Reklama

spodní prádlo u chlapců

Karolína (Čt, 21. 10. 2021 - 15:10)

Tu informaci mám ze života. V roce 2001 jsem pobývala ve Francii v rodině obchodníka s nemovitostmi. Měli adoptovaného, mentálně trochu opožděného černouška, tehdy mu bylo 11.let. Paní obchodovala s prádlem, tak tomu snad rozuměla. Kluk normálně nosil tanga, nebo lépe jakási polotanga - slipy, které měly zadní díl částečně zúžený, aby snadno zajely do prdelky. Prádelníček měl bohatý, ale tyhle slipy nosil nejčastěji. Nikdo ho nenutil, bral si je sám a třeba na fotbale, kam jsem ho vozívala autem, se kluci svlékali a takové kalhotečky tam chlapci běžně nosili. A byli sladcí s tou částečně holou prdelkou, navíc to bylo praktické, protože jim to nečouhalo z krátkých trenýrek.

Karolíno, (Čt, 21. 10. 2021 - 17:10)

Víte, že v té době ve Francii byl byl povolen intimní styk rodičů s dětmi, pokud tedy s tím dítě souhlasilo? Asi každý si dovede vybavit, jak takový souhlas asi vypadá, že? Teď se teprve bude ten zákon rušit, na popud jedné spisovatelky a školních sociálních služeb. Taky je šokující, že 5% dětí nad 10 let je nuceno doma nosit plenky, aniž by je potřebovali! Francouzi jsou úchylná čuňata a zařízlé slipy jsou jen moucha

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Preco maju klukovi zajizdet slipy do prdelky? Ta matka tomu asi rozumela tak asi jak tomu rozumiete Vy. A naucte sa pouzivat slovo slipy tanga jocksy boxerky trenky. Tie Vase slavne kalhotecky nosia dievcata.

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 13:10)

Pani Nina, ešte dobre, že toto fórum nepodporuje vloženie fotiek k príspevkom. Viete si predstaviť, ako by tie "múdre" matky na týchto diskusiách fotili svojich neplnoletých synov v slipoch, tangách a ešte sa nám tu s tým chválili, že ako je v nich sexi, akú má v tom krásnu ritku, aký veľký predok mu to robí :D :D :D

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 11:10)

Pani Nina, ten komentár od tej panej hovorí za všetko: "a zrovna byl výprodej malých velikostí! Tak jsem mu patery koupila" - tá radosť, ja ju naživo vidím ako jej vlhne pi*ka a už vidí syna v tom oblečeného a ako ho núti, aby sa jej ukázal :D

Markéta (Čt, 21. 10. 2021 - 15:10)

Člověče, vy máte úplně úchylné představy. Dokola se tady ptáte diskutujících zda mají jejich chlapci tanga nebo proč jim je pořídili. PROTO! Je to každého věc, jaké bude jeho děcko mít prádlo. Na veřejnosti se nenosí! A tenhle koment už jste teda přehnal. Jestli nakonec nebudete na chlapečky!

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Tak preco ich nenosi na verejnost? Ved to prezentujete ako nieco normalne! Tak preco ich nema v skole? Na bazene? Ci len doma?

Markéta (Pá, 22. 10. 2021 - 09:10)

Copak se ve spodkách chodí na veřejnosti? Normálně je má pod kalhotama! Do školy je taky někdy dostane, proč ne?

JA (Pá, 22. 10. 2021 - 12:10)

Viete si predstaviť ten výsmech a šikanu, ak by chalani okolo neho v triede zistili, že má na sebe tangá? Tieto ste mu kúpili alebo tie farebné? https://www.aboutyou.cz/p/h-i-s/slipy-240137

S.Z. (Po, 25. 10. 2021 - 14:10)

Kdo to nezažil, nepochopí. To si nikdo neumí představit, co vám dokážou kamarádi udělat.

Markéta (Pá, 22. 10. 2021 - 13:10)

Tehdy bylo balení 3xbílá,2xčerná za 399Kč. Výsměch nebude, musí si to ohlídat, když má tangáče na sobě. A mimochodem, ty H.I.S. už nahradili jiné.

JA (Pá, 22. 10. 2021 - 13:10)

Ja som si od tých HIS kúpil slipy čierne M. Kvalita a veľkostne jak číňan, úplne hrôza teda. Tangá mám výbornú skúsenosť so značkou Cornette - High Emotion

Nina (Pá, 22. 10. 2021 - 16:10)

Vy sám tanga nosíte ? Nebo je dáváte synovi nebo znáte nějakého hocha, co je nosí, případně je přinucen je nosit? Nebo kde berete tu výbornou zkušenost?

JA (Pá, 22. 10. 2021 - 18:10)

Nemam deti. Sam tanga mam a obcas ich dam na seba. Nenutik by som dieta nosit tanga. Ako myslite ze mam vybornu skusenost s cim?

Nina (Pá, 22. 10. 2021 - 19:10)

Píšete výbornou zkušenost s tangama Cornette...A neustále se každého ptáte, jestli jeho kluk nosí tanga dobrovolně. Tak kdyby jste syna měl, víte, jak se teenager chová a jaká je s ním domluva. Náš kluk tanga nemá, ale slipy a boxerky jsem mu dala z vlastního rozhodnutí, protože si to tak přeju. A i kdyby se mu to nelíbilo, stejně by to dostal. A úplně stejné to mají chudáci kluci, které rodiče drží zařezané v tangách. Musí v tom být, jinou možnost jim nikdo nedá!

Káťa (Ne, 24. 10. 2021 - 18:10)

Hrozně se mi líbí, když někdo použije slova chudáci kluci! Moje máma taky na dovolené řekla, že kluk je chudák v zařezaných slipech. Ano, jsou cítit v zadku, dobře to vím, ale takhle jsme se rozhodli a kluk si musí zvyknout! Koneckonců i boxerky mu slušně zalézají mezi půlky.

Markéta (Po, 25. 10. 2021 - 15:10)

Naprostá pravda! Mojí mámě se tanga na vnukovi hned líbily, takže mi v tom fandila.

Lukyn (Po, 25. 10. 2021 - 15:10)

A já fandím Vám Markéto, Káťo, Ivano a další, že jdete proti proudu, předsudkům a odsudkům. Nedejte se znechutit! Jen vydržet a nepodvolit se! Tangáče jsou na západ od nás naprosto suverénní součást pánského či teen prádelníku.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 17:10)

No jo, jenže my jsme a stále budeme rozumem na východě. Je to vidět na každém kroku a ta naše česká debilita je někdy do nebe volající.

Ivana (Po, 25. 10. 2021 - 11:10)

Já jsem taky pro tanga, kluci se naučí dobře hygienu po stolici. Náš je měl v patnácti a hlavně bílé. A naučil se jak hygieně tak snášet prádlo mezi půlkama. A vůbec to není žádná hanba, dnes už to kluci tolerují, většina má s tímto prádlem nějakou zkušenost.

Reklama

Přidat komentář