Reklama

spodní prádlo u chlapců

Ostrava (Pá, 23. 7. 2021 - 07:07)

Tangá nepatria na deti minimálne tak do 15 rokov. Potom kľudne sa s ním porozprávať o nosení niečoho takého ale určite nie ho nútiť to nosiť

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 13:07)

A to jako proč? Já je nosil od 12 a sestra je nosila už od 10.

Ostrava (Pá, 23. 7. 2021 - 13:07)

Ahoj. A to Ťa rodičia nútili do toho to nosiť. Nechcel si ale musel si? Nosíš ich teda aj teraz v dospelom veku?

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 15:07)

Nenutili, zkusil jsem ty sestřiny a v létě super. Sestra si je vynutila. Tanga nosím i teď a když jsou vedra, tak na ostro. Přítelkyni nijak nevadí a klidně mi půjčí i ty svoje, má ráda ty hodně miniaturní s malými šňůrkami, nebo jak to nazvat. Naštěstí má i ty s otvorem, tak nemám problém s nářadím. Bere vše jako srandu a nijak ji tohle nevadí. Nosím super skinny džíny a ty ji taky nevadí, když je rád nosím, tak je to vše moje věc. Ona si zase půjčuje oblečení ode mě. Jí sluší snad vše. Co já nosím pod kalhotami ale nikdo nevidí, naštěstí, to by bylo keců. A na chlapečky fakt nejsem, není to vše vždy o tom co kdo nosí.

Marek (So, 10. 7. 2021 - 15:07)

Teď nedávno byl souzen člověk, co napadl zloděje, který se mu vloupal na pozemek. Jelikož ho zranil, dostal pět a půl roku.

iva (So, 10. 7. 2021 - 04:07)

No ten můj se hlavně stydí za to, co má mezi nohama. Ale nedávno jsem mu koupila koupací šortky a v nich se mi doma předvedl. Sice jen tu nejkratší dobu, ale přece jen. Kdyby to však byli slipy, tak to by bylo vyloučeno.

Petra (So, 10. 7. 2021 - 06:07)

Je tak velký nebo malý co tam má? Kolik mu je?

iva (So, 10. 7. 2021 - 12:07)

Má ho úplně normálního, v koupelně jsem jednou viděla tak nad těch deset. Je mu 13.

Petra (So, 10. 7. 2021 - 15:07)

Mioji kluci taky podobně, příští týden jedeme do nudakemp, jsem zvědavá jak to daji

Terez (Ne, 11. 7. 2021 - 05:07)

My jsme byli na nuda pláži několikrát, tedy já, syn a malá dcerka a mám dojem, že loňským rokem to skončilo. Před měsícem jsem se jen zmínila že bychom jeli zas, avšak syn to naprosto odmítl. Už totiž vloni se na pláži víceméně jen choulil, seděl a kolena skrčený, no prostě měl ho pořád jako svíčku. Nakonec jsme zbytek strávili na běžném úseku pláže. Takže asi už nikdy více nudu.

Petra (Ne, 11. 7. 2021 - 07:07)

A kolik je klukovi, my jedem do nudakempu tak jsem zvědavá, naší 12 14

Terez (Ne, 11. 7. 2021 - 07:07)

Nedávno měl 13. Opravdu si nedovedu představit že bysme letos jeli. A to přitom ještě ani nemá chloupky, nebo jen malinko neboť je blond. Jenom kvůli té jeho erekci. Nedá se nic dělat.

Petra (Ne, 11. 7. 2021 - 07:07)

Kluci chodili i do sauny když to šlo,a můj jiim na tvrdo řekl, ať se před tím vyhoni aby jim hned netrcel, zírali ale poslechli. Uvidím letos

návštěva (Ne, 11. 7. 2021 - 09:07)

Tady je to o spodním prádle, ale ještě teda něco. Takovej kluk si udělá dobře a za půl hodiny jej ten ocas úplně prosí aby si ho zase vytřel, protože semeno potřebuje jít ven. Znám jak je to u syna. Takže nějaké vyhonění moc nepomůže.

Vašek N. (Ne, 11. 7. 2021 - 07:07)

Měla bys mu vysvětlil že erekce není důvod ke studu, ale naopak je to chlouba každýho kluka a muže.

Markéta (St, 14. 7. 2021 - 15:07)

To je pravda, ale puberťák se stydí za své tělo a je to asi přirozená věc v tom období plném změn. Náš kluk by se nahý neukázal ani za nic.

Terez (St, 14. 7. 2021 - 15:07)

Přesně tak je to nyní u nás. Jak už jsem psala, synovi bylo 13 a stydí se čím dál víc. Nedávno jsem vybírali spodní prádlo, no a to bylo něco. Ještě řekl co se mu líbí, ale aby se v tom pak doma ukázal, to mu teda dalo.

Nika (St, 14. 7. 2021 - 23:07)

A co se mu líbí? U nás stále vedou slipy.

Terez (Čt, 15. 7. 2021 - 07:07)

Má toho doma hodně na výběr, ale oblíbil si slipy. Daří se mi vždycky vybrat míru akorát tak na něj. Na spaní má takové noční kalhotky ale zjistila jsem, že si je sundává a spí jenom v tričku. V pyžamu nikdy. Když tak jen v zimě, nebo je li nachlazen.

Nina (Pá, 16. 7. 2021 - 18:07)

Noční kalhotky, to jako ty plenkové?

Reklama

Přidat komentář