Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 19. 6. 2017 - 15:06)

Vim co myslis,ale nerozumim...Prostě ať děláme cokoliv stejně už mi ta ženská chybí.Vyhovovalo mi to být ve vztahu s ženskou takhle to nejsem já i když tě mam ráda.Achjo.Nic mi nepomáhá.Je to čim dál horší jak mi ženská chybí.Nevim jestli sem se to naučila s Alicí nebo se mi probudilo to co ve zkutečnosti sem.A taky odhodlala sem se udělat opatrný krok k té mámy známé.Zjistila sem její fb a poslala jí žádost o přátelství a teď sem koukala že ona ji nepřijala asi mi odstranila.Ale ona neví že to sem já ale že sem holka věděla.Nevim teda jak na ní:-(

JaruskaBetuska@ (Po, 19. 6. 2017 - 14:06)
Jirka (Po, 19. 6. 2017 - 14:06)

Moc hezký co si napsal.Ale...Vim co myslis,ale nerozumim tomu.Milovala jsi cikany a Radka vsechno byli chlapi tak nerozumim tomu a doma jsi mi to nevysvetlila tak nevim.A jak to myslis s tim neupinat?

Miluna (Po, 19. 6. 2017 - 12:06)

Moc hezký co si napsal.Ale spíš se na mě až tak neupínej:-( Pořád taky přemýšlim ale vždyť víš co myslim.

Jirka (Po, 19. 6. 2017 - 12:06)

Takže ti nejde o ní ale o...Jde mi o ni,to se tezko vysvetluje takhle jen ve psani,ale jen takhle jak to pises to neni.Ja ji miluju az moc.Je proste jina,neni obycejna.Miluju ty chvile,kdyz lezime a ona vypravi a vypravi a vypravela mi i o vezeni jak byla.

no (Po, 19. 6. 2017 - 11:06)

Takže ti nejde o ní ale o sebe. Máš Milunu na prezentaci a na šuk. Hlavně na šuk. Kdyby jsi měl Milunu doopravdy rád, trval by jsi na léčení i kdyby měla být nějaký čas v léčebně. Ale tady by asi stačilo jen pravidelné docházení a hlavně spolupráce s lékařem. No a podle tvého psaní začínám mít dojem, že i ty toho lékaře potřebuješ.

Jirka (Po, 19. 6. 2017 - 11:06)

Jirko, skrz nemoc můžou...Jim bylo tak kolem 20ti.Mam na tvou otazku odpoved,ale asi se nebude libit.Ja nevim co ma ona za problem,myslim nejak na nervy je.To nepoznate z fotek to jde poznat az,kdyz toho cloveka vidite osobne.Ano vidim jak sebou obcas skubne,osiva se,je neklidna,nekdy vic nekdy min.Nevim jestli to lecit jde,nebo uz je takova,ale kdybych s ni nekam sel co,kdyz mi ji zavrou? A co kdyz by byla zavrena tak co kdyz by ji tam zmenili a prestala by mi chtit az by ji pustili? Takhle peknou a zvlastni uz bych nenasel.Ona je krasna a neni namyslena.Vim z minulych let jaky to je takovou hledat.Staci jak jsem ztratil snadno Alici,tuhle jsi vzit nenecham.Naopak nejradsi bych svatbu,ale nemam to vymysleny jak doma.No mam o cem premyslet.

no (Po, 19. 6. 2017 - 10:06)

Jde.Nasla se particka ktera...Jirko, skrz nemoc můžou urážet jen děti. Doapělý skrz nemoc většinou neuráží. Ale tady jde spíše o něco jiného. O způsob života. Což ty nechápeš. Na nemocného člověka se většinou díváme s pochopením, tady se ale dívat s pochopením nejde. A když ji máš rád, proč s ní nejdeš k lékaři, proč netrváš na tom, aby se léčila? Dovedeš na tuhle otázku odpovědět?

Jirka (Po, 19. 6. 2017 - 10:06)

snad nikdo ani urazit...Jde.Nasla se particka ktera ji zacla urazet skrz nemoc.To povazuju za naprosty hnus.Tuplem jsem Milunou propadl,citim k ni jeste neco silnejsiho nez jsem citil k Alici.Tohle jsem jeste necitil k zadne.A ten sex je s ni tak krasnej,ze nekdy mam chut vzit ten prezervativ a roztrhat ho a jit do ni na tvrdo.Vubec se mi od ni nechtelo jit do prace.

Milunu (Po, 19. 6. 2017 - 10:06)

Jen jsem ji branil.Nenecham...snad nikdo ani urazit nemůže, při jejím způsobu života to snad ani nejde.

Jirka (Po, 19. 6. 2017 - 09:06)

Nevím o co šlo Vildo.Mě...Jen jsem ji branil.Nenecham svoji zenskou urazet.Bohuzel se ve meste najdou individua,kterym lezi v zaludku! Tobe se to s ni nestalo?

Alice (Po, 19. 6. 2017 - 06:06)

Nevím o co šlo Vildo.Mě už nic nepsali ani na mobil.

jarin origoš (Ne, 18. 6. 2017 - 23:06)

No tak jedem Jarine:-))...Á, jste kámoši, fakt! Už jsem myslel, že jste se na mně úplně vybodli.

Lalla (Ne, 18. 6. 2017 - 23:06)

No tak jedem Jarine:-))...já už jsem doletěla a obhlížím teren. Kdysi tu byly fajn pajzly a hodně srandy (i strachu)

Lalla (Ne, 18. 6. 2017 - 23:06)

No tak jedem Jarine:-))...já už jsem doletěla a obhlížím teren. Kdysi tu byly fajn pajzly a hodně srandy (i strachu)

Lalla (Ne, 18. 6. 2017 - 23:06)

No tak jedem Jarine:-))...já už jsem doletěla a obhlížím teren. Kdysi tu byly fajn pajzly a hodně srandy (i strachu)

Mia (Ne, 18. 6. 2017 - 23:06)

jen aby tam Rambo a Xena nepřijeli kamionem za náma.

- (Ne, 18. 6. 2017 - 23:06)

přistoupí na všechno, je...Souhlas,taky to tak vidim

:-)) (Ne, 18. 6. 2017 - 23:06)

No a takhle to dopadlo...No tak jedem Jarine:-)) Čtenář 2 už nám tam prý rezervoval místo a Lalla už je na letišti;-)

Jirka (Ne, 18. 6. 2017 - 23:06)

Tak to by byl mazec kdyby to...přistoupí na všechno, je tak zblblej, že se podřídí.

Reklama

Přidat komentář