Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

..... (Ne, 11. 6. 2017 - 23:06)

A čí je to asi vina?
Oba máte to, co jste si zasloužili. U tebe to bude pokračovat. Protože dcerušku znáš jen z pár vět, ale pořád ji tady nadhazuješ. Jsi ubohý pomatenec.
Umíš se jen litovat a oba vlastní vinu nevidíte.

Jirka (Ne, 11. 6. 2017 - 22:06)

jsi čím dál větší...No to jsem chudak.Rozpadly vztah,nedonosenou dcerusku a jeste se zahazuje s tou tlamou! A Miluna si tohle nezaslouzila.A jeste nas vyhani v Nemecku z kamionu jak jsem psal! Vsechno mi sere!

Ty (Ne, 11. 6. 2017 - 21:06)

Zavri uz tu hubu Alice tohle...jsi čím dál větší chudák, Jirko

Jirka (Ne, 11. 6. 2017 - 20:06)

Je děkuji moc napsal(a) si...Zavri uz tu hubu Alice tohle uz se vazne neda cist! Proste je v tom ta tvoje nova tlama co mas na fotce to je cely! Nechci nikoho takovyho videt u svyho ditete.

Miluno (Ne, 11. 6. 2017 - 20:06)

Jak víc ženská?! Já tohle...A co si všechno prováděla tvojí mámě,to nejsou sviňárny?Jen si vzpomeň jak tě máma prosila aby ses vrátila domu když si byla s cikánama.Tomu všemu co jsi dělala můžeš říkat sviňárna.Ještě si tady na mámu nadávala že je kráva a podobně.

Alice (Ne, 11. 6. 2017 - 20:06)

Jednoduše nechtěla s váma...Je děkuji moc napsal(a) si to jako z mého srdce.Byla jsem zaslepená a už jsem procitla,s Milunou bydlet prostě nejde.Něco jinýho bylo kamarádství a něco jinýho tohle.Mám k tomu své důvody a ty se poznají až když člověk s někým bydlí a na Jirku to platí taky.

hm (Ne, 11. 6. 2017 - 20:06)

Zachovala se k tobě ještě dobře, že zaplatila byt do konce měsíce. Máš se kde s Jirkou pelešit a s jinými. Jinak bys to dělala zase na záchodcích.

hm (Ne, 11. 6. 2017 - 19:06)

Jednoduše nechtěla s váma být. Tak šla jinam. Nemůžeš to Alici zazlívat, není tvůj majetek, jak jsi psala. Je jen z mnoha tvých už bývalých lásek. A co ty chceš je vedlejší.

Miluna (Ne, 11. 6. 2017 - 19:06)

Jak víc ženská?! Já tohle beru jako totální sviňárnu a podraz,to ani jinak brát nejde! A ty náhrádnice tak tu včerejší mi milovat nejde a ta mamky znáná tak tu nevim jak jí získat,tak jaký náhrady!!

?? (Ne, 11. 6. 2017 - 16:06)

Ale to že mi nechala jako...Ale i kdyby to Alice svedla na cokoliv,tak tobe to musi byt jedno. Je to jen a jen jeji vec. Proc to nedokazes chapat? Preci nejsi s Alici nicim svazana. Pro tebe je kazdy spina kdyz neni po tvem. Uvedom si, ze Alice muze chtit koho chce,je svobodna. Nic s tebou nema spolecneho. Prestan se uz do Alice navazet. Chce zit tak, jak sama citi.

Alice (Ne, 11. 6. 2017 - 16:06)

Ale to že mi nechala jako...Tím neustálím kontrolováním hlídáním,sama si mi do její náruče vehnala.Je víc ženská,klidná,milá a co je vůbec tobě už do toho když už máš 2 náhradnice.

ne Miluno (Ne, 11. 6. 2017 - 16:06)

Ale to že mi nechala jako...odstěhovala se, protože už tě měla plné zuby. Chce žít aspoň trochu jinak. Bez sprostoty a nadávek

Miluna (Ne, 11. 6. 2017 - 15:06)

Miluno a co ty se rozcilujes?...Ale to že mi nechala jako lempla a odstěhovala se tak neni kvůli Anetce na tu to jen svedla!!! Všechno je kvůli tamtej špíně ta Alici určitě zblbla a mě nechala jako odpadky!!!!! To tak bolí že to neni možný a ještě to sem dá aby mi ubližovala!!!!! Nenávidim je všechny,nenávidim!!! Je mi z ní zle.Jirko pomoc mi prosim Jirko.

?? (Ne, 11. 6. 2017 - 14:06)

Jo tak užíváš samotu no a...Miluno a co ty se rozcilujes? Alice si muze delat co chce a být s kým chce. Starej se o sebe!!!

Miluna (Ne, 11. 6. 2017 - 13:06)

Jo dobrý,docela si tu samotu...Jo tak užíváš samotu no a co ta fotka zase!!!!!!! Ty sráči co si myslíš dyť ty sis semnou vytřela prdel!!!!!! Co si myslíš jako!!!!!!!! Jirko kde si??podívej se na to co je za hajzla!!! Prý z Anetky a přitom teď je to jasný,všechno je to důvod jak sem si myslela!!!!!! Vždyť ona nás vyměnila za tu ču*bku a svedla to za Anetku!!!!!!! Tak tohle ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alice (Ne, 11. 6. 2017 - 12:06)

Alice,ty už nejezdíš u té...To ne ale po dohodě když teď není dobrý abych jezdila turnusy a on práci jen vnitro nemá.Tak tady budu jezdit hlavně jen po Čr a třeba někoho z vás tady z diskuze někde potkám:)

čtenářka (Ne, 11. 6. 2017 - 11:06)

Jo dobrý,docela si tu samotu...Alice,ty už nejezdíš u té firmy? Asi tě vyhodil majitel po tom co se stalo?

Alice (Ne, 11. 6. 2017 - 11:06)

Jo dobrý,sem jí...Jo dobrý,docela si tu samotu užívám a dneska v noci jsem byla v Praze si posedět a zítra pojedu kamionem to zásobování.Jede se na sklady a pak na hypermarkety.

Miluna (Ne, 11. 6. 2017 - 02:06)

tak co včera ta tvoje nová?Jo dobrý,sem jí udělala.Byla stydlivá ale pak se rozkřičela podemnou když sem to do ní prala.Akorát škoda že neni voňavá jako Alička ta mi chutnala víc.Ale dneska mi pozvala k nim do bazenu a na grilování tak jako fakt hezký večer ale neni tady z města,je z vesnice.Teď sem došla domu,vzala sem to pěšky.Láska z ní nebude ale nudu zažene.A Jano zdravim ty mi pipinu dát nechceš a to si mi nalákala že máš takovou jak mi přitahuje:-)

ahoj miluno (So, 10. 6. 2017 - 18:06)

Že ty budeš ten -já já...tak co včera ta tvoje nová?

Reklama

Přidat komentář