedno, jak velké zpoždění je? Minuta stejně jako hodina či dokonce několik hodin?

David (Čt, 13. 4. 2023 - 08:04)

Mladej si čas hlídá a zpoždění je max do půl hodiny.

Slavek.eu (Čt, 13. 4. 2023 - 08:04)

Tak to jo. A dostává od minuty nebo až nějak z víc?

David (Út, 11. 4. 2023 - 20:04)

Můžeme tam probrat i případný manuál ..

David (Út, 11. 4. 2023 - 19:04)

Nechce psát raději má email ? [email protected]

David (Út, 11. 4. 2023 - 17:04)

Se klidně vsadím, že to vtip nebyl .. a budete mít svoje pravítko :D a dcerka ten zbytek ..

David (Po, 10. 4. 2023 - 17:04)

Dobrý den, mohu se zeptat jestli by byl někdo tak ochotnej a dal by mi výprask rodiče jsou proti trestům ale já si myslím že bych si poradně zasloužil je mi 14 let kdyby někdo chtěl nebo si psát tak můj e-mail je [email protected]

z (Po, 10. 4. 2023 - 19:04)

z

Patrik (Po, 10. 4. 2023 - 17:04)

Dneska o Velikonocích jsme s klukama dostali poradně na holou. Byli jsme u spoluzacky mrskat (vždy mrskame málo) ona. Potom uklouzla a spadla na topeni a rozbila si hlavu. Její otec usoudil že to byla naše vina zatáhl nás do kuchyně kde nám nařídil aby jsme se svlékly do naha. Ti co si nechali nějaký kus oblečení dostali o 10 ran navíc Přišel s rakouskou a vseci jsme dostali 25 pořádných ran. Já jsem zviklej má výprasku ale po 5 raně už jsem řval bolesti.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 13:04)

Máš fialovou prdel?

Julča (Po, 10. 4. 2023 - 12:04)

A co velikonoce, jak jste dopadli?

Lucie (Út, 11. 4. 2023 - 14:04)

Dobrý den, já sem dostala až moc, myslela jsem jak kluky prečúrák a nakonec se mi to vymstilo. Kdyz k nam přišla skupina kluků, byla jsme ještě v pyžamu, rychle sem vklouzla do holinek, co staly u dveří v chodbě a utekla sem do zahrady. Myslela jsem, ze pres takovou strouhu, co vede pres naši zahradu přejdu a uteču ke kámoše co bydli o kousek dál. Opak byl pravdou, akorat sem tam zapadla, úplně sem se zaborila holinama v blátě a neslo to ani tam ani zpět. Naši se tim bavily z terasy a máma ještě pustila kluky a poslala je na mě. Nemela sem šanci, nemohla sem vytahnout nohu a nakonec sem jeste spadla brichem na kraj strouhy, dkyz ke me dobehly. Jeden mi rekl at se chytnu, myslela sem, ze me vatahne, ale jen me povytahl a zakricel kluci můžete. Navic mi tim jeste stahl napulžerdi kalhoty od pyžama a tak sem dostavala pomalu na holou. Ten jeden me držel a ostatni šlehali, pak se vymenili. Nakonec mi ven pomohly a cestou do domu mi schvalne stahovaly kalhoty. Bolelo to, ale nedala sem to znát.

Viktoria (Po, 10. 4. 2023 - 14:04)

Mám pěkně pruhovaný zadek . U nás se to pojalo jako tradice i výchova v jednom. A co Ty?

Jitka (Po, 10. 4. 2023 - 13:04)

Soused je sice starší pán ale vyřádil se tak jako já kyž trestam mladého :-(

Olina P. (Ne, 9. 4. 2023 - 14:04)

Náš osmiletý Lukáš je hodně zlobivý A tak je potřeba ho občas pořádně potrestat. Problém je, že není skoro přes co… Klučina je hubený, malý a drobný. Ve výhodě jsou tedy rodiče, jejichž ratolesti mají alespoň trochu baculatý zadeček je ji jim kam naložit… Ale Lukymu taky naložím, on má to ten jeho hubený zadeček taky citlivý, zvláště když ho má holý. Trestám ho tedy jedině na tu jeho na holou, když je to potřeba. Dostal včera před návštěvou. Moc řádil a nechtěl se zklidnit. Měli jsme to takové slavností, takže i chlapec byl slavnostně oblečený. A právě to pěkné oblečení si musel před návštěvou sundat a byl tam bit…. Klučík měl oblek i vyleštěné botky. A tak si musel sundat sáčko, odvázat si kravatu a trochu rozepnout bílou košilku (aby se nepřidusil až bude řvát a vyvádět) pak si musel zout ty boty a svléknou si kalhoty. A pak šly dolů i trenky. Lukáš zůstal jen v bílé košilce a černých ponožkách, ale i ty musely dolů, takže byl i bosky. Pak se musel přehnout přes opěradlo křesla a pořádně si vyhrnout tu bílou košilku. A pak jsem vzala vařečku a začala jsem vyplácet ty malé, hubené hýždě mého synka. Lukášek začal brzo naříkat, křičet a plakat. Dostal pětadvacet, na tu jho malou holou zadničku … Po výprasku měl ten zadek celý červený. Popadl věci a utekl plačky do pokojíku. Jeho potrestání viděly i tři děti, které tam byly s rodiči na návštěvě. Dva o rok starší chlapci, než je Luky a jedna stejně stará dívka.

z (Po, 10. 4. 2023 - 19:04)

z

zdeněk (Po, 10. 4. 2023 - 19:04)

Asi mu bylo nepříjemné,že výprask viděla ta holčina.U chlapců je výprask před děvčaty má i svůj výchovný učinek.Párkrát jsem dostal na holou před kamarádkou .Do dnes si pamatuji,ten pocit,když jsem měl vystrčený zadek a dostával řemenem.a kamarádka vše sledovala,

Slavek.eu (Ne, 9. 4. 2023 - 08:04)

Pokud jste měli rádi olinku, příběhy o vlastních zážitcích s výprasky:

https://olinka.denicek.eu/rubriky/vase-pribehy/zde-mate-moznost-popsat-svuj

Založil jsem náhradu na https://www.okoun.cz/boards/olinka - bez registrace, abychom se tam pokud možno všichni zase mohli sejít.

Julča (So, 8. 4. 2023 - 15:04)

Ahoj, je mi 17 a pořád dostávám doma výprasky. Do kdy si myslíte že tak budu dostávat?

Reklama

Přidat komentář