Reklama

Výprask vařečkou

Vladimír (So, 29. 4. 2023 - 19:04)

Vařechu, která sloužila u nás k výprasku, matka na vaření nepoužívala. Tahle vařecha byla taková dobrá tetička, měla i jméno. Tak jsem si musel přinést na výprask třeba tetu Naďu nebo tetu Evičku. Matka na vařechu kreslila obličej. Třeba zamračený nebo s vyceněnými zuby. Vařecha bývala uložena pro moji výstrahu na viditelném místě, často si jí všimly i návštěvy. Ty méně chápavé, nebo možná spíš zlomyslné, se ptaly, co je to za vařechu a k čemu slouží. Pokud nebyla po ruce správná vařecha, matka neměla problém mi seřezat prdel vařechou používanou při vaření.

Karel (So, 29. 4. 2023 - 20:04)

A vás taky trestali na holou, nebo pokaždé ne? Já Jonášovi vždycky zmlátím holý zadek, když dostává. Jen na něj někdy místo vařečky vezmu řemen, nebo i rákosku.

Vladimír (So, 6. 5. 2023 - 11:05)

Dostával jsem jedině na holou.

Klára (Po, 24. 4. 2023 - 13:04)

Ahoj, moje mamina to tak měla a já to mám na holky stejně. Mám šuplík s vařechama, které jsou jenom na jejich holé zadky. Většinou je pošlu, ať si sami vyberou vařechu.

Kristýna K. (Čt, 27. 4. 2023 - 12:04)

A jaké vařečky máte? Hádám, že když si musí samy vybrat, je to pro ně dost ponižující. Také v pubertě jako u nás?

Návštěvník (Po, 24. 4. 2023 - 15:04)

a vzrušuje tě to?

Kristýna K. (Ne, 23. 4. 2023 - 15:04)

U nás doma vedle sebe visí rákoska, bičík i vařečka. Speciálně pro dceru. Aby byly stále na očích. Když dneska mladá zase chtěla vyrazit za partou ( slyšela jsem telefonát) , kterou jsme jí zakázali, dostala pětadvacet bičíkem na holou. Účinek, jak už vím na ni má, když při výprasku klečí v křesle, zadek povysazený a mezi každou ránou ( 25 + - ) je alespoň chvilka. Nejvíc nesnáší to ponížení, když jí v půlce výprasku jen jezdím bičíkem po zadku a vysvětluji za co dostala ( znovu) a teprve pak pokračuji.

David (Ne, 23. 4. 2023 - 19:04)

To děláte moc dobře Kristýna ta pauza tam být rozhodně má..
A co se týče dotazů p. Eviny, tak je určitě lepší mít nástroje zášť .. na výprask by mela být vařečka s velkou dopadnou plochou a těžší než na vaření..

Kristýna K. (Po, 24. 4. 2023 - 16:04)

Poohlédnu se po nějaké. Dnes přišla o hodinu později a dobře ví, že za to je také trest. Dostala sice obyčejnou vařečkou, ale při klečení v koutě kuchyně. Podle toho, jak kňučela, tak věřím, že už se nezpozdí a že i klasická vařečka může dobře pomoct.

Radek (So, 22. 4. 2023 - 14:04)

Dneska dostali oba kluci, Matěj i ten mladší, Kuba. Každý byl bit na své posteli. Před výpraskem se museli svléknout od pasu dolů a museli si i sundat ponožky a být tam bosí. Pak dostali pořádně řemenem přes holý, vyšpulený zadek - na posteli klečeli a opírali se o lokty. A pak dostali ještě pravítkem na ty svoje bosý chodidla, museli si lehnout na břicho, ohnout nohy v kolenou a ty jejich bosý nohy nastavit na bití.

Radek (So, 22. 4. 2023 - 14:04)

Dneska dostali oba kluci, Matěj i ten mladší, Kuba. Každý byl bit na své posteli. Před výpraskem se museli svléknout od pasu dolů a museli si i sundat ponožky a být tam bosí. Pak dostali pořádně řemenem přes holý, vyšpulený zadek - na posteli klečeli a opírali se o lokty. A pak dostali ještě pravítkem na ty svoje bosý chodidla, museli si lehnout na břicho, ohnout nohy v kolenou a ty jejich bosý nohy nastavit na bití.

Alena (So, 22. 4. 2023 - 11:04)

Koukam asi nikdo neporadi

Kuba (So, 22. 4. 2023 - 12:04)

Kolik ze ti je?

Roman (So, 22. 4. 2023 - 10:04)

Tal Eliáš už dostal výprask. Dostal ho v pokojíku, byl bit nahatý na své posteli. Přišel jsem za ním do pokojíku a řekl jsem mu budeš bit, tak všechno dolů! A tak kluk musel svléknout úplně donaha. Musel si kleknout na posteli a opřít se o lokty, takže měl zadek pořádně vyšpulený. Nejdřív byl bit vařečkou, pleskalo to, o ten jeho holý zadek, tak moc, až jsem ji o něj přerazil. Tak jsem na něj vzal řemen a tím jsem výprask dokončil. Seřezal jsem ho pořádně. Řval na celý dům.

Roman (So, 22. 4. 2023 - 08:04)

Náš kluk Eliáš bude dopoledne bit. Je mu deset a večer mi ho přivedla policie. Nechci psár proč. Aže ho seřežu, tak napíšu, jak to proběhlo.

Radek (Pá, 21. 4. 2023 - 06:04)

Našeho kluka, je mu jedenáct taky občas seřežu klasicky, na holou. Někdy mu nařežu i jinam, ale vždy je to na holou kůži, to vyplácené místo musí mít holé. Např. někdy musí sundat tričko a dostane přes záda. Včera přišel pozdě domů a ještě byl drzý. Tak jsme šli do dětského pokoje, byl tam mladší kluk, schválně jsem ho tam nechal. A pak jsem Matějovi, to je ten starší řekl, že dostane na holý paty. Klu si musel sundat ty jeho zelený ponožky a musel se položit na postel na břicho. Pak musel ohnout nohy v kolenou, aby měl chodidla nahoru. A pak jsem mu nalískal pravítkem na ty jeho bosý nohy, dostal co proto.

Návštěvník (Čt, 20. 4. 2023 - 19:04)

Běžte radši ven na vzduch než si honit nad týráním dětí

Alena (Čt, 20. 4. 2023 - 08:04)

Ahoj vychovavate prisne tvrde doma holky trestate;?pokec? rady?

Zuzana (Po, 24. 4. 2023 - 20:04)

Na svým těle to zažívám velmi casto

Pavlina (Po, 24. 4. 2023 - 21:04)

Ale uz jsi zvykla tak uz to urcite zvladas

Reklama

Přidat komentář