Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

čtenářka Marie (Čt, 15. 6. 2017 - 22:06)

beru silnější léky, ale...Tak to koukam.A nevíš z čeho se zhroutily ty ostatní ženy? Ten život nám všem někdy dává tak zabrat,že někdo už to nezvládne.Ale,tak je dobře,že ti to tak pomohlo a víš kam jít,když by bylo nejhůř.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 22:06)

Milu, ale já se na tebe...Aha já myslela že si se zlobila.Jak si to teď všechno popsala tak já se prostě stydim nějak.A pořád sem doufala že si to Alice rozmyslí a nerozmyslela takže já nevim jak se uklidnit,nemít tady Jirku tak bych to asi nezvládla.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 22:06)

vůbec nevíš, co jsou...Přesně.Když máš pravý deprese tak i tu přírodu vnímáš jinak,úplně skresleně,hnusně.Máš jiný vnímání světa a kdo to nezažil nepochopí.

Mia (Čt, 15. 6. 2017 - 22:06)

Mio já se stydim za sebe že...Milu, ale já se na tebe nezlobím. Prostě jsem jen zareagovala a hned na to zapoměla.

Mia (Čt, 15. 6. 2017 - 22:06)

No to je teda hrozný.To...beru silnější léky, ale ty ještě silnější jsem odmítla, protože jsou návykové. Nyla jsem v šaškecu v Brně Černovicích a bylo to tam úžasný. Mě tam dovezla rychlá, už jsem zde prostě nechtěla být. Měla jsem hodně problémú a já neumím říct dětem že už nemůžu dál. Byla jsem v novém pavilonu, všechno supermoderna. Bylo nás tam 30, podnikatelky, dvě doktorky, veterinářka, učitelky a velká část osazenstva mnohem mladší než já. Péče vynikající, říkali nám děvčátka a byla tam i kuřárna. Za několik dní jsem už mohla chodit i do parky na vycházky, jinak jsme byly pod zámkem. Najednou jsem se ocitla v prostředí, kde jsem nemusel nic řešit, na nic myslet.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 22:06)

Mio já se stydim za sebe že sem ti nabízela sex.Chce se mi brečet i z tebe když čtu jak musíš být silná a jak to pokračuje u tebe tak se cítim trapně.Ali už mi opustila definitivně.Sedim na Jirkovi a brečim.To tak bolí že ani to nejde popsat.

pro vůbec (Čt, 15. 6. 2017 - 22:06)

nevím o čem tu...vůbec nevíš, co jsou deprese.Ty opravdové, kdy je člověk úplně v háji. Už s tím bojuju kolem 20 roků. Venku trávím podstatnou část života, zahrada, les, louky. Okolní svět mě až tak moc nezajímá a nedělám si s ním starosti.

vůbec (Čt, 15. 6. 2017 - 21:06)

nevím o čem tu povídáte,ale to nevadí,na deprese je jednoduchý recept,začít žít svůj vnitřní život,nebrat na sebe tíhu světa,ale naprosto v klidu vše řešit,kdo co plácá se toho nevšímat a naučit se relaxovat,žádné rolety....jít ven čerpat energii ze sluníčka a všeho rozkvetlého,musíte si za každou cenu udělat čas jen pro sebe najít si místo a pravidelně k němu chodit-les,studánka,park....a nevynechat ani jednou ať se děje,co se děje,prostě svět se neskládá jen z toho co musím,ale také co si jako člověk zasloužím a to si říkat každé ráno!Ať se vám daří......

čtenářka Marie (Čt, 15. 6. 2017 - 21:06)

úplný vyčerpání, psych....No to je teda hrozný.To máš spánku tak 5h a pak ten kolotoč to jse nedivim,že tě to chytlo.Léky bereš asi pořád ty silný? Jinak by to asi bez nich nešlo že.A myslim,že ty už máš zkušenost s psych.léčebnou? Mohu se zeptat jak to tam chodí? Jak teda dlouho to může ještě trvat než se uvolní v DD místo.Už jse to opravdu vleče.

