109603 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Otíku je střídavě.Včera u nás už počasí lidem zaplavovalo garáže.Blesk chvíli vyřadil wifi.A dnes mi děti přinesli vysvědčení.Ríša jednu trojku z matiky a Zdena samé jedničky, jediná z celé třídy, neuvěřitelný pro mě.
30. Červen 2022 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Miluno to máš moc šikovné děti. Tak jim připrav nějakou oslavu :-)
30. Červen 2022 - 11:23
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Ono z fb nějak vyplynulo, že
Milunko, taky gratuluju k tvým dětem. Mít samé jedničky při tak těžkým oboru je něco neuvěřitelnýho. A Richard taky dobrý. Je vidět že jsi jim předala ze sebe to nejlepší za pomoci genů od jejich otců :-)
30. Červen 2022 - 16:54
Andrea (anonym)
ahoj Milu, dneska je patek,tak jedu na Slovensku. Beru si i kvetak sebou. Chci pozdravit Hosta, dedku Abe. taky chci pozdravit Aleska. Jsem hodne hodne natesena, protoze na Slovensku bude sexik. Mejte se hezky, zdravim. Ahoj Milu.
1. Červenec 2022 - 13:08
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Luboš natočil další megalomanskohysterickopatetické video. Všechny by nejradši sesadil a nastolil vládu lidu. Bohužel jsem se pořád nedozvěděl co pak. Ale vypadá to, že by pro něj nebyl problém řídit stát po telefonu a fb :-)
1. Červenec 2022 - 15:51
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Někdy mám pocit, že předstírá psychickou nemoc aby nemusel do lapáku.
1. Červenec 2022 - 16:08
Návštěvník (anonym)
Ubohost Miluniných lidí, teď se naváží do Andrey. Dopadlo to tady jak muselo. Škoda výborný diskuze, svého času jedné z nejlepších.
1. Červenec 2022 - 16:12
Návštěvník (anonym)
Miluna přece nemůže za nějakého úchyla, který se ukájí na květáku :-)
1. Červenec 2022 - 17:05
Návštěvník (anonym)
Vsichni se budou ukajet na kvetaku! Kveta ze Slovenska je nejlepsi! At zije kvetak
1. Červenec 2022 - 17:47
Návštěvník (anonym)
My chcem kvetak! Vsichni ruce nahoru! My chcem kvetak!
1. Červenec 2022 - 17:51
Návštěvník (anonym)
Myslím že už bylo dost zeleniny. A květák stejně není moc dobrý, lepší je pořádný řízek.
1. Červenec 2022 - 20:14
Návštěvník (anonym)
Už vám tam prší? Jste nějaký nahřátí.
1. Červenec 2022 - 20:52
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Myslím že už bylo dost
Kdybych si měl vybrat mezi řízkem, květákovým mozečkem, nebo smaženým květákem s bramborem, tak květák vyhrává, protože vypadá jako mozek, který kdekomu chybí.
2. Červenec 2022 - 0:41
z fb (anonym)
Odpověď na https://diskuse.doktorka.cz
Luboš: "Česko přebírá vedení rady Evropské unie ! Slavnostní předání probíhá v Litomyšli ! Takže 8.7. Praha pojďme všichni a Evropa bude naše. Převezmeme to !" Co tím myslel, že Evropa bude naše.
2. Červenec 2022 - 10:14
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Luboš: "Česko přebírá vedení
To nevím jak to myslel, ale dneska v kocovině natočil další video, ve kterém mluví nějak z cesty. Neměl jsem na to nervy, tak jsem to posouval dopředu a pořád mlel o nějakých vesmírných lodích a že lidi věří pičovinám. Tak jsem si vzpomněl jak propagoval, že je země placka. Evidentně převzal roli lidového kazatele pro těch pár zmatených ženských, které ho ještě sledují a v těch jeho názorech ho podporují, protože nemají nic kloudnýho na práci.
2. Červenec 2022 - 10:39
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Tak jsem se přemístil v prostoru a momentálně se nacházím v občerstvení u cyklostezky. Měl jsem párek v rohlíku, nakládanej hermelín a zapíjím to čepovaným. Podíval jsem se na Lubošův profil, kde sdílí video nějaké tmavovlásky, která o sobě má pocit, že je úžasná, chytrá a neodolatelná. A já jsem měl celou dobu sledování videa chuť jí dát přes držku :-)
2. Červenec 2022 - 12:49
z fb (anonym)
Odpověď na Tak jsem se přemístil v čase
Naprosto stejný pocit :)).
2. Červenec 2022 - 12:54
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Naprosto stejný pocit :)).
;-)
2. Červenec 2022 - 12:56
z fb (anonym)
On je asi mezi flastenci (co touží odevzdat naší zemi Rusku /?/) momentálně problém, že se blíží volby do senátu. Takže Zyrtek a ta Vedoucí sestra z ARA (nikdy neprokázala že je sestra) se začaly rvát o tuto funkci. Luboš asi tuší, že se základním vzděláním, s velkou chutí na pivo a s minimální slovní zásobou na toto nemá, tak ho všichni rozčilují a schovává se za lid. Toho Rajchla nenávidí až hystericky :))
2. Červenec 2022 - 13:03
z fb (anonym)
Odpověď na To nevím jak to myslel, ale
To jsem ještě neviděl, člověk na ty bláboly musí mít náladu, ale díky za upozornění. Možná to raději vynechám :)
2. Červenec 2022 - 13:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na On je asi mezi flastenci (co
By musel sundat tricko Slavie, to je jediny, proc se tam necpe :-))
2. Červenec 2022 - 13:07
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Myslíš že má tři? Já si teda
Díky Alešku a anonyme za gratulaci.Ty její samé jedničky mi nejdou na rozum jak to dokáže.Já měla samé jedničky jen jednou v životě a to v první třídě.Asi přišel dobrý gen od otce jak píšeš Alešku.No a co to s tim Lubošem je? To nevidí jaký má fanoušky? S těma nikdy nic nezmůže s nějakýma pár babkama.Být jim tak by mě tohle sralo.
2. Červenec 2022 - 13:36
Návštěvník (anonym)
Koukám že diskuse nepřežila chvástání Hosta. To je škoda
3. Červenec 2022 - 17:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Koukám že diskuse nepřežila
Kde máš Hosta? Vy už ste z něj nemocný.
3. Červenec 2022 - 18:47
Návštěvník (anonym)
Retard realista? Hmm
3. Červenec 2022 - 20:36
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Retard realista? Hmm
.
3. Červenec 2022 - 22:41
Obrázek uživatele nona
nona
.
3. Červenec 2022 - 22:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Koukám že diskuse nepřežila
To tak není, ale Lalla si převzala ženy na email a Miluna psaní omezila.
4. Červenec 2022 - 13:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kde máš Hosta? Vy už ste z
Nejsem z něj nemocnej, ale když jsem tu byl naposledy, je to dýl, tak to tady pěkně zasekl. A nikomu se nechtělo nic psát, když tu psal ten svůj životopis.
4. Červenec 2022 - 18:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To tak není, ale Lalla si
Asi je to tak lepší
4. Červenec 2022 - 18:25

Stránky

Přidat komentář