Reklama

spodní prádlo u chlapců

Viktor (Po, 11. 10. 2021 - 14:10)

No to jistě, chtěl jsem jen říct, že slipy jsou podobné kalhotkám a proto je starší kluci moc nechtějí nosit. Boxerky víc připomínají trenýrky a to je mužné, proto jsou tak v módě.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 17:10)

Nejlepší jsou holčičí string tanga.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 18:10)

ano dívčí jsou nejlepší

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 11:10)

dneska spím v dívčích dvoudílných plavkách který jsem si koupil v lídlu a hezky tu erekci zastavily.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 19:10)

dívčí kalhotky/tanga jsou nejlepší zabraňují nečekaným erekcím dívčí kalhotky/tanga fungují jako takový pás cudnosti penis je hezky upnutý

Viktor (Pá, 8. 10. 2021 - 14:10)

Dnešní kluci a hlavně puberťáci jsou chudáci, co nepoznají nic jiného, než být narvaný v nějakém těsném prádle. Na střihu už snad ani nezáleží. Kdopak dneska nosí trenky? Všichni jen utažený pinďour a zářez v zadku. Jak říkám-chudáci.

Ondra (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Však jsou tanga nejlepší na léto. Nosím v létě dost orvané ségřiny skinny džíny a tričko. Když přijedeme k vodě, tak do ní skočíme tak jak jsme. Kluci ani holky plavky nepoužívají a večer jsme nazí. Chtěl bych vidět, jak pod skinny narveš trenky a když jsem mokrý, tak ještě abych měl na sobě trenky. Už jsem si od mojí holky půjčil i ty její tanga se šňůrkami a ty byly ještě lepší a tak mi je nechala. U nás v partě nikdo neřeší, kdo co nosí vespod a oblečení si i půjčujeme.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Jako kluk jsem byl jen trenkách každé léto. Každou chvíli mi penis vylezl spodem a běda, když se postavil. Hned jsem byl za nestydu. To dnešní prádlo je pro puritány. Žádná svoboda. Zapařená pohlaví, vyrážky, ekzémy, poruchy erekce. Raději ostuda, než zdravotní potíže.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 08:10)

dívčí kalhotky/tanga jsou nejlepší zabraňují nečekaným erekcím dívčí kalhotky/tanga fungují jako takový pás cudnosti penis je hezky upnutý

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 13:10)

dívčí kalhotky/tanga jsou nejlepší zabraňují nečekaným erekcím dívčí kalhotky/tanga fungují jako takový pás cudnosti penis je hezky upnutý

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 21:10)

dívčí tanga jsou nejlepší ale když teďka začíná být zima tak nosím dívčí kalhotky a hezky zabraňují nečekané erekci vůbec se nepostaví

Tom-thong (So, 2. 10. 2021 - 10:10)

Nino, hlavu vzhůru, ono se to postupně zlepší i v Česku! Základka může být ještě někde krutá, ale kluci přece nemaj každej den tělocvik ;-) A pokud klukům uděláš prádelník pestřejší už teď, budou mít v plnoletosti na co navazovat...

Nina (So, 2. 10. 2021 - 12:10)

Tak náš kluk bude v boxerkách a slipech dokud se to tedy nezmění.

Tom-thong (So, 2. 10. 2021 - 13:10)

OK. Takže chápu správně, že proti tangáčům nic nemáš a kdyby se klukovi ve škole nesmáli, občas mu je koupíš?
Škoda, pánské spodní prádlo nejsou jen slipy a boxerky, ale jocksy, cheeky, tanga...

Nina (So, 2. 10. 2021 - 15:10)

Do patnácti let určitě ne, jinak proti nic nemám. Ale ty chlapecká tanga (alespoň co jsem viděla) mají moc široké pásky vzadu a ještě ty tlusté dva švy, to je do klučičí prdelky moc. Kdo to klukovi dává, vědomě ho týrá!

Markéta (Út, 5. 10. 2021 - 12:10)

Taky bys ráda viděla kluka v tangáčích, jenže asi nemáš tu sílu k tomu kluka přinutit, nebo ti to zakázal starej? Proto tady jen štěkáš nesmysly o týrání.Není to tak, náš kluk si to užívá a my taky.

Nina (St, 6. 10. 2021 - 14:10)

A co si užíváte? Že má kluk zařízlé slipy mezi půlky? Že jste ho donutila? Děkuji, to nechci ani já, ani syn!

Markéta (Pá, 8. 10. 2021 - 08:10)

Užívám si pohled na pěkné tělo mladého muže v minimálním prádle. Těžko najdete někoho, komu se to nelíbí. Jsem ráda, že krom boxerek nosí i tanga.

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 08:10)

Přesně o to jde. "Kam s ním", aby zvídavé ženy neviděly to, co je zajímá. Penis. Jsem jen mírně nadprůměrný, ale mám potíže s jeho nenápadným uložením. Na koupání musím tajně, protože manželka mi to nedovolí. Ví, že si ženy všímají. I já to při svých "záletech" k vodě pozoruji se smišenými pocity.

Markéta (Pá, 8. 10. 2021 - 11:10)

Přítel nosí pod koupací šortky rychleschnoucí těsné boxerky, syn to má v kalhotkových plavkách i plavkách tanga dobře utažené. To víte že se mu tam každá podívá, to je normální.

Reklama

Přidat komentář