0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Sany11 (anonym)
Odpověď na nevím, Lalla se nikdy šéfovat
Kde jsem byla jak san? Nejsi nejak ujety? Zda se mi, ze mas obsesi neboli posedlost. Na tebe jsem ted vyjela, protoze jsi regulerni magor. Tak a ted si postezuj :D
23. Květen 2022 - 20:57
Návštěvník (anonym)
Zlatej Tuboš. Postklimakterický diblíky nebrat :), není s nima žádná sranda.
23. Květen 2022 - 21:15
Sledujka (anonym)
Odpověď na Kde jsem byla jak san?
Sany, děláš jako bys to tady neznala. Kašli na to.
23. Květen 2022 - 21:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kde jsem byla jak san?
Počti si https://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami?page=3602
23. Květen 2022 - 21:26
Sany11 (anonym)
Odpověď na Sany, děláš jako bys to tady
No, musim uznat, ze mas pravdu ;)
23. Květen 2022 - 22:06
Návštěvník (anonym)
Do diskuse. Napsal jsem, že lež je zbraní všech psychopatů. Lež je nejhorší pandemií lidstva. Umírá na ní lidskost, morálka, láska i rozum. Lži psychopatů se těžko odhalují, protože oni sami v ně naprosto věří a při tom jsou tak důvěryhodní....Proto snadno pronikají důvěřivou lidskou společností i do vysokých postů.
24. Květen 2022 - 9:41
Realista (anonym)
Tak dnes mě svědil prst, že nahlásím toho zmetka Holuba. Bylo by to poprvé, co bych něco takového udělal. Až tak mě nasral. Nakonec jsem to neudělal. Budu ho brát jako nemocného člověka. Za jeho post na FB doufám, že dostane aspoň veřejné práce.
24. Květen 2022 - 9:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak dnes mě svědil prst, že
Četl jsi to? Taky jsem se lekla. Vypadá to na silnou mánii...L.
24. Květen 2022 - 10:15
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Četl jsi to? Taky jsem se
Už to smazal.
24. Květen 2022 - 10:54
Realista (anonym)
Odpověď na Četl jsi to? Taky jsem se
Dokonce jsem četl reakce, dost lidí se postavilo proti, jestli to nesmazal. Už to rozebírají na FB skupinách, že tohle je přes, a ano, že je marod přes hlavu. A tentokrát vytočil už hodně lidí. Kdyby mi toto někdo řekl před 3 měsíci, nebudu věřit. Omlouvám se za vulgarismy, ale nervy mám taky jedny. A to jsem si myslel, že jsem Realista - flegmatik. Už jen čekám, že si udělá seznam lidí a na Letné se budou povinně podepisovat, aby věděl na koho vzít bejkovec. Ohání se vlastenectvím, ale vůbec neví co to je, ksindl jeden.
24. Květen 2022 - 10:56
Realista (anonym)
Odpověď na Už to smazal.
Tak to se nedivím, i jeho lidi :) se proti němu postavili a určitě to někdo nahlásil.
24. Květen 2022 - 10:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak to se nedivím, i jeho
No, po tomhle mám silný dojem, že tu sázku vyhraju já, Realisto
24. Květen 2022 - 11:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak to se nedivím, i jeho
No, po tomhle mám silný dojem, že tu sázku vyhraju já, Realisto
24. Květen 2022 - 11:10
Realista (anonym)
Odpověď na No, po tomhle mám silný dojem
Hluboce se ti pokloním :)
24. Květen 2022 - 11:48
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Tak dnes mě svědil prst, že
Taky sem to četla a udělalo se mi z něj nevolno.Tohle už neni opravdu možný co se z něho vyklubalo.
24. Květen 2022 - 12:05
Ota (anonym)
Odpověď na Taky sem to četla a udělalo
Taky jsem to viděl. Hrozí mu patnáct let a pak napíše tohle:) Nějak se mi nezdají už všichni tyhlety lidi. Kdo by řekl že po Covidu budou podporovat tuhle sviňárnu?
24. Květen 2022 - 12:38
Návštěvník (anonym)
Aha, tak dnes má soud Patfyk, proto se stáhl a nevysírá.
