Reklama

Výprask vařečkou

Eva (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

Wau. Šikovná holka. Takhle by to mělo být všude. A potom ty vajíčka pěkně nafotit a udělat výstavu.

Honza (Út, 11. 4. 2023 - 10:04)

Včera jsem s klukama chodil s pomlázkou. Docela nuda ale je to tradice. Jako poslední barák jsme si nechali ten náš. Máma už na nás venku čekala. Nechala se pořádně vyšlehat a pořád nás nabádala abysme přitlačili jinak že uschne. Jeden kámoš byl dost opilí a tak ji opravdu nešetřil. Zůstali jsme venku a máma šla dovnitř. S klukama jsem se rozloučil a šel taky domů. Máma to asi nečekala stála v chodbě před velkým zrcadlem úplně nahá a prohlížela si šlehance na zadku a stehnech. Lekla se mě ale zůstala stát. Z legrace jsem se zeptal jestli chce přidat. Neřekla nic , ohnula se přes botník a vystrčila na mě zadek. Vzal jsem pomlázku a šlehl jí. Jen vzdechla a zůstala ležet. Tak jsem jí pár ran přidal. Na zadku se jí objevily červené pruhy . Přestal jsem a čekal jsem co bude. Máma trochu roztáhla nohy ještě víc se položila na botník a prosila abych pokračoval. Řekl jsem si proč ne. Dostala asi dvacet ran. Zadek měla úplně rudý a v jejím rozkroku bylo vidět že letos opravdu neuschne. Vstala, poděkovala a odešla do ložnice. Asi půl hodiny bylo slyšet vybrátor.

Pavlína - Sub/Dom (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

Hmmmmm.....taky bych si dala říct :-)

Jirka (Pá, 14. 4. 2023 - 23:04)

Jestli chceš, můžeme něco společně vymyslet a následně zrealizovat,...... Napiš: [email protected]

Eva (Út, 11. 4. 2023 - 12:04)

To jako co proboha ? Nechat si sekat holí zadek od svého syna ? Jsi normální ?

Návštěvník (Út, 11. 4. 2023 - 14:04)

Normální sice jsi ty, ale nechápeš, že jsi na diskuzi úchylů.

Návštěvník 2 (St, 12. 4. 2023 - 23:04)

Tak to určitě. Člověk co se pohybuje v diskuzích o výprascích se určitě zcela jistě liší. Nejdříve si o výprasku ( popřípadě spankingu) zkuste něco zjistit, než tyhle hrátky označíte za úchylku. Sem jste zřejmě zabloudil náhodou, že?

Pavlína - Sub/Dom (Út, 11. 4. 2023 - 14:04)

Zkuste číst. Takhle dostat výprask. A nikoliv od syna, ale od nějaké slečny, ženy, kterou to baví a vzrušuje. Protože tu milfku ( pokud je to pravda) , to evidentně rajcuje.

Eva (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

Takhle se chová syn k matce která ho porodila !? Kdyby byl tvůj fotr co k čemu tak tě nakopne do koulí !

Pavlína - Sub/Dom (Ne, 16. 4. 2023 - 13:04)

Pokud je to pravda, tak o co Vám jde. Sama to chtěla, výslovně si o to řekla a udělalo jí to evidentně dobře. To spíš z její strany je to za hranou.

Mrtutor (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

Koukám že jsi se přestěhovala a o práci ztratila zájem...bohužel :-)

Pavlína - Sub/Dom (Ne, 16. 4. 2023 - 23:04)

Neztratila , neboj :-)

Jirka (Ne, 16. 4. 2023 - 23:04)

Ahoj, máš stále zájem něco vymyslet společně?

Kristýna K. (Po, 10. 4. 2023 - 18:04)

Tak dnešní Velikonoce byly opravdu výživné. Já jsem byla sešlehána sice jen opravdu kvůli tradici, ale manžel se do toho nějak víc položil a dcera mi vzala z kabelky ten parfém, co jsem za ní zaplatila, aby ho předvedla kamarádkám ve škole a byla dost drzá, když jsem jí ho vzala. Muž mi podal rákosku, že to zřejmě bude chtít přece jen další domluvu a tak dostala kromě dopoledního šlehání, zase na holou. Klasických pětadvacet. Klečet odmítla a tak přidal ještě manžel. Vypadá to, že letošní pomlázka se opravdu využije na delší dobu. Přemýšlím,jak jí vysvětlit, že poslušnost a pravidla jsou základ. Rákosku přece jen objednáme.

David (Po, 10. 4. 2023 - 18:04)

Vidite Vidíte sem říkal hned rákosku a vy prej že něco jemějšího :D ..

Kristýna K. (Po, 10. 4. 2023 - 19:04)

Pravda. Dneska ještě dostala pomlázkou a příště už to bude opravdu rákoska. Asi jsem doufala, že ty výprasky stačili a ono nic. No, bude to zřejmě potřeba častěji.

Gača (Út, 11. 4. 2023 - 10:04)

Já dostala pomlázkou včera na holou a bolelo to šíleně teda

David (Po, 10. 4. 2023 - 19:04)

To je běh na dlouho trať, pokud jste to do teď zanedbávali.

Kristýna K. (Út, 11. 4. 2023 - 14:04)

Pravda. Manžel objednal rákosku, já přihodila ještě bičík. Takový ten s plochým koncem ( ano, zdá se mi to jako jemnější řešení). Sice jsem ještě zkusila argumentovat, že jí můžu nasekat i pravítkem, ale manžel si jen povzdychl, vzal pravítko, ohnul sílu mě a nasázel mi jich pár na holou. Teda pár...A až při té pětadvacáté to začalo malinko štípat. Tak jsem pochopila, proč si z pravítka nic nedělala.

David (Út, 11. 4. 2023 - 15:04)

Noo pravítko jak ho známe dnes je jen sranda.
Pokud jste koupila dobrý bičíka, tak si mladá užije a s rákoskou jak by smet.. Možná jste mohli vzít i plastovku ..

Reklama

Přidat komentář