Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Kontakt na mě mají i já na...Alice, o mě teď vůbec nejde. Já myslela, že jsi už v ČR. Jak ti není dobře? Je mi divné, že tě tak brzy pustili z nemocnice, ale nevím, jak to tam chodí. Jestli jsi myslela, že je ti duševně zle, tak to naprosto chápu, a teď budeš muset zatnout zuby. Ale jestli tě bolí břicho nebo tak něco, tak to musíš urychleně k lékaři! Je mi líto, co se stalo, je mi líto tvé malinké. Ztratila jsi balanc nebo jak se to stalo?

Hmm (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Alice, díky, že se...Jo to je tak,když si někdo chce hrát na živitelku Miluny a uvažuje něčím jiným než mozkem.Miluně bys Gino mohla napsat,že je velká holka tak se může o sebe postarat.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

ony si nikdy nic k tělu...Nejsem ani bezohledná ani bezcitná!

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Alice, díky, že se...Kontakt na mě mají i já na ně ohledně malé.Právě jinak je mi fakt zle a nevím co mám dělat.Ale cítím že mi nikdo ani osobně nepomůže.Jestli mi jeli hledat tak já vystoupím jinde,já fakt s nikým teď být nemůžu a nevydržím.Moc ti děkuji Gino,jak se máš jinak ty?

ale (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Alice, díky, že se...ony si nikdy nic k tělu nepřipouštěly. Bezohledbné, bezcitné a nyní to odnese ten malý drobeček, který za nic nemůže.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Si tak milá Gino,je vidět...Alice, díky, že se ozýváš. Já sice nerozumím tvému životu, ale rozumím dobře tvým pocitům. Je mi celkem jedno, co tu mi kdo píše, pro tebe a Milunu jsem chtěla aspoň minimum ohledů. Takže si tu nic moc nepouštěj k tělu a piš aspoň jak ti je, jestli máš někoho, kdo ti podá zprávu o tom, jak je to s malou, a hlavně - jestli jsi ty zdravotně v pořádku.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Si tak milá Gino,je vidět že mi chápeš.Radek odjel s jiným řidičem z mé firmy kterého tam jiný vysadil pro můj kamion.Je mi psychicky strašně zle a cítím nervozitu a proto chci být sama,jde o to že nevím jestli vydrží a nebo jaký bude mít následky.Z rampy jsem opravdu spadla ale spadla jsem do krabic tak jsem doufala že to bude dobrý a bylo to dobrý jen asi 4h a pak to začlo nejdřív divný pocit v zádech pak tvrdnutí břicha.To jsem ještě doufala že to břicho je z těch zad.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Hned první den po porodu...Lallo, určitě z toho je zlá krev, ale táta ho určitě nenechal napospas.
Já byla sama v cizí zemi více než měsíc, když mi bylo šestnáct, ale je fakt, že ženská si poradí lépe.
Jsem zvědavá, jestli najdou Alici a jestli ji odvezou domů, určitě ji ještě hledají.

hm (Pá, 26. 5. 2017 - 19:05)

Gino, moderuj si doma podle sebe. Tady je doopravdy diskuse a nepojede podle tebe. Jsou zde názory různých diskutérů, tak to třeba nečti, když ti to nedělá dobře.Pravdou je, že si to zapřičínila sama a číst nebo nečíst tyto názory je taky na ni. Jestli toto bude číst. To, že je poporodní není náš problém.A její hormony mě nezajímají. Mě zajímá to ubohé nevinné mimi, které i když přežije bude nešťastné.

Lalla (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Lallo, mně jsou životy...Hned první den po porodu jsem psala Miluně, aby kontaktovala Radkova Otce. Psala, že už jí volal a s největší pravděpodobností se o něj postaral.

Je mi jeho otce líto, je to slušný a z posledních událostí (R. těhotenství s Milunou, pokusu o sebevraždu, nezájmu o učení a různých jiných úletů (konfliktů s právem)naprosto vyřízený a zoufalý, jak i Radek psal. Za kluka je vzhledem k jeho nezletilosti zodpovědný, tak si to dovedeš představit. A nyní jej musela dorazit Radkova cesta, se kterou nesouhlasil.

no (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

S hrůzou jsem...a já s hrůzou čtu tvůj příspěvek. Alici nikdo neubližuje, jen se zde sdělují názory.

souhlas (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Asi zapomínaš,že od toho...kdyby netrajdala po cizích zemí s kamionem a chovala se jako kždá nastávající matka, nemusela předčasně porodit.

??????? (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Lallo, mně jsou životy...velký kluk??????? Je mu pouhých 17 roků je v cizí zemí, nezná jazyk, šok z předčasného porodu. A nedávné události, kdy si sáhl až na úplné dno mu taky nepřidají. Jsi blbá jako vagon bláta.

Hmm (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

S hrůzou jsem...Asi zapomínaš,že od toho to je diskuse.Každý si může napsat co chce.Je to hrozný průser co se stalo,jenže kdyby Alice byla tak rozumná jak si myslí,našla by si práci ve městě.Když už se to salo a porodila.Teď mohla být malinká v ČR.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Alice není vdaná ani...Lallo, mně jsou životy těch dvou vzdálené jako další galaxie. Ale na druhou stranu mě něčím fascinují, nemůžu napsat celý dojem, aspoň dnes ne.
A Radek? Je to velký kluk, určitě se tam neztratil.

Hmm (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Lallo nejde o kamaradi,Jirka je otec té malinké,určitě by rád věděl víc.Kde nechala Alice Radka.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

S hrůzou jsem dočetla.
Milu, tebe je mi moc líto, vždycky mě přesvědčíš o tom, že tvoje city jsou opravdové. Bez ohledu na vše ostatní.
Jirkovi taky viditelně dobře není.
Ale chtěla bych Miluně, Jirkovi a hlavně všem, co tady tepou Alici, připomenout, že porodit o čtyři měsíce dřív mimčo je průser sám o sobě, a to pro každou ženskou, bez ohledu na okolnosti.
Mimo to může mít Alice rozhozené hormony, proto se chová tak, jak se chová.
Samozřejmě jsou to jen dohady, ale ať tak nebo tak, nikdo by neměl ubližovat těm, co jsou na dně, i když se to někomu jeví, že je to vlastní vinou.
Obě holky teď potřebujou číst něco pozitivního, ne do nich kopat.
O to jsem všechny kritiky chtěla poprosit.

Lalla (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Alice má právo, povinnosti...Alice není vdaná ani nežije s partnerem, se kterým by měla děti.Její základní povinnost je k jejím dětem. Samozřejmě zjednodušuji

Další její "povinnosti", které třeba vyplynuly z toho, co se stalo, porod v zahraničí a další náklady atd. nejsou jasné a zřejmě je otázka času,než se začnou řešit.

Myslím, že jsem mnohokrát dala najevo, že život Alice a její hodnoty mi nejsou blízké. Ovšem toto je krizová situace a není třeba, aby ji naháněli její kamarádi, pokud si to sama nepřeje

proč (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

O Románka máš postaráno?by se starala, jiní se postarají.

Sany (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Tak treba ji opravdu neco doslo a potrebuje o tom v klidu premyslet a zpracovat to.

Reklama

Přidat komentář