24. Květen 2022 - 14:56
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Taky jsem to viděl. Hrozí mu
Mě už celkově přijde že se už celej svět zbláznil.Už je to nějaký divný.Teď zas vytáhnou opice do toho ta válka.Prostě nějaký divný.Nevim už kdo má pravdu ale jedu si pořád ve svym a stojim s ukrajincema už kvuli tomu mýmu malinkatýmu ukrajinci.Obyčejný lidi za to nemůžou že jim napadli zemi.Sergejovo příbuzný už toho odsrali dost.Zajdu nějaký den tady za chlapama ukrajinskýma,máme jich tady kolem jak nasráno a byla sem od nich pozvaná tak pujdu poslouchat příběhy.Aspoň budu mít i na co koukat.
24. Květen 2022 - 16:39
Martina (anonym)
Lal, mail
24. Květen 2022 - 20:16
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Tak Luboš zahlédl nad letištěm vrtulníky a letadla a zadoufal, že už to vypuklo. Už se viděl jak mu Vladimir připíná svatojiřskou stuhu. A dnes vyfotil modré kovové schody, které měly z bezpečnostních důvodů první a poslední schod natřené žlutě. Asi nemusím psát co ho při pořizování fota napadlo. Myslím že někteří jeho fanoušci už přichází na to, že s ním není něco v pořádku a zůstává jenom tvrdé jádro. Snad ho na fb nezablokují, protože tím by celá jeho naplánovaná akce padla :-)
26. Květen 2022 - 18:46
Obrázek uživatele nona
nona
Těch 14 km po Praze hmmm
26. Květen 2022 - 20:18
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Těch 14 km po Praze hmmm
To měl Luboš napsat rovnou, že ve skutečnosti nejde o demonstraci ale o turistický pochod :-)
26. Květen 2022 - 23:57
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na To měl Luboš napsat rovnou,
No jo no, škoda, že nezvolil radši Washington, tam by měl mezi Kongresem a White Housem tak 4km. To by šlo
27. Květen 2022 - 7:23
Návštěvník (anonym)
Lubošovi odepisuje jen tak 98% ženských, tak s ženskýma to stejně nevytrhne.Silnou podporu chlapů nemá, ty mu na to serou.Má to tam samou důchodkyni a maminu.Demonstraci by měl nazvat pochoďákem.
27. Květen 2022 - 9:01
Ota (anonym)
Odpověď na Mě už celkově přijde že se už
Tak to je dobrý že máš ukrajince i v novém bydlišti. To zajdeš za nima popovídat nebo i na sex? A Aleši se divím že Luboš nevidí i na poště ukrajinský barvy:) Ještě že ho zatim nenapadlo vymýšlet že už byli s poštou domluvený.
27. Květen 2022 - 11:18
Martina (anonym)
Lallo, Aleši já z vás umřu smíchy. Ale při dnešním stračkoidním dni jste mi zvedli náladu. :-D Co tam dal Luboš za post, že Lallo a Realisto jste byli vytočení? Mně to uniklo.
27. Květen 2022 - 16:05
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Lallo, Aleši já z vás umřu
to ti napíšu emailem, to tady fakt nejde. Blbne mi comp, ten debilní mail mi nejde otevřít, asi jsem otevřela nějaký zavirovaný konspirační teorie :(((
27. Květen 2022 - 16:27
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Tak Luboš zahlédl nad
No se stuhou se načeká, tohle bylo filmování 80let od atentátu na Heydricha...svatá prostoto, jak by řekla naše babí
27. Květen 2022 - 16:31
Iva (anonym)
Odpověď na To měl Luboš napsat rovnou,
A proti čemu demonstrujou?
27. Květen 2022 - 17:55
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na No jo no, škoda, že nezvolil
Aha, takže on vytyčil nejkratší možnou cestu. Ta Praha je hrozně roztahaná. Jsem zvědav kolik účastníků tu výpravu dokončí, protože k pražskýmu hradu je to dost do kopečka. Myslím že to bude fiasko.
27. Květen 2022 - 18:10

Stránky

Přidat komentář