110240 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Prohrál o šest hlasů. Na to, že jednu dobu to bylo o 150 se dá mluvit o úspěchu. Taky hrálo roli, že je v lochu a neměl možnost natočit další motivační videa. Ale máme tam dva zástupce, kteří teď stojí proti sobě, takže budeme nejhůř třetí. Věřím Simče, už jenom za to video o hrášku si úspěch zaslouží. Kdo neviděl zhlédněte, protože něco takovýho se jen tak nevidí.
15. Srpen 2022 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Prohrál o šest hlasů. Na to,
jo to je top. To přesně vystihuje jejich hloupost.
15. Srpen 2022 - 15:04
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Tak opravdu prohrál o 24 hlasů. Lidi asi hlasovali i po ukončení hlasování. Ale i tak jde o nejtěsnější výsledek v soutěži. Škoda promarněné šance, která se už nebude opakovat, protože jestli má trochu rozum, tak po propuštění už o něm nikdo nikdy neuslyší.
15. Srpen 2022 - 15:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Babička když žila říkávala,
I já jsem tady hledal své milované cikány. Pak mne vyhodili, protože jsem nezapadl do konceptu.
15. Srpen 2022 - 16:33
Návštěvník (anonym)
Těším se na dnešní zprávu od Povídkářů.
15. Srpen 2022 - 16:36
Obrázek uživatele povídkáři
povídkáři
Je to tak. Náš bílý kůň a pro mnoho favorit soutěže Československo hledá dezoláta, český dezolé Tuboš von Holýšov prohrál v posledním duelu prvního kola. Po naší včerejší urgenci SOS v noc předehnal soupeře o 10hlasů, bohužel slovenští fanoušci nakonec ty české přehlasovali. Přitom náš Tuboš byl opravdu skvělý. Naprosto ohromil slovenské hlasující tím, že během 2minut dokázal říci 61x slovo vole v jednoduchých jeho naturelu odpovídajích větách. Další výrazné video bylo to ve kterém střídavě flusal na čes,kou vlajku a na českou prodavačku v respirátoru. Dále si cestou od rodičů postěžoval, že je své rodině pro srandu (rodině ne králíkům), zdokumentoval, jak ho ochranka kopla mezi nohy, když ho vyháněla z nádraží atd atd. A Poselství našeho dezolé hrdiny: Zvedněte už konečně prdele a přestaňte si leštit žaludy!!!!! (Ještě doplním, Tuboš spolu s českými hlasujícími zpochybnili regulernost soutěže protože v onu osudnou poslední noc se náhle mezi hlasujícími zjevil sám slovenský soupeř Tuboše a tím neregulerně soutěž ovlivnil neboť Tuboš mu nemohl úder z Ruzyňské klece vrátit). .....Dnešním dnem začalo další kolo soutěže Československo hledá dezoláta, ve kterém se utkají vítězové duelů prvního kola. Naše barvy bude za dva nebo tři týdny reprezentovat Simonett Zloba z Brna (jo to je ta dědina na východě kde bydlí Alesch) svého času dokumentaristka života Jituny a Krasoň Zmetík- čekající na další soudní stání za podporu genocidy nebo co, že. STAY TUNED
15. Srpen 2022 - 20:14
bianka (anonym)
Bílý kůň. :-)Povídkáři opět hustýý. Ani to vidět nemusím. Má představivost pracuje. Díky.
15. Srpen 2022 - 20:32
povídkáři
a ještě videjko jako vzorek pro nehlasující Bianku, která u nás tímto má další černý puntík https://www.youtube.com/watch?v=hiuBC3oiigs
15. Srpen 2022 - 20:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na a ještě videjko jako vzorek
Karmelius to posvětil, ostatní to dokončí, size
15. Srpen 2022 - 20:55
bianka (anonym)
Kouknu zítra. Aa jaký další? :-( Se na to musím vyspat. Dobrou....
15. Srpen 2022 - 21:23
povídkáři
Odpověď na Karmelius to posvětil,
jj, R.
15. Srpen 2022 - 21:27
Návštěvník (anonym)
Kdo to vole počítal? To bylo celé stádo. Ale je zapálenej pro věc. Určitě bude náležitě prošetřen a nějakou dobu izolován.
16. Srpen 2022 - 7:52
Návštěvník (anonym)
Tady to zase zmrzlo, tak připomínám 3.9. Václavské náměstí. Aby jsme se zbavili této hrozné vlády, která myslí jen na vychcané ukačka.
20. Srpen 2022 - 10:39
?? (anonym)
Odpověď na Tady to zase zmrzlo, tak
A Tobě asi zamrznul mozek. Tohle je nejlepší vláda, kterou jsme v posledních letech měli a že dostala zemi v době kovidu a války a přesto si se vším ví rady tak to ji jen šlechtí. Zajímalo by mě co bys jí vyčítal kdyby nebyla válka a nešli sem ukrajinci.
20. Srpen 2022 - 10:45
?? (anonym)
R.Mácu neznám ale jeho slova jsou výstižná a přesná. Ale to asi tady chápe jen jeden člověk.
20. Srpen 2022 - 10:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tady to zase zmrzlo, tak
Tak možná za čtyři roky.
20. Srpen 2022 - 11:21
chybí (anonym)
Odpověď na Tak možná za čtyři roky.
ti estébák viď
20. Srpen 2022 - 12:09
Ne (anonym)
Chybí mi tady diskuse.
