Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

hm (So, 27. 5. 2017 - 08:05)

Ahoj Ali, snad máš za sebou...Hele neplánuj jim zase den, Alice by měla hlavně po náročných dnech ležet v posteli a nabírat sílu. Pak tu přírodu.

Gina (So, 27. 5. 2017 - 08:05)

Dobře,děkuji,asi budu doma...Ahoj Ali, snad máš za sebou klidnou noc. Miluna byla včera na dně, tak je možné, že jste se nakonec nesetkaly, ale nedělej z toho žádné závěry. Život je příliš krátký a je škoda ho promarnit hádkami. Vemte děti a vyjeďte někam do přírody a zase bude dobře.
Budu na vás myslet.

Lalla (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

No připínák teď do mě...Přeji Ti, abys to dnes zvládla. Dobrou noc

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Kdyby ti ta pokora...No připínák teď do mě ne,jsem teď mimo provoz.Ale s tou prdelí si mi pobavil(a),už to totiž s ním máme za sebou ale Jirku to bolelo tak snad mu to Miluna neudělá znova když si přečte tvojí radu:D jinak díky..

no (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Kdyby ti ta pokora vydržela... ale mám obavu, že jak ti bude lépe, budeš zase ve stejných kolejích.
Dojeď dobře a odpočívej. A připínák ať strká Miluna Jirkovi do prdele.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Ali, padám únavou, dobře...Dobře,děkuji,asi budu doma tak kolem 2-3 ráno.Dobře se vyspinkej.

a ty (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Ali, taky bys to mohla dát...seš všichni? Nefandíš si už nějak moc.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Ali, taky bys to mohla dát...Bylo by milý kdyby se tu lidi zkamarádili tak jako já se svýma a mě to pak baví i číst ne jen pořád kolem nás ale kdyby tu i někdo psal o jeho každodenním životě a občas něco o romech a hned jak by bylo živo,víš jak to myslím.No jsem jim volala tak Jirka nestíhá něco mu do toho vlezlo a o Miluně neví,takže jestli Miluna někde nepije když nepíše a mobil nezvedla.No nakonec tam budu sama já.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

Já chci aby se ta paní...Ali, padám únavou, dobře dojeď a ozývej se - zítra.
A jeď opatrně autem.

a vida (Pá, 26. 5. 2017 - 22:05)

zas přijde na řadu připínák nebo možná i napínák

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Já chci aby se ta paní...Ali, taky bys to mohla dát jako podmínku - že se o tom už nebude mluvit. Já myslím, že Miluna o tebe tak stojí, že to přijme, Jirka taky.
Ale je mi divné, kde jsou.
S tou M. mě to taky mrzí, ale doufám, že třeba pár dní potřebuje, aby ten nepříznivý dojem odplul a pak se sem vrátí. Taky má za sebou hodně těžké chvíle. Jestli je to už dlouho, tak se jí to teď vybavilo a oživilo, jestli je to krátce, je to pořád hodně bolavé.
M., voláme tě všichni - vrať se, nenech tu holky samotné!

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Já chci aby se ta paní M.taky ještě ozvala.Podle mě každý píše jak to zná z okolí nebo jak to vyslovuje.A najdou se slova který jsou možná po krajích trochu překroucené.Člověk by se neměl nechat urazit,je to škoda,to je jako to vzdala tenkrát Iva i když ona i mnou ale stejně jsem jí měla ráda.Teď vidím jak mi povzbudilo psaní s Ginou,opravdu Ginčo díky,vážím si tě něco se ve mě ulevilo aspoň o něco.Klidně napiš i něco víc o sobě ať přijdu na jiný myšlenky.Třeba co ty budeš dělat o víkendu? Moc si přeju aby už to Miluna nerozebírala ale nevím.

? (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Já nevím tady lidi to...Mě je to jedno kdo jak píše,chci jen upozornit,že čtenář2 tu napadal kvůli tomu,že se tu psalo dluze NÉ a hrozně mu to vadilo.Urážel tady pani M.Ta pani přestala psát. Taky chudák má hrozný osud jak tu psala.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

No pro Románka jedu...Myslím, že Miluna bude hodná a Jirka taky. A kdyby ne, tak odjeď za Románkem.
To, co se stalo před tím, než přišla malá na svět, byste už s Milunou neměly probírat. Byla to chyba a víte to obě, ale teď je důležité něco jiného - abyste se všichni dali dohromady a vzájemně si pomohli. Jen tak budeš mít naději, že to dobře dopadne.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Ja zase nechápu,proč Alice...Já nevím tady lidi to psávají takhle. Myslím že Miluna Jirka to taky tak píšou? Já nechápu zase u moraváků třeba slovo nechcou nechcu a další a další různě předělaný,kolikrát jsem jim z vykládek ani nerozuměla:)

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

řešit Románka,nepadlo ani...No pro Románka jedu zítra.teď už ho nestíhám už bude spát.

? (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Ja zase nechápu,proč Alice dokola píše ject,snad se píše jet nebo NÉÉ.

Co takhle (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

řešit Románka,nepadlo ani slovo že by ti chyběl.Jen řešíš Milunu.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 21:05)

Já se o ní chci starat,je to moje jediná dceruška a povedla se mi až s Jirkou.No Ginčo já pojedu na firmu tam mám auto a pak teda zkusím ject domů.Nevím ale jak nám to bude teď klapat.Vím že v Milče je žárlivost kvůli předchozí neshodě s tou ženou a proto se mi tam taky nechtělo ale třeba teď to bude lepší Jirkou.Nevím.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 20:05)

Rozumím ale u Milči si...Ali, já tě rozhodně nechci dostrkat někam, kam bys nechtěla. Myslím ale, že jsi teď otřesená a nejde ti logicky uvažovat. Máš za sebou hodně nepříjemný zážitek, tak jeď prostě tam, kde ti bude aspoň trochu dobře. Miluna tu denně dokazuje, jak tě miluje, Jirka určitě taky, myslím, že o tebe budou rádi pečovat. A ty se dáš do pořádku pro svou holčičku.

Reklama

Přidat komentář