Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kamila (Ne, 28. 5. 2017 - 16:05)

Pomohla si mi moc,šlo z tebe...Strasny jak si vcera psala co se stalo v Chomutove,sem koukala a podle mne ztoho co sem slysela tak cigana popravil.Pritom pry se hadal s rodinou a nikdo cizi tam nebyl.Jo cigani delaj bordel a serou mi i ty spatni ktery nam kazi meno,ale tohle neni normalni vybehnout a zacit strilet.A chybis mi a je mi lito,ze uz mi nepotrebujete.

Alice (Ne, 28. 5. 2017 - 10:05)

Alice, Miluno, jak je?
Byl...Pomohla si mi moc,šlo z tebe nějaký uklidnění tak si mi pomohla k rozhodnutí a aspoň k tomu že už zase funguju s Románkem i když pořád jsem myšlenkama na malinkou tak nastalo ve mě smíření že mi nezbývá než čekat.A jak si trávila krásný den ty?

Gina (So, 27. 5. 2017 - 21:05)

Alice, Miluno, jak je?
Byl krásný den, teprve teď jsem dorazila domů.
Jestli jsem včera Alici aspoň trochu pomohla - dobře.
Jestli jsem tu někoho pobavila - taky dobře.
A pro ty, co nic nepochopili - to je váš problém.
A život jde dál.

Miluna (So, 27. 5. 2017 - 18:05)

Kde jste Miluno já už...V MCdonaldu,už pojedem.Ta Audina je tak skvělá a ten zvuk no ty jo.

Alice (So, 27. 5. 2017 - 17:05)

Kde jste Miluno já už potřebuju jet pro Románka a ani jeden to nezvedáte:(

pozorovatel (So, 27. 5. 2017 - 16:05)

jenže já měla obavy, že...No a tobe se libi kdyz nekdo zesmnesnuje toho kdo chce pomoct? Od Tebe sem spis cekal ze to ocenis.

Mia (So, 27. 5. 2017 - 16:05)

Mio tak koukam ze kdyz si...jenže já měla obavy, že to myslí vážně.

pozorovatel (So, 27. 5. 2017 - 15:05)

tak jsem nakoukla a pobavila...Mio tak koukam ze kdyz si nekdo dela pr.del z nekoho jinyho tak si plna humoru ale když te tu honila Miluna s pripinakem tak to si byla vztekla. A pro ostatni to taky byl humor!

NO (So, 27. 5. 2017 - 15:05)

Tak to jsi jako já? Mně...taky mě to hned nebylo jasný. Ale pak mě to docvaklo a pobavilo.

Mia (So, 27. 5. 2017 - 15:05)

Urcite osoby se berou moc...tak jsem nakoukla a pobavila se. Dnes tu byla legrace. Není přece nutné psát jen smrtelně vážně, chce to taky trošku se zasmát.Mám ráda lidi se smyslem pro humor.
My ted s babčou půjdeme na zahradu, usadím ji na lavičku, na hlavu ji dám slamák a může pozorovat cvrkot na silnici. Já se budu věnovat svýmu koníčku. Dnes máme krásný den, tak si ho všichni užijte.

Jarine (So, 27. 5. 2017 - 15:05)

Ty brďo, já mám taky...zkus si vzít kombinézu, to pak snad líp sladíš barvy.

Alice (So, 27. 5. 2017 - 13:05)

Teď jsem četla článek že rom Radek se vrátil z Holandska a v noci v Chomutově najížděl opilý dodávkou do zaparkovaných aut a lidí a nějaký Marek ho zastřelil.

Alice (So, 27. 5. 2017 - 13:05)

Tak já ležím a odpočívám doma a Jirka vyvezl Milunu někam na výlet.Zdravím Ginču,noc byla trochu divná a bouřlivá protože Milčou se snad prohnaly všechny nálady tak jsem to neměla lehký ale všude jen idylka není.A co děláš Ginčo ty?Jarine odpovím ti dýl až budu mít v sobě víc jasno.Sany a Lallo taky zdravím.

nekdo (Sany, kd (So, 27. 5. 2017 - 13:05)

Zdravim vsechny. Ano,nic se nema brat bez trosky nadhledu. Preji vsem, at nemaji duvod se zlobit, kdyz je dneska tak nadherne.
Zitra uz se bude pomalu dat jit k vode.:)

pozorovatel (So, 27. 5. 2017 - 13:05)

A co lidi všichni děláte? Já dam projížďku na kole a co vy ostatní?

jen tak dal! (So, 27. 5. 2017 - 12:05)

Urcite osoby se berou moc vazne,sranda musi byt i kdyby na chleba nebylo.Pokracujte dal,humor je korenim zivota.

:-) (So, 27. 5. 2017 - 12:05)

Jéžiš, vždyť to nebylo...Tak to jsi jako já? Mně pobavilo jak tu někdo vymyslel ten příběh s Elenou.Nejdřív jsem myslel,že někdo píše ožralej a pak jsem pochopil jak je to myšlený:-))

hm (So, 27. 5. 2017 - 12:05)

Jéžiš, vždyť to nebylo...Neomlouvat se, tolerovat. Tohle jiní neumí.

jarin origoš (So, 27. 5. 2017 - 12:05)

Gina,Iva,M.,Lalla,Sany a...Jéžiš, vždyť to nebylo nic osobního, ba ani ironického. Tak promiň, jestli se tě to dotklo, ale já jsem prostě takový, jsem taková tlama, co má ráda humor. Prostě jsem chtěl jen poradit co dnes na sebe, tak sorry, že se vůbec ptám.

můj názor (So, 27. 5. 2017 - 11:05)

Gina,Iva,M.,Lalla,Sany a všechny tyhle pani jsou tady jediné normální,které se umí taky pěkně rozepsat a ještě dobře radí.Nevim kde se v anonymech a teď i v Jarinovi bere taková ironie? Co to od Jarina v 11:01 má znamenat?

Reklama

Přidat komentář