Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

- (St, 24. 5. 2017 - 11:05)

Jirka by mohl něco napsat...Nepise ani Radek.Ani Alice,to nevypada dobre.

.... (St, 24. 5. 2017 - 11:05)

Jirka by mohl něco napsat jak Alice.Možná sám ještě nic neví.

jarin origoš (St, 24. 5. 2017 - 09:05)

Ač je to velmi kruté, byla...Bohužel to také tak vidím. Tedy v případě, že by vyrůstalo v "rodině" Alice a Miluny a nešlo do adopce k lidem, kteří by to dítě milovali.

hm (St, 24. 5. 2017 - 09:05)

Tak snad holka nepotratila,...Ač je to velmi kruté, byla by lepší ta první varianta.

jarin origoš (St, 24. 5. 2017 - 09:05)

Tak snad holka nepotratila, nebo kdoví, jestli teď neleží někde v nemocnici na kapačkách. Otázkou je, co by pro to dítě bylo lepší... odejít teď, nebo se narodit a...?

M. (St, 24. 5. 2017 - 05:05)

Miluno, ty se postupně...Gino,je mi jasný,že to bylo myšleno na mě.Nepotřebuju aby se na mě někdo fixoval.Mě připadá jako když žárlíš že Miluna semnou psala.Proč myslíš,že jsem neuvedla ani své jméno.Protože nepotřebuji aby mi Miluna psala "GINUŠKO" To je příklad.Ta holka potřebovala v tu dobu jen trochu pomoc,uklidnit,nic víc.Lepší je s Milunou psát v klidu a né jí hned posílat za psychologem,psychiatrem atd.Miluna je hodně citlivá holka i když je někdy výbušná.Neboj se Gino já ti jí brát nebudu.Můžeš dál obhajovat jejich život.

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 23:05)

tak jen aby tam Alice...No ja z toho nemuzu spat.Ja to davno rikal jako vy tady at uz nejezdi.No kdyby porodila to by,ale malinka asi neprezila to je jeste moc maly 5 mesic.

no (Út, 23. 5. 2017 - 23:05)

tak jen aby tam Alice neporodila. Jí mě líto není, ale Radka ano.

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 22:05)

Mě je to tak líto.Teď sem...Do hajzlu,prY ji to nevhce nechat spat a neprestava to tak jestli nepotrebuje do nemocnice!!

Gina (Út, 23. 5. 2017 - 22:05)

Miluno zvaž toho psychologa.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 22:05)

Mě je to tak líto.Teď sem si uvědomila jak jí silně miluju pořád i když mi ublížila ale hlavně ať je v pořádku a i ta naše malinká:"(( já už nemůžu ani psát Jirko jak brečim a chudák Radeček že má takhle smůlu.Já si jdu vyndat její tričko a budu s nim spát je mi najednou tak hnusně.

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 22:05)

Pry ji vzalo bricho hlava a zada! A pry rikala,ze vubec nevi jestli bude moc zitra ridit.Zaclo ji to zlobit az takhle vecer.To je v prdeli co.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 22:05)

Achjo Jirko mě se chce brečet,já se taky o ní bojim! A nevíš co přesně jí je? To jo ať už to radši nechá.Já mam vietnce domluvenýho od začátku června.

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Tak to zvedl Radek a rikal,ze ona spi,ze ji nebylo dobre a jsou jeste porad v Dansku.Tak ted se spis o ni bojim.At uz se radsi na to vysere tenhle tyden!

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

A jak jí mam uhlídat? Ráno...Uz brzy ji zamestna jeji vlastni malinka zenska;-) Ne fakt netrap se uz tak.Ja ji jdu zavolat jestli dojeli v poradku,protoze nejak nepise.A reknu ji tvuj navrh.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Miluno, dnes černoška,...A jak jí mam uhlídat? Ráno psala že nechce střídat ženský tak čemu mam pak věřit.

jojo (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Miluno, dnes černoška, zítra běloška, pozítří čí%nanka......

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

No tak ať ti klíče zase dá.Svezeš mě ty.Já to potřebuju,prosim.Uděláme si výlet,sobotu věnuj mě a ona si zatim odpočine a neděli věnuj jí.Co říkáš? No tak pravda anonyme vlastně mi ublížila ona takže ať se mi nediví.

tobě (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Je svině protože mi...může být nějaká černoška ukradená, tobě ubližuje Alice, ty nešťastnice

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 21:05)

Je svině protože mi...Jo takze delat pujdes,tak snad ti to fakt vyjde.No,ale ja od Audiny nemam uz klice ja je odevzdal oboje ji.Muzu te vzit jen tatovo Felicii:-(

Reklama

Přidat komentář