Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

čtenář 2 (St, 21. 6. 2017 - 17:06)

Ale máme spolu malou a ty...A taky tehdy byl snad bez práce? Takže nebyly chechtáky. Taky ta audina ho finančně vysávala. Teď vydělává, takže kdybys vydržela o chvíli dýl, tak by ses měla dobře. To tys podmiňovala vztah s Jirkou jen když u vás bude Miluna. Tak ses trochu sekla, ale v životě jsou horší věci.

Alice (St, 21. 6. 2017 - 17:06)

S gumou to není žádná...Tak to ti můžu pogratulovat když si spokojený a ještě máš mladou.A nebudete bydlet spolu? No on gumu rozhodně nechtěl tak já to vůbec nechápu.

Alice (St, 21. 6. 2017 - 17:06)

Ale ty si Alice nebyla stále...Jo přesně jak píšeš,přesně služka,to je přesný.Jen čekat doma s jídlem a pak pár slov a zalezl k tabletu a jen nuda a nicota a spolu žijou nějak jinak tak kde je chyba!!?

čtenář 2 (St, 21. 6. 2017 - 17:06)

Ale máme spolu malou a ty...S gumou to není žádná slast. S tebou si užil sexu určitě víc. Já jsem si teď našel cigánku s kterou můžu bez gumy a už nepotřebuju tech šest ostatních. Navíc je o 20 let mladší, takže spokojenost:-)

Alice (St, 21. 6. 2017 - 16:06)

Ty blbko vzdyt ty vubec nevis...Ale máme spolu malou a ty nebudeš se mnou psát jak s debilem!! Uvědomuješ si že kdyby si se v Budějovicích choval tak jako s ní teď tak jsem nemusela odcházet kdybys dělal to co teď a nenechável mi bez peněz.Už počínaje tou gumou!! Se mnou si jí rozhodně nechtěl ale teď ti nevadí že jí budeš muset mít dobrovolně pořád? To co nešlo se mnou teď vám spolu jde dobře,prostě sviňárna!!

Hm (St, 21. 6. 2017 - 16:06)

Mám toho plný zuby! Se mnou...Ale ty si Alice nebyla stále jen s Románkem,dost často byl u tetky.Je to divné,že Milunu bere a tebe nikdy nevzal. No byla si spíš jen jak služka,uvařit,uklidit,vyprat atd.Ještě nedávno tu psal jak tě potřebuje,že nedokáže bez tebe žít.Už si to asi poznala proč tě potřeboval.Teď je u rodičů,tak tě nepotřebuje a na sex mu Miluna stačí. Zase na druhou stranu,odešla si ty, né on. Mohlo tě to napadnout,že Jirka zůstane s Milunou. Sama si to tak chtěla,tak se nečerti. Bohužel si špatně odhadla ty dva:-)

:-o (St, 21. 6. 2017 - 16:06)

A taková to byla velká láska.

Jirka (St, 21. 6. 2017 - 16:06)

Mám toho plný zuby! Se mnou...Ty blbko vzdyt ty vubec nevis co chces!! V tobe se opravdu neda vyznat! To ty jsi ten problem ne ona.A uvedom jsi,kdyz jsme byli spolu ted naposledy tak byla zima tak to se asi neda nic delat jako ted.Nekaz mi naladu.Odesla jsi mas co jsi chtela tak jsi uzivej toho klidu a nam dej pokoj! Uz ti do toho nema byt nic kam ja s ni jedu.

Alice (St, 21. 6. 2017 - 16:06)

Mám toho plný zuby! Se mnou si jen lezl maximálně po hospodách a takhle Vídeň a jiný města prolézat nic takovýho! Teď najednou si jezdíte pracovně i výlet k tomu,to se ti hodí viď že už má jen dceru velkou a může s tebou! Já s malým Romčou jsem jen dřepěla v Budějovicích a když si přišel tak nějaký povídání ani ne,zalezl jsi si k tabletu ale spolu si teď strašně rozumíte sami!! Jdi se vysrat.

Jirka (St, 21. 6. 2017 - 16:06)

Prostě nejsi až taková...Ne at se nevraci,to uz by bylo trapny.

Alice (St, 21. 6. 2017 - 16:06)

proč se tím zabýváš? Chtěla jsi odejít a mít od nich pokoj a to se ti povedlo. Oni ted pár dní budou hrát zamilovaný pár, ale znáš je oba moc dobře a víš, že to fungovat nebude. George se vrátí k mamá a Miluna se taky někam vetře.

čtenář 2 (St, 21. 6. 2017 - 15:06)

Ahoj Jarine to jsou prostě...Prostě nejsi až taková hvězda jak sis myslela a oni to zvládají bez tebe. Chápu, to dokáže na*rat. Ale vrátit se můžeš kdykoli, Miluna po tobě zřejmě pořád touží a určitě už leští připínáka:-)

Jirka (St, 21. 6. 2017 - 15:06)

Jak uz jsem psal.Alice z mi strany je to k ni laska.Proste se to tak stalo.Ja jsi s ni rozumim lip nez s tebou.Zjistil jsem zasadni veci kdy vidim,ze to vic funguje s ni.Nevim co ti vlastne ted vadi a proