Reklama

spodní prádlo u chlapců

Helena (Pá, 8. 10. 2021 - 13:10)

Proč by se neměly jejich pěknou výbavou ženské potěšit aspoň pohledem, když se mají čím pochlubit?

Eva (Pá, 8. 10. 2021 - 13:10)

Nemáte obavy, že se jim ty nádhery zapaří?

Markéta (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Nemám obavy, vše je o kvalitním materiálu plavek i prádla. Kluk měl problémy asi před dvěma roky, kdy měl opruzeniny mezi nohama. To nosil bavlněná tanga pod hodně těsné slimky, tak se mu to pod prdelkou občas zapařilo. Tak jsme dávali boxerky, ale taky nic moc, takže nakonec přestal nosit slimky džíny.

Super skinny (Pá, 8. 10. 2021 - 23:10)

Pod hodně těsné slimky bych zkusil jockstrapy.

Ondra (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

Taky možnost. Já jsem spokojený se string tangama od mojí holky. Včera mi věnovala další. Prý abych měl něco pořádného pod ty super skinny co nosím. Zkoušel jsem si i její džíny a jsou na mě skvěle napasované. Jedny jsem si od ní vzal a dal jsem ji za ně mikinu s kapucí, co jsem měl na sobě. Vypadá v ní skvěle, je jí pěkně velká a moc ji sluší.

Nina (Pá, 8. 10. 2021 - 16:10)

Koukám, ten váš kluk si užije své, když mu dáváte jen samé nepohodlné oblečení.

Ondra (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Problémy se zapařením nikdo u nás v partě nemá a všichni nosíme super skinny džíny a někteří jako i já od sestry. Ráno natáhnem a večer svlíknem. Normálně se v nich i koupem na písáku a v pohodě. Nosím pod tím tanga a dokonce i tanga, taková ty se šňůrkami od mojí holky a problémy nemám.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Mě doktoři po operaci nařídili slipy a každou chvíli řeším nějaké svědění. Naštěstí mám čím to odstranit, ale musím dodržovat přísnou hygienu. Po každém močení, nebo ejakulaci, si myji celý spodek po vykálení i konečník a denně natírám mastí. Častá výměna slipů je samozřejmá.

JA (St, 6. 10. 2021 - 14:10)

Ono asi nemá význam sa tu nad ňou pozastavovať. Buď je tak je*nutá a chce nás diskutujúcich tu rozoštvať a robí jej to dobre. Alebo žije sama bez muža so synom a nahrádza si syna ako nejakú sexuálnu hračku doma. Nikto nemá nič proti tangám na synovi ovšem ak má k tomu prádlu vhodný vek (napríklad nad 15 rokov), skúsi si pánske tangá DOBROVOĽNE a ak by sa mu aj náhodou zapáčilo ich nosenie (nemá nič proti zárezu alebo problémy s hygienou, prípadne sa dole holí) tak asi bude rozumný a nebude si ich obliekať doma pred návštevou, do školy na telocvik alebo len tak ako frajer pred kamošmi vonku ešte lepšie pred babami a "pretŕčať" sa v nich. Tangá sú dnes na mužovi považované skôr ako niečo homosexuálne a "teplé" . To však neznamená, že muži alebo mladí chalani ich nemôžu mať či nosiť. Ale treba si uvedomiť, že česká a slovenská spoločnosť je tak trošku dosť "puritánska" a stretnúť niekoho niekde v šatni fitka alebo na bazéne v tangách slipoch alebo plavkách tangách je asi trošku silné kafé pre ľudí a dosť odpudivé. Samozrejme je to na zvážený každého jednotlivca - hygiena, zárez, názory a pohľady druhých. Ale určite nenútiť syna nosiť tangá!

JA (Ne, 3. 10. 2021 - 08:10)

Som osobne proti tangam na klukovi ak ich teda sam nechce ale nesuhlasim s tym, ze tanga su mu neprijemne ak su vzadu z hrubej latky. Praveze tie sa nosia uplne super, nezarezavaju sa do zadku. Zarezavaju sa tie tenucke snurkove takze za mna urcite klukovi kupit so siraou stranou vzadu. Ja mam Cornette - High Emotion :-)

Návštěvník (So, 2. 10. 2021 - 05:10)

dívčí kalhotky/tanga jsou nejlepší zabraňují nečekaným erekcím dívčí kalhotky/tanga fungují jako takový pás cudnosti penis je hezky upnutý

Tom-thong (Pá, 1. 10. 2021 - 21:10)

Naprosto souzním s Káťou i Markétou. Ještě že takové mámy jsou a dělají svým synům svět spodního prádla modernější, pestřejší a posilují tak jejich sebevědomí! Všem omezeným posměváčkům navzdory!

Nina (So, 2. 10. 2021 - 07:10)

S tím se dá souhlasit, až na to, že kluk na základce v jakémkoliv extra prádélku bude tutově šikanován. Kluci jsou takoví.

Patrik (Pá, 1. 10. 2021 - 19:10)

Taky souhlas , já na kalhotky nedám dopustit

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 17:10)

nejlepší jsou dívčí kalhotky/tanga než nějaký slipy nebo trenky

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 14:10)

nejlepší jsou dívčí kalhotky než nějaký slipy nebo trenky

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 11:10)

dívčí kalhotky/tanga jsou nejlepší zabraňují nečekaným erekcím dívčí kalhotky/tanga fungují jako takový pás cudnosti penis je hezky upnutý

Nina (Pá, 1. 10. 2021 - 12:10)

Když je něco dívčí, nemá to na klukovi co dělat. Tohle zvládnou správně těsné boxerky taky, proto jsou tak oblíbené mezi muži a chlapci.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 13:10)

Podobnou službu splní i správné slipy. Snacha si všimla mých erekcí a koupila mi je. Penis není téměř vidět. Jiné teď nenosím.

JA (Pá, 1. 10. 2021 - 11:10)

Markétka a mi chcete povedať, že nemá problém si dať na seba tanga? Holí sa dole? Zadok? Do školy nosi? Aj plavky tangá má? Je heterák?

Reklama

Přidat komentář