Reklama

spodní prádlo u chlapců

Markéta (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Vy jste zjevně proti tangám pro kluky, tak nemá cenu cokoliv vysvětlovat. Kluk ve třinácti je už skoro muž, alespoň fyzicky, musí zvládnout nosit i tanga, proto se dělají i puberťácké velikosti. A když se syn zprvu s nošením tohoto prádla nehodlal smířit, dneska už ví, že je to lepší, než se tísnit v létě v boxerkách. Ty nosí samozřejmě taky, ale na léto má tangáče.

Nina (Čt, 21. 10. 2021 - 17:10)

Ano jsem, sama jsem jako holka tanga nosit musela, tak vím co to je, mít je i když nechci. Ale alespoň jsem pro spolužáky byla sexy. Kluci budou mezi spolužáky za buzny, nikdo nebere zřetel, že jsou v tom rodiči drženi násilím. A také si myslím, že pro chlapce a muže je důležité pevně uložit to svoje nádobíčko, což správně těsné boxerky nebo slipy zajistí. Pokud to tak má být v tangách, pak ten řemínek v zadku musí být nepříjemně cítit a rodiče to musí vidět. Proto považuji chlapecká tanga za týrání.

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Pani Nina nezbroji proti tangam ale nemysli si, ze je to vhodne pre klucinu v 13 rokoch. A ak je tomu Vasmu v boxerkach v lete teplo tak mu kupte kvalitne slipy. A asi nebude mat problemy

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Marketka, nebojujem proti tangam na klukovi ale pride mi to nelogicke davat to klukovi v pubertalnom veku a este sa o tom chvalit na fore a hodnotit to ako v tom vypada. Nemusite sa bat nie som na chlapecky. Len mam zdravy rozum

Karolína (Čt, 21. 10. 2021 - 12:10)

Nic strašného v tom nevidím, třeba ve Francii je to už po desítky let běžné chlapecké prádlo. Proto se vyrábí i menších velikostech. Není každý národ tak puritánský, jako tady!

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 13:10)

Karolínka, tu nejde o to, že kluk má na sebe alebo že nosí na seba tangá. Tu ide o to, že tie tangá dávajú matky (rodičia) svojim synom (dcéram) dosť nevhod kľudne aj od 12 rokov - tu ide o nejaké výchovné, mravnostné hľadisko. Chalan v tangách na kúpalisku je objektom sexuálnych túžob úchylov, pedofilov prípadne strápnenia o to tu ide.

Nina (Čt, 21. 10. 2021 - 13:10)

Odkud máte takovou informaci?

Karolína (Čt, 21. 10. 2021 - 15:10)

Tu informaci mám ze života. V roce 2001 jsem pobývala ve Francii v rodině obchodníka s nemovitostmi. Měli adoptovaného, mentálně trochu opožděného černouška, tehdy mu bylo 11.let. Paní obchodovala s prádlem, tak tomu snad rozuměla. Kluk normálně nosil tanga, nebo lépe jakási polotanga - slipy, které měly zadní díl částečně zúžený, aby snadno zajely do prdelky. Prádelníček měl bohatý, ale tyhle slipy nosil nejčastěji. Nikdo ho nenutil, bral si je sám a třeba na fotbale, kam jsem ho vozívala autem, se kluci svlékali a takové kalhotečky tam chlapci běžně nosili. A byli sladcí s tou částečně holou prdelkou, navíc to bylo praktické, protože jim to nečouhalo z krátkých trenýrek.

Karolíno, (Čt, 21. 10. 2021 - 17:10)

Víte, že v té době ve Francii byl byl povolen intimní styk rodičů s dětmi, pokud tedy s tím dítě souhlasilo? Asi každý si dovede vybavit, jak takový souhlas asi vypadá, že? Teď se teprve bude ten zákon rušit, na popud jedné spisovatelky a školních sociálních služeb. Taky je šokující, že 5% dětí nad 10 let je nuceno doma nosit plenky, aniž by je potřebovali! Francouzi jsou úchylná čuňata a zařízlé slipy jsou jen moucha

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Preco maju klukovi zajizdet slipy do prdelky? Ta matka tomu asi rozumela tak asi jak tomu rozumiete Vy. A naucte sa pouzivat slovo slipy tanga jocksy boxerky trenky. Tie Vase slavne kalhotecky nosia dievcata.

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 13:10)

Pani Nina, ešte dobre, že toto fórum nepodporuje vloženie fotiek k príspevkom. Viete si predstaviť, ako by tie "múdre" matky na týchto diskusiách fotili svojich neplnoletých synov v slipoch, tangách a ešte sa nám tu s tým chválili, že ako je v nich sexi, akú má v tom krásnu ritku, aký veľký predok mu to robí :D :D :D

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 11:10)

Pani Nina, ten komentár od tej panej hovorí za všetko: "a zrovna byl výprodej malých velikostí! Tak jsem mu patery koupila" - tá radosť, ja ju naživo vidím ako jej vlhne pi*ka a už vidí syna v tom oblečeného a ako ho núti, aby sa jej ukázal :D

Markéta (Čt, 21. 10. 2021 - 15:10)

Člověče, vy máte úplně úchylné představy. Dokola se tady ptáte diskutujících zda mají jejich chlapci tanga nebo proč jim je pořídili. PROTO! Je to každého věc, jaké bude jeho děcko mít prádlo. Na veřejnosti se nenosí! A tenhle koment už jste teda přehnal. Jestli nakonec nebudete na chlapečky!

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 16:10)

Tak preco ich nenosi na verejnost? Ved to prezentujete ako nieco normalne! Tak preco ich nema v skole? Na bazene? Ci len doma?

Markéta (Pá, 22. 10. 2021 - 09:10)

Copak se ve spodkách chodí na veřejnosti? Normálně je má pod kalhotama! Do školy je taky někdy dostane, proč ne?

JA (Pá, 22. 10. 2021 - 12:10)

Viete si predstaviť ten výsmech a šikanu, ak by chalani okolo neho v triede zistili, že má na sebe tangá? Tieto ste mu kúpili alebo tie farebné? https://www.aboutyou.cz/p/h-i-s/slipy-240137

S.Z. (Po, 25. 10. 2021 - 14:10)

Kdo to nezažil, nepochopí. To si nikdo neumí představit, co vám dokážou kamarádi udělat.

Markéta (Pá, 22. 10. 2021 - 13:10)

Tehdy bylo balení 3xbílá,2xčerná za 399Kč. Výsměch nebude, musí si to ohlídat, když má tangáče na sobě. A mimochodem, ty H.I.S. už nahradili jiné.

JA (Pá, 22. 10. 2021 - 13:10)

Ja som si od tých HIS kúpil slipy čierne M. Kvalita a veľkostne jak číňan, úplne hrôza teda. Tangá mám výbornú skúsenosť so značkou Cornette - High Emotion

Nina (Pá, 22. 10. 2021 - 16:10)

Vy sám tanga nosíte ? Nebo je dáváte synovi nebo znáte nějakého hocha, co je nosí, případně je přinucen je nosit? Nebo kde berete tu výbornou zkušenost?

Reklama

Přidat komentář