Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

no (Út, 20. 6. 2017 - 14:06)

Ja uz musim jit.Ted uz to...Bránit Milunu chtěla i Alice, ale pak šla do bezpečí, což udělala velmi dobře.

,, (Út, 20. 6. 2017 - 13:06)

Hlavně řekni rodičům...Máš dobrý názory,taky to tak vidim.Zajímalo by mi poznat Milunu na živo,ale lépe aby nevěděla,že jí pozoruju:))

hm (Út, 20. 6. 2017 - 13:06)

Protože na Miluně miluje to, co popsal včera. A Milunu nepředělá.

Miluno (Út, 20. 6. 2017 - 13:06)

Tak to teda nevim.Už sem...Hlavně řekni rodičům pravdu,že máš ráda ženský a taky že používáš připínáka.Raději Jirky mámu připrav na to,že jí můžeš přepadnout s připínákem aby se potom nelekla.Jirka chce z tebe dělat dokonalou,ale bohužel to nejde.Vše jednou prokouknou,poznají na Miluně,že není s hlavou v pořádku.Když se Jirka bojí abys před rodičema byla slušná a aby to náhodou na tebe nepřišlo ty tvoje stavy,tak proč si nenajde normální holku.

Jirka (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Tak to teda nevim.Už sem...Ja uz musim jit.Ted uz to neres lasko,doma o tom popovidame.Miluju te a budu te branit.

Miluna (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Aby jsi se neklepala a proste...Tak to teda nevim.Už sem tvoje a měli by mě brát takovou jaká sem? Co tam mam hrát pak? A já se pořád přece netřesu to jen někdy když mi to veme a za to nemůžu:-(

Jirka (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Guláš vařim,už bude...Aby jsi se neklepala a proste se trochu krotila.Takhle jak se se mnou necemu porad smejes a rikas vsechno to u nich nesmis delat.Oni takovy humor nezdileji.Uz jsem ti to rikal.Snad chapes jak to myslim? Neni to proti tobe.Gulas,tak to super,diky.

Miluna (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Tak to jsi hodna Milunko a...Guláš vařim,už bude hotovej.A co by na mě měli poznat?

Jirka (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Tak to jsi hodna Milunko a copak varis? No jsem rad za to co jsi napsala.Prijedu tak mozna kolem 16h.Jeste to predstaveni pak proberem doma,oni chteji uz nejradsi o tomhle vikendu te poznat,dopoledne mi mama psala.Jen premyslim jak to udelat aby na tobe nic nepoznali.

Miluna (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Ještě než představíš...No moc se mi do toho představování nechce ale chápu že už ho tim otravujou ale pořád si zatim oni myslí že má Alici.

Miluna (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Jiroušku já teď akorát vařim pro tebe.Dneska mam od rána chuť na chlapa tak sem za to moc ráda.Protože chutě na ženský mi obtěžujou a trápí.A v kolik tak asi přijedeš?

..... (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Ještě než představíš Milunu rodičům, měl bys to probrat s Milunou a ujasnit si vaše vztahy. A hlavně počítat s tím, že s Milunou nemáš nic jisté.

Jirka (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Měl bys Milunu rodičům...Teda to melo byt na tebe,odpovidam tobe.

Jirka (Út, 20. 6. 2017 - 12:06)

Já spokojeně obědvam a...Asi jo hele asi pujdu s pravdou ven,ze uz nemam Alici.Ale o nemoci nesmi vedet.

..... (Út, 20. 6. 2017 - 11:06)

Rodice vubec o zadny Milune...Měl bys Milunu rodičům představit. O ostatní se postará ona. Ona pravda ale většinou vyplave napovrch.

pozorující (Út, 20. 6. 2017 - 11:06)

Co kdo lidi teď děláte? Já spokojeně obědvam a čtu zdejší lidičky.Člověk už s něma žije;D i s anonymama..ty mně baví taky:)

Jirka (Út, 20. 6. 2017 - 11:06)

co by mělo fungovat, co by...Rodice vubec o zadny Milune nevi.Mysli,ze jsem s Alici a ja mam rozhodovani jestli rict pravdu.Ale nesmeli by vedet o hiv to by nikdo nepochopil.Ale jeji Zdenu ma u sebe takze s ni uz funguje a kdy ji priveze syna ten cikan to se musi domluvit.No ja cekam nez mi vylozi a pak jedu domu za Milunou.Co ty Alice ty jsi mi odrizla uplne nebo co jsi mam myslet,ze ani nepises?

a (Út, 20. 6. 2017 - 11:06)

Tomu neverim,myslim,ze budem...co by mělo fungovat, co by mělo vydržet? Miluna nikdy v žádném vztahu nežila, o svoji rodinu se nestará,je psychicky nemocná,má HIV, je silně promiskuitní a přežívá jen díky své rodině. O tebe má zájem očas na sex a popovídání. Chceš ji představit svým rodičům? Tak to jsou divní taky

čtenář (Út, 20. 6. 2017 - 11:06)

Co kdo lidi teď děláte?

Jirka (Út, 20. 6. 2017 - 10:06)

tak jestli vám to vydrží...Tomu neverim,myslim,ze budem fungovat.

Reklama

Přidat komentář