Mia (Čt, 15. 6. 2017 - 21:06)

No tak to je hrozný ten...úplný vyčerpání, psych. i fyzicky. Do obchodu jsem došla normálně, honem uvařila a pak jsem do večera ležela, zatažený závěsy, hlavu zakrytou a moc jsem chtěla do psych. léčebny, mít konenčně klid. Ale neměla jsem ani sílu zvednout telefon. Večer to pak už bylo dobrý, no a za týden zase. Já vstávám o sedmi a zAčne kolotoč. Babč u nedostanu do postele dřív jako o půlnoci, do té doby huláká televize. Mě pak trvá tak do dvou, než se sklidním a usnu. Ještě že můžu jít přes den na zahradu, tam si občas v lehátku schrupnu. Je to náročný, tím spíš, že nejsem úplně zdravá a trvá to už dost dlouho.

čtenářka Marie (Čt, 15. 6. 2017 - 20:06)

ahoj Maruško, no zvládám,...No tak to je hrozný ten brácha.A s koupánim pomáhá nakonec soused.Jo všechny děti se nepovedou.To je mi líto Mio.A jaký kolapsy? Kdy jse ti to stalo?

Mia (Čt, 15. 6. 2017 - 19:06)

Ahoj Mio tak jak to...ahoj Maruško, no zvládám, snažím se přežít. Mám za sebou dva kolapsy, ale už je to lepší. Bábi mě už nenadává ani mě nijak neponižuje. Je mě jí líto. Ona celý život měla jen mýho bráchy, všechno dělala jen pro něj a on se ted na ni úplně vykašlal. Nezavolá, nezajímá ho jak to zde zvládáme. Přijede jednou za 14 dní, stráví zde půl hodiny a rychle uhání pryč. A tak když potřebuju bábi pro léky tak mě ji pro jistotu hlídají cizí lidé, při koupání mě pomáhá soused, protože já ji sama z vany nedostanu. A tak si najednou uvědomila, že je plně závislá jen na mě a tak se ke mě už chová normálně. Snaží se mě i pomáhat, umyje nádobí, ustele si postel. Jen to hulákání, to mě pořád vadí.

čtenářka Marie (Čt, 15. 6. 2017 - 18:06)

Ahoj Mio tak jak to zvládáš?

Vilda (Čt, 15. 6. 2017 - 16:06)

Doufam,ze Alice neprijede...Prijemny bydleni preji..komu neni rady tomu neni pomoci.

Jirka (Čt, 15. 6. 2017 - 15:06)

Mě to taky mrzí proto sem...Doufam,ze Alice neprijede driv nez ja.Ja proste vidim jak se pro ni a pro zensky trapis a sere mi to,protoze me s tebou bydleni vyhovuje nejvic.A kdybys nemela chute na ne tak bysme se meli spolu dobre.Jsem u D1 a uz pojedu domu.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 15:06)

No uplne ted rad bych jsi...Mě to taky mrzí proto sem psala že Janě závidim.A to dneska uvidim Aličku.Začínam být nějak nervozní a kde si ty?

Jirka (Čt, 15. 6. 2017 - 15:06)

Já mám mužského a jsem...No uplne ted rad bych jsi neco takovyho pral od Miluny slyset,ale neuslysim.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 14:06)

Já mám mužského a jsem...Tak to ti závidim.Moc ráda bych to taky tak měla aby mi nelákaly ženský.Proto sem je tak nenáviděla protože mi to sere ale už nemá cenu pokračovat v nenávisti,už sem to sama sobě přiznala že bohužel mi lákaji ale hlavně jen ty blondýnky ale jak bych to ráda měla radši jako ty.To si tě nepamatuju jen kvůli tomu ale tu pipinu si pamatuju jakoby takový bonus.A jak dlouho jste spolu? A co teď děláš? Já si četla o tom věžáku jak shořel v Londýně,pořád na to musim myslet,nevim proč nějak myslim na ty lidi co to muselo být za hrůzu:-(

Jana (Čt, 15. 6. 2017 - 14:06)

Já mám mužského a jsem spokojená, ženy mě vůbec nikdy nelákaly a nelákají. Ale to není dobré že si mě pamatuješ jen kvůli tomu.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 13:06)

Miluno zkus tu Betušu, ta...To se mi nechce,působí nedůvěřivě:-( Já chci normální ženskou takovou jakou sem měla:"(( ty mi taky nechceš Jano viď a to si mi nalákala že máš tu pipinu pěknou to si teď budu pamatovat;-)

Reklama

Přidat komentář