Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

---- (Út, 30. 5. 2017 - 11:05)

Taky me to mrzi ze M...M.přišla odítě a nemohla už dál číst zvrhlé kecy dvou kr.av,které děti rodí jak na rodícím páse a je jim to šumák

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 11:05)

Taky me to mrzi ze M...No asi se jí to hodně dotklo.Ale Gina třeba ta si nikoho nevšímá a psala hezky s Ali.Nebýt Giny tak by snad Ali ani nedojela domu.Což mi dost překvapilo.Dneska maji být bouřky nemáte už jí někdo?

... (Út, 30. 5. 2017 - 11:05)

Já vim,snažim se nechci...Taky me to mrzi ze M nepise,ale zase na druhou stranu se neni cemu divit.Nikdo si nechce nechat nadavat do retardu.Ctenar to prepiskl,bylo to uplne zbytecne.

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 11:05)

Já vim,snažim se nechci selhat.Ale ráno sem fakt myslela že to nedam,bylo mi blbě ale asi tim vzduchem,já tu spim v hroznej díře bez oken,v takovim kumbálu.Ráno je z toho člověk zblblej.Teď makam normálně dál.Ali proč si ještě nenapsala? Prosim piš mi hodně ať o tobě vim ať mam tvojí podporu.Tady ta práce je celodenní akorát nějaký přestávky mam.Oni ty vietnamci prostě takhle makaj.A taky postrádam tu M.úplně by mi hráblo když se tu někdo objeví zajímavej a pak to vzdá kvůli někomu:-( já pak na toho člověka myslim a mrzí mi to.

kdepak (Út, 30. 5. 2017 - 08:05)

Miluno a kdo tě má pořád...obyčejná práce. Partner umí pracovat jen s připínákem.

hm (Út, 30. 5. 2017 - 06:05)

Miluno a kdo tě má pořád živit?
Není to povinosti Alice, mámy, nikoho. Tak makej partnere, život není jen o šoustačce.

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 06:05)

A co když se sejdeš stou šmejdkou! Já mam strach,to fb si pryč nedala o kterém sem nevěděla.

Miluna (Út, 30. 5. 2017 - 06:05)

Omáčku s knendlíkem.Teď...Já pak usla ale je mi trochu špatně teď tak nevim jestli zvládnu celou směnu a taky se mi hodně po tobě stýská a to tu sem takhle krátce.

nekdo (Sany, kd (Po, 29. 5. 2017 - 22:05)

Omáčku s knendlíkem.Teď...Ne,trochu vic nahore,mezi Bayreuth a Marktredwitz.

L (Po, 29. 5. 2017 - 22:05)

Proč už se neozýváš M.? Jak se ti daří?

Alice (Po, 29. 5. 2017 - 21:05)

Omáčku s knendlíkem.Teď jsem šla chvíli ven na lavičku Milu.A všechno v pořádku tam? Sany tak to si asi nedaleko Strážného viď.To je dobře že aspoň tam máte klid,co vyprávěli kolegové co jezdili Anglii,ty si s nima užili,strašný.Ještě že Jirka to měl dobrý.

nekdo (Sany, kd (Po, 29. 5. 2017 - 20:05)

No to už je moc dneska to...Diky za odkaz :)

Alice: ano v Bavorsku, ale nedaleko hranic. Migraniti tu take jsou, ale v pomerne snesitelnem mnozstvi. Moc je nevidime.Bydlim na malem mestecku,sem oni nemaji touhu jit.

Miluna (Po, 29. 5. 2017 - 19:05)

No to už je moc dneska to...Jo tak se rozhodla s tebou jo no vidíš má tě taky ráda.A co si jim uvařila? Už mi to tu je dlouhý a už začínam být unavená.Lezou sem hodně cizinci.Už si ani nepřipadam jako v Čechách.Asi češi víc nakupujou v Praze v marketech nebo nevim.

Alice (Po, 29. 5. 2017 - 19:05)

Zdravim vsechny po dnesnim...No to už je moc dneska to teplo.Sany jak někdo už napsal v nědeli mají kamiony zákaz v 13-22h.A kde v Německu bydlíš,někde v Bavorsku? Máš tam v okolí migranty?

Omezení jízd ka (Po, 29. 5. 2017 - 18:05)

http://www.doprava.vpraxi.cz/jizdy_kamionu.html

Omezení jízd v České republice
Omezení se týkají vozidel nad 7,5 tuny a také vozidel nad 3,5 tuny s připojeným přípojným vozidlem na dálnicích, silnicích pro
motorová vozidla a silnicích I. třídy.

Den v týdnu zákaz jízdy od - do celkem hodin zákazu Platnost (prázdniny od 1.7. - 31.8.)
Pátek 17:00 21:00 4 Jen o prázdninách
Sobota 7:00 13:00 6 Jen o prázdninách
Neděle 13:00 22:00 9 Celoročně

Celkem hodin zákazu: 19

nekdo (Sany, kd (Po, 29. 5. 2017 - 18:05)

Zdravim vsechny po dnesnim parnem dni. Fuj, to je moc!.
Alice, chtela bych se zeptat, na neco z Tve prace.Jak je to s kamiony v CR v nedeli? Jezdi nebo ne? Chci jet v nedeli do Cech a mam rada klid.
Vim, ze o prazdninach to je nejak regulovane,ale mimo prazdniny si nejsem jista. Diky.

Alice (Po, 29. 5. 2017 - 18:05)

Zdenča se tu rozhodla zůstat se mnou tak mi Romču pomohla zabavit.Jinak trochu nuda.Teď dělám večeři.A kde jsou všechny paní,je tu nějak prázdno.

. (Po, 29. 5. 2017 - 17:05)

I kdyby byla miss tak v...Podle čeho,podle povahy? :-) A je tady někdo tvoje krevní skupina?

hmhm (Po, 29. 5. 2017 - 17:05)

Proč myslíš,třeba je to...I kdyby byla miss tak v žádném případě.Není moje krevní skupina.

. (Po, 29. 5. 2017 - 16:05)

Je mozne,ze je kocka,ale v 61...Málokterá? kde žiješ?

Reklama

Přidat komentář