Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

no (Út, 20. 6. 2017 - 00:06)

No,ale to neznamena,ze by nam...tak jestli vám to vydrží měsíc, tak to bude rekord.

Jirka (Po, 19. 6. 2017 - 23:06)

No,ale to neznamena,ze by nam to nemohlo vydrzet ne? Milunko ja se taky nudim.Uz jsem usinal a ted mi vyhnalo chcani a tak jsem se zas trochu probral,Tak aspon,ze zitra prijedu.

a před tím (Po, 19. 6. 2017 - 22:06)

Poslední lásky Radek Alice...asi tak 50 cigošů

..... (Po, 19. 6. 2017 - 22:06)

A proc myslis?Poslední lásky Radek Alice Jirka....

Miluna (Po, 19. 6. 2017 - 22:06)

A proc myslis?Lásko ne já sem nikam nešla já tu mam Zdenu.Já se nudim a nevim co už dělat.Je mi nějak na hovno.

Jirka (Po, 19. 6. 2017 - 21:06)

Ono tě brzy přejde ta...A proc myslis?

hm (Po, 19. 6. 2017 - 21:06)

No jednou ji chytli nejaky...Ono tě brzy přejde ta zamilovanost.

Jirka (Po, 19. 6. 2017 - 21:06)

ta je už někde v baru a...Jako priznam docela mi to vadi,ale nevim co s tim.Snazim se to nejak ignorovat a cekam jestli ji to prejde ty chute na zensky.Jako jo trojka byla krasna,ale uz ji nepotrebuju.

Jirka (Po, 19. 6. 2017 - 21:06)

hlavne ze jsi tu nedavno psal...No jednou ji chytli nejaky nervy a bylo to na ni videt hodne a jak jsem ji neznal na povidani o samote a bral ji jeste jinak tak jsem bohuzel ten nazor mel.Takze vidite nikdy nikdo nevite do koho se muzete zamilovat.Treba i na druhy,treti pohled.

no (Po, 19. 6. 2017 - 20:06)

Me se proste moc libi.Uz...ta je už někde v baru a loví pipinu.

Hmhm (Po, 19. 6. 2017 - 20:06)

Me se proste moc libi.Uz...hlavne ze jsi tu nedavno psal ze je blazen uz od pohledu a divna.

Jirka (Po, 19. 6. 2017 - 20:06)

A tomu Jirka říká že jsi...Me se proste moc libi.Uz tim,ze blondynka je to prava a miluju jeji tvrdsi pohled.Ma ve tvari neco co mi vzrusuje a u jinych to nevidim.Je tak jina odlisna drsnejsi,miluju to na ni.Jo pravda Lallo bojim se toho aby ji to leceni nevzalo to co je na ni krasny,bojim se aby ji to nejak nezmenilo.Naprosto mi vyhovuje jaka je ted.Kdepak te mam zlaticko moje? Co ted delas? Jak mam tebe tak mi Alice vubec nechybi,uplne jsi ji ve me zastinila.A psala mama,ze uz te chce konecne poznat tak porad premyslim jestli rict pravdu?

. (Po, 19. 6. 2017 - 18:06)

Všimněte si, jak uvažuje...Máš pravdu Lallo.Docela jsi začínam myslet,že Jirka chce aby byla na hlavu,úchylná a agresivní.Třeba ho to nějak rajcuje,nebo nevim co jsi o něm myslet?

Miluno (Po, 19. 6. 2017 - 17:06)

Já si připadam někdy...Sex s Jirkou ti nepomáhá, ale on plánuje že se s tebou ožení. Budete jedno tělo a jedna duše, jak se říká. A věrní sobě až do smrti.

Lalla (Po, 19. 6. 2017 - 17:06)

Všimněte si, jak uvažuje Jirka. Co se týká M. vidíjinormální jen báječnou. Kdyby měajít k psychiatrovi /což částečně připouští),bojí se , že by se vrátila jiná, ne tolik agresivní a normálně nezajímavá....a tím by pro něj ztratila význam.Stejně tak s jeho bývalou manželkou, dnes ji popisuje, jak je ošklivá a přitom s ní má dvě děti.

Miluna (Po, 19. 6. 2017 - 17:06)

Já si připadam někdy hnusná a někdy krásná.A když se nenamaluju tak se mi nikdo moc nevšímá a když se namaluju tak třeba jdu nakoupit a dostávam nabídky od chlapů.Ale ty už mi nezajímaji.Tak to je moc špatný jestli muj úsměv ženský nechápou.Nevim jak se teda už jinak seznámit,Je to moc těžký,kamkoliv jdu tak mi vzrušujou už se tomu pocitu nebránim a tak už je mi jedno že chodí nějaký výstřední.Necham tělo reagovat ale trpim mam co dělat abych ruku udržela.A to mi ještě Zdena chce odtahnout do bazenu a já si řikam co v těch sprchách,co když se na nějakou neudržim.Sex s Jirkou mi na to nepomáhá.

Hm (Po, 19. 6. 2017 - 17:06)

A tomu Jirka říká že jsi nádherná? Je fakt,že když nejsi namalovaná tak nic moc.Nevidím žádnou krásku jak píše Jirka.Nediv se Miluno,když ti žádná úsměv neopětuje,určitě si každá myslela,že jsi blázen, když se na ně usmíváš bez důvodu.

Miluna (Po, 19. 6. 2017 - 16:06)

Možná sem se vrátila z blázince v tej době nějak a s tou holkou sem jen chvíli kamarádila.No ale jak to z koncentráku takhle vypadam i teď když se nenamaluju a neobtahnu obočí:-( ta Erika taky nemá na fb profilovku jen dole má jednu fotku ale jméno tam má svoje no.Já sem teď byla venku a snažila sem se na ženský usmívat ale žádná mi to neopětovala.Koukaly divně nebo daly oči pryč:-( tak já nevim jak nějakou zbalit.Ta tlustá teď pořád říká že nemůže.

.... (Po, 19. 6. 2017 - 15:06)

Prostě ať děláme cokoliv...Miluno,co to tam máš za ošklivou fotku s tou ženskou.Tam jsi jak z koncentráku.

??? (Po, 19. 6. 2017 - 15:06)

Prostě ať děláme cokoliv...Tak to se nediv ze ti neprijala pratelstvi kdyz ani nevi kdo ji o pratelstvi zadost poslal.

Reklama

Přidat komentář