20. Srpen 2022 - 12:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A Tobě asi zamrznul mozek.
S čím si ví rady ?Bud konkrétní. Já tedy nic takového nepozoruji.
20. Srpen 2022 - 13:53
Návštěvník (anonym)
Jaká válka když si ukrajinci jezdí na ukrajinu na výlety. Vozí tam auta pak se vrací zase pro dávky.
20. Srpen 2022 - 16:31
povídkáři
Za pár minut aktuální informace o souboji dezolé duelů v mezinárodní soutěži Československo hledá dezoláta!!! STAY TUNED
22. Srpen 2022 - 18:38
povídkáři
Československo hledá dezoláta (FB).Proč souboj dezolé duelů? Protože minulý týden bojovali tři páry dezolé, vítězové předešlých kol. Z našich soutěžících přísným výběrem prošli pouze dva : naše úspěšná a stejně jako zbytek redakce špatně placená investigativní dokumentaristka života Jituny Simonett Zloba von Brun, jejím koníčkem je adorování Mr.Putina, hajlování a zelený hrášek x Zmetlík Krasoň, v pořadí třetí slavný český dezolé, hned za naším kámošem Tubošem (mimochodem původem z vážené podnikatelské rodiny v oboru paliv v Holýšově) a Fuflem jehož manželce se konečně zahojily rány, které jí invalidní důchodce na hlavu pravdidelně uděloval. Naprosto s přehedem zvítězila dobře nabrífovaná a kreativní Zloba, která se tímto tento týden utká se svými dvěma slovenskými dezolé soupěři. Dobrá zpráva je, že Zloba určitě získá medaili, i když možná jen bronzovou. Špatná zpráva je, že slovenští soupeři jsou skutečně top, jeden zbaven trestní odpovědnosti pro desetileté psychické problémy, druhý má takovou moc, že mu vlastní vůlí dorůstají orgány (ne Bianko, ne policejní orgány, ale když si třeba uřízne ucho nebo tak). Proto vám Zloba vzkazuje: hlasujte, hlasujte, hlasujte, pokud možno ve střízlivém stavu, ať se nepřekliknete!!! (Jituna prý počká, až fet odezní). STAY TUNED
22. Srpen 2022 - 18:53
bianka (anonym)
Tohle jsem si dnes přečetla. Docela dobrý..... Bojujte s problémem, ne sami se sebou.
23. Srpen 2022 - 5:32
pro Povídky (anonym)
Hlas jsem Zlobě poslala, ona potřebuje opravdovou podporu, už prohrává, přitom včera slibný začátek.
23. Srpen 2022 - 10:53
Ota (anonym)
Odpověď na Československo hledá dezoláta
Kde si to vzal že Patrik bil jeho manželku povídkáři?
23. Srpen 2022 - 15:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kde si to vzal že Patrik bil
Nejsem Povídkář, ale jestli myslíš Tušla, tak ten ji mlátil jak žito. Taky šla hned první den co ho zavřeli někam do báru asi něco jako Milča. Musíš číst, jsou to neuvěřitelní lidi.
23. Srpen 2022 - 15:12
tuflova máma (anonym)
U soudu za první úvěrový podvod vypovídala coby svědek i Tušlova matka. Podrobně vylíčila, v jaké životní situaci se její syn nachází. "Uvedla, že má drogovou závislost, trpí patologickým hráčstvím (…). Je v částečném invalidním důchodu, avšak důchod buď profetuje, nebo prohraje," cituje rozsudek její výpověď. Z verdiktu plyne, že Tušl dlouhodobě trpí špatnou psychickou kondicí. I kvůli ní skončil v invalidním důchodu. Jeho matka kvůli tomu podávala v roce 2013 žádost o zbavení svéprávnosti, ale soud v listopadu téhož roku řízení zastavil. V následných trestních procesech všechny instance potvrdily, že Tušl je odpovědný za svoje delikty a rozumí smyslu soudního řízení.
23. Srpen 2022 - 15:15
Ota (anonym)
Odpověď na Nejsem Povídkář, ale jestli
Jo to jsem myslel Tušla.A jak se to ví že jí takhle mlátil? Já bych to do něj ani neřekl a koukal jsem že od doby co ho zavřeli tak jeho žena přestala dávat příspěvky na fb..A ona je nakonec ráda že se ho zbavila? Jo Milušce zase Sergej občas mačká a skroutí ruce, je to pořád stejný.Pak se uklidňuje jinýma chlapama.Ale už asi nemá ani toho Valeryho, teď má zpátky Vladimíra taky Rusa.
23. Srpen 2022 - 16:32
anka (anonym)
copak dela Miluska? milunko pis. ahoj
23. Srpen 2022 - 16:36
Návštěvník (anonym)
Po jednom souvisejícím jednáním na úřadu jí do očí řekl, že by si "zasloužila rozšlápnout ksicht jako šváb, protože je šváb". Když zase odcházeli od soudního jednání o osudu jejich dcery, Tušl po něm své bývalé partnerce napsal výhrůžný e-mail."Upozorňuju tě, že si tě v nepozorované chvíli chytnu a zmrzačím tě, ty bezcharakterní svině, nepomůže ti ani celý policejní sbor, nahlas si kolik oznámení chceš, ale nevyhneš se tomu, na viděnou," stálo v něm. Po zmíněných incidentech žena dostala strach, že jí Tušl skutečně ublíží. Obrátila se na policii.
23. Srpen 2022 - 16:39

Stránky

Přidat komentář