5179 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Slipy jsou pro malí deti trenky jsou moc volné tanga jsou pro ženy spíš jocksy moc odkritej zadek boxerky a když nic není tak naostro
25. Únor 2020 - 21:37
Prokop (anonym)
Já na ostro a nebo tanga
25. Únor 2020 - 21:38
Pavel (anonym)
Slipy pro malí deti trenky jsou moc volné tanga jsou pro ženy spíš jocksy moc odkritej zadek boxerky jsou pro mě
25. Únor 2020 - 21:43
Eliška (anonym)
Odpověď na Jirko to co jsi napsal je
Chudák syn. Proč ho vystavujete každodennímu ponižování od spolužáků kvůli hloupému prádlu? To musí být stresující takhle chodit do školy a čekat, kdo mi kdy ublíží! Chápete to vůbec, že chyba je na vaší straně? Vy mu to prádlo kupujete, syn bude nosit jen to, co mu dáte.
27. Únor 2020 - 12:53
Martin V. (anonym)
Odpověď na Chudák syn. Proč ho
Co se týká slipů tak je nosí rád,cítí se v nich pohodlně. Na zkoušku jsme koupili jedny boxerky a po dvou dnech je sám odložil a sáhl po slipech. Podobné to je i s tangami - nenutíme mu je a jejich pořízení byla jeho volba. Kažé ráno si vybere sám co si oblékne do školy.
27. Únor 2020 - 13:41
Dana (anonym)
Dva dny v jednom prádle, to je síla! Neuvěřitelné je i to, že si dobrovolně bere slipy a tanga, za které ho šikanují. To je hloupé, ne?
27. Únor 2020 - 14:31
Martin V. (anonym)
Odpověď na Dva dny v jednom prádle, to
Na vysvětlenou: Nenapsal jsem, že byl dva dny v jednom prádle, ale že.... po dvou dnech ..... Myšleno tím, že zkoušel boxerky 2 dny ne po sobě jdoucích. Omlouvám se za špatnou formulaci.
27. Únor 2020 - 14:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Na vysvětlenou: Nenapsal jsem
Pokud se mu smějou spolužáci tak ať přestoupí na jinou školu a tanga nenosí do školy Taky bych rád nosil tanga... občas si koupím dámské někde v obchodě protože nevím kde v Ostravě koupit pánská tanga nechci je obednavat domu kdyz si nejake ty damske koupim nosim je jen do te doby dokud neprijdu domu pak je vyhodim(kupuju levny ve sleve)
1. Březen 2020 - 18:56
Martin V. (anonym)
Odpověď na Pokud se mu smějou spolužáci
Díky za reakci a příspěvek. Na přestupu na jinou školu už pracujeme. 8. tř., ale ještě dochodí zde. Ty 4 měsíce musí vydržet, i když se tlak stupňuje. A do nové školy jen slipy.
2. Březen 2020 - 9:21
Obrázek uživatele Steve
Steve
Dej už konečně pokoj Tangovej fanatiku ... je to trapný jak tu furt lobuješ za kravinu.
2. Březen 2020 - 21:19
Josef (anonym)
Na sportpvni krouzek jedine volnejsi slipiky... Trenky se rolujou pri pohybu... Nic moc Jedine slipy Mame je skoro vsichni Kdyz se prevlikame, tak se nikdo nikpmu neposmiva v 15 docela oukej
9. Březen 2020 - 17:58
Daniela (anonym)
My nosíme všichni tanga, já i mé dvě děti 8 a 9 let, kluk začal později, ale to je normální, že kluci jsou pomalejší, myslím si, že nám to na pláži sluší, jen manžel nenosí, ale tak ten nám to přikázal, tak se nedá nic dělat.
30. Březen 2020 - 16:07
Martin (anonym)
Tvůj 8 kluk nosí tanga?Nesmějí se kamarádi?
3. Duben 2020 - 21:52
Návštěvník (anonym)
Odpověď na steve drz hubu ty kundo
Rázná odpověď! To by snad ani Tony lépe nenapsal!
7. Duben 2020 - 16:18
Daniela (anonym)
Odpověď na Tvůj 8 kluk nosí tanga
Ne, proč by měli, neví, co nosí.
7. Duben 2020 - 16:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Slipy jsou pro malí deti
Nazdar Tomíku, už jsi se podělal?
7. Duben 2020 - 17:10
Karel (anonym)
Ja nosim tanga uz 2 roky ... prvni rok jsem je prostridaval s boxerkama ... ale zvyk jenzvyk a dneska nosim uz jen tanga ... v praci se mi nepoti zadek .. jsou pohodlna a cejtim se v nich dobre ... jediny co jsou lidkse predsudky takzenje nosim tajne ... lritelkyni to chvili trvalo nez si zvykla ale.uz je to cajk a pohoda ... za me tanga super :-)
12. Květen 2020 - 3:17
stalevplence (anonym)
ja celej život pleny a gum. kalhotky i do školy nikdy jsem spodní prádlo nenosil
13. Květen 2020 - 13:54

Stránky

Přidat komentář