Reklama

Výprask vařečkou

Zuzana (Čt, 27. 4. 2023 - 22:04)

Jasně zvládám to docela dobře naposledy dnes prý mám na prdeli hrosi kuzi

Zuzana (Čt, 27. 4. 2023 - 22:04)

Myslíte si ze pravidelným tvrdým bitim může kuze ztvrdnout? Já myslím že to je blbost

matty kurýrek (Ne, 23. 4. 2023 - 20:04)

ahoj jestli chceš na toto téma pokecat...můžem není problém

Jirka (Čt, 20. 4. 2023 - 23:04)

Ahoj, sice nevychovávám, ale třeba bych ti mohl pomoct a poradit. S ČÍM konkrétně bys potřebovala poradit?

Vašek (So, 22. 7. 2023 - 13:07)

Dobrý den chtěl bych požádat o potrestání páskem na holou nebo vařečkou chci vědět jaké to je. Kdyžtak číslo 732433777

Alena (Pá, 21. 4. 2023 - 07:04)

Ahoj Jirko, chtela bych to tak doma, ale nevim jak na to, jsem mlada a trochu divna, libilo by se mi kdyby me tak rodice vedli, vyprasky,... a az jako subinku.

Jirka (Pá, 21. 4. 2023 - 09:04)

Ahoj, pojďme prosím raději naši diskuzi přesunout do e-mailu. Nechám ti svůj mail a napiš mi prosím tam. [email protected]

Návštěvník (Čt, 20. 4. 2023 - 18:04)

Radím ti buď být konkrétnější, nebo tu na sebe nechat mailový kontakt, jinak s takovými příspěvky neuspěješ.

alena (Čt, 20. 4. 2023 - 21:04)

Někomu, kdo ani nenapíše jméno reagovat nebudu sorry

Návštěvník (St, 19. 4. 2023 - 15:04)

najděte si jiné zájmy úchyláci

Anonymní rada (Pá, 21. 4. 2023 - 01:04)

Najdi si jinou debatu. Nebo si do výprasků zabloudil?

Aleš (St, 19. 4. 2023 - 14:04)

Náš mladej - desetiletej Adam pořádně dostal včera. Byly pěkně drzej, tak nejdrřív dostal pár na hubu, až měl tváře červený. Pak se musel celej svlíknout a přehnout se v obýváku pře křeslo. A pak jsem mu pořádně zmlátil ten jeho holý, vyšpulený zadek, dostal vařečkou a pak i řemenem. Řval a bulil, bylo to slyšet po celém domě, to pleskání o tu jeho holou zadnici a ten jeho řev, až na nás bouchali....

Tom (St, 19. 4. 2023 - 14:04)

Ahoj, přijde mi, že tady dost fantazírujete a je to tak dobře. Ale já jsem v 80. letech opravdu dostával. Chodil jsem na základku a výprask nebyl nic výjimečného. Táta mi většinou dal pár pohlavků a musel jsem si svléknout tepláky nebo rifle.. Pak jsem dostal většinou řemenem nebo prutem, ohnutej přes křeslo. V půlce mi stáhnul trenky a zbytek byl na holou. Hodně to bolelo a brečel jsem, ale bral jsem to prostě jako výchovu. Mamka mě nebila nikdy.

Viktoria (St, 19. 4. 2023 - 00:04)

Co děláte v téhle debatě? Kdo je tu úchyl ty upocený pako? Vadí Ti, že nějakou holku vzrušuje výprask? Tak si najdi jinou diskuzi.

Roman (Ne, 16. 4. 2023 - 16:04)

Před chvili dostali i moje 2 deti 7 leta holka a 8 letej kluk už si koledovali od pátku několikrát jsme je se ženou varovali ale zlobily i celou sobotu tak jsem jim řekl je mi líto ale bude čerstvý proutek nahnal jsem je do svého pokoje a řekl jsem počkejte jdu utrhnout proutek hned před barákem rostou na keři tak jsem ustrihl ten největší a řekl jsem tak šup všechno dolů plakali ale bohužel akorát triko si nechali a rekl jsem jim ze dostanou 25 na holy zadek museli si lehnout a opřít se o lokty a začal jsem je svihat každému 10 na střídačku takže byl mírnější ale plakali a prosily že už budou hodne a řekl jsem jim při opakování neposlusnosti bude 50, 25 na loktech a 25 na zadech se zvednutyma nohama.

Doktor (St, 19. 4. 2023 - 08:04)

Úchyle, až budeš mít děti, tak pak piš jak je trestat a ne si zde vymýšlet způsoby trestání. Já neříkám plesknout malé dítě přes zadek rukou, ale takové děti se již musí chválit a pracovat s nimi, ne je řezat prutem přes holý zadek.

Roman (St, 19. 4. 2023 - 10:04)

Já ze si něco vymyslím deti už hodně zlobily několikrát jsem je varoval od pátku až do neděle to jsou skoro 3 dny a nedali si říct. Tak jsem musel přistoupit k trestu teď jsou hodne už nechcou proutek na zadku cítit.

Pavlína - Sub/Dom (So, 15. 4. 2023 - 14:04)

Super. Odkud jsi? :-)

Jirka (So, 15. 4. 2023 - 23:04)

Pokud reaguješ na můj komentář, jsem z Liberecka. Napiš mi prosím na [email protected] a můžeme si psát tam.

Janina (So, 15. 4. 2023 - 14:04)

Dneska byl pořádně bit náš devítiletý Martin a s ním dostal i jeho kamarád David. Oba dostali u nás, hodně zlobili, a tak byli biti. Máme to domluveno s Davidovými rodiči, oni zase mohou seřezat našeho Martina. Nejdřív kluci dostali na zadek, vysvlečený ze spoďárů vařečkou. A pak ještě byli biti řemenem, na tu jejich holou. Před bitím si museli svléknout spoďáry, samozřejmě nejdřív kalhoty, aby to mohli udělat. A pak si museli oba sundat i ponožky, byli biti bosí. Mohli si nechat jenom tričko. Byli biti v pokojíku, oba dostali na Martinově posteli. Museli tam klečet a opírali se o lokty, ty jejich holé zadky měli pořádně vyšpulené…

Reklama

Přidat komentář