Reklama

Totální endoprotéza kyčle

Yvona (St, 28. 7. 2010 - 14:07)

Aleno,dnes jsem šla na rehabilitaci s těma trekin.holema.Žádná legrace to není,Myslela jsem že nedojdu.Boleli mě obě nohy.Jinak nebudu umět normálně chodit,dokud se nenaučím stát bez drže na operované i neoperované noze.Na operované to vůbec nejde zatím,na křivo a padám.proto kachním.

Yvona (St, 28. 7. 2010 - 14:07)

Jo to jsou pokoje na tý...Tak taky ho tam schovávám,ale před vnukem.To víš že napíšu jak je.

Jana (St, 28. 7. 2010 - 13:07)

Majlo jdu rovněž do...Jo to jsou pokoje na tý levý straně, prosím až tam budeš a podaří se ti připojit, napiš sem jak to tam s tím internetem je. Já si budu taky brát notebook, musím trochu pracovat :-(( Jo a mobil mám pořád u sebe, když se pohybuju po baráku a nemám kapsy, tak si ho dávám do podprdy :-)) Díky

Yvona (St, 28. 7. 2010 - 13:07)

Yvovo, bezva, nakonec tam...Majlo jdu rovněž do levnějšího,asi bez balkonu.Ale telka a sociálka tam je.Ptala jsem se,nemám na pokoji wifi připojení,ale je tam internetová kavárna.Beru si noubuk.

Yvona (St, 28. 7. 2010 - 13:07)

Yvono, a to jsi do Velichovek...Jano,volala jsem včera.Řekli mě , že ve středu a pondělí, vědí co bude volného.Hlavně v ty dny si nech mobil u sebe.Nedovolají se, volají jinam.Dnes se mě ozvali.

majla (St, 28. 7. 2010 - 12:07)

Majlo,tak 4.8.jedu do...Yvovo, bezva, nakonec tam budeš dřív než já, tak mě aspoň provedeš a zasvětíš

Jana (St, 28. 7. 2010 - 12:07)

Majlo,tak 4.8.jedu do...Yvono, a to jsi do Velichovek dneska zase volala, nebo ti zavolali sami? Já tak sonduju, kdy je mám začít otravovat.

Helča (St, 28. 7. 2010 - 11:07)

Yvono, ten meil jsem psala já, netuším, co se stalo, že přišel prázdný, zkusila jsem to znovu, tak se to už snad podařilo.

Yvona (St, 28. 7. 2010 - 10:07)

Majlo,tak 4.8.jedu do Velichovek.Bezva potkáme se tam.

Yvona (St, 28. 7. 2010 - 09:07)

Tak to teda Yvono nevím, co...Helčo, mamka moje jak říkám má "raketový pohon".Zvládá ve svých 76 letech každý den ráno odjezd na kole v HK na nádraží.Pak vlakem do Jaroměře.Z Jaroměře na kole kopcovitým terénem na zahradu asi 1O km.Na zahradě (velká 1/2ha)pracuje a vše pak k večeru domů.Má sice hodně chorob,ale je a byla čilejší než já.A chválit neumí a nikdy neuměla.Helčo,taky jsem netrpělivá, neboj,všechno půjde,ale jde to pomalu.Musíme se těšit z každé maličkosti.

Helča (St, 28. 7. 2010 - 08:07)

Tak to teda Yvono nevím, co se té tvé mamince nezdá. Ze schodů už chodíš bez berlí měsíc, do schodů už to zkoušíš také, měla by tě naopak chválit, jaké děláš pokroky a ne ti "podrážet nohy". Já zatím mám pocit, že už bez berlí asi nebudu ani nikdy chodit. Jsem asi moc netrpělivá.

Yvona (Út, 27. 7. 2010 - 21:07)

Yvono,
tak jak to šlo s...Aleno, no zkoušela jsem jen po bytě s treking. holemi.Zítra jdu na rehabku, tak se s nimi vydám.pak napíšu jak to šlo.koukla jsem nejdřív na video jak s tím chodit.Nebudu si s nima připadat taková nemohoucí.Budu s nima chodit i do práce.

Alena (Út, 27. 7. 2010 - 20:07)

Jinak už mám trekingové...Yvono,
tak jak to šlo s těmi trekingovými holemi?
Já je mám doma už od první operace, ale tenkrát to s nimi nešlo, musela jsem stále o FH. Až budu moci odložit hole, také s nimi začnu. Koupila jsem je tenkrát na popud Heleny52. Ta už se nám brzy vrátí do dikuze. Už se na ni těším, co bude psát o dovolené na lodi, jak to s těmi TEPkami zvládala. Určitě dobře, vždycky to byla velká bojovnice a optimistka.

Yvona (Út, 27. 7. 2010 - 17:07)

Jinak už mám trekingové hole.Jdu s nima zkoušet chodit.To budu mít na delší trasy.Jo a dnes jsem vyšla schody už bez pomocí hole, normálně jako před operací.Ze schodů chodím normálně bez hole už asi měsíc a ze schodů jsem si při kroku, když šla nahoru oper. noha, pomáhala berlí.Včera a dnes jsem také trénovala tu chůzi jak jsem tu psala (abych se nekolíbala).Je to čím dál lepší,jsem zvědavá, co mi řekne zítra rehabilitační,ale musím na to myslet a jdu pomalu zatím.

majla (Út, 27. 7. 2010 - 13:07)

Majlo, tak jsem volala do...Yvono, to by bylo fajn, kdyby si to dostala, já tam budu do 16.září,to by jsme část strávily spolu

Yvona (Út, 27. 7. 2010 - 10:07)

Vladimíre,
no to byla jedna...Blanko taky by se mi taková péče líbila.Jak ta pacientka chodila ani já ještě nechodím.

Yvona (Út, 27. 7. 2010 - 10:07)

Majlo, tak jsem volala do lázní Velichovek, sice mám návrh údajně prodloužený do listopadu,ale musí mě údajně dát lázně do 28.srpna.Nerozumím tomu.Jsem úplně na vrchu desek.Tak uvidíme.Ve středu vždy volaj zda je něco volného.Maj smlouvy s nemocnicemi po TEP,pokud operovaní nejsou, uvolní se místo.Myslím si že nyní v létě kdy dovolené,bude méně operací.

Blanka (Út, 27. 7. 2010 - 08:07)

Vladimíre,
no to byla jedna báseň, taková péče. U té paní to vypadalo vše jednoduché,i když jsem zatínala s ní u některých cviků. Au au. Na konci i slza ukápla.

Blanka (Út, 27. 7. 2010 - 08:07)

Blanko od manžela většinou...Yvona,
můžu říct,že mě tady to povídání s Váma hrozně pomáhá. Drží nad vodou.Okolí říká,že chápou ale chovají se jinak. Z manželovi strany jsou všichni strašně energičtí a zdraví a nemají ani páru, a cítím že si o mě myslí že přeháním. Ještě že moje rodina je jiná. Akorát ji mám dál. Vidím Yvčo,že máš taky super manžela,jako já.:o))

Vladimír (Út, 27. 7. 2010 - 07:07)

Lázně Darkov mají také program na rehabilitaci hned z nemocnice. Je zde i video: http://www.darkov.cz/leceni/casna-rehabilitace-po-kloubnich-nahradach.html

Reklama

Přidat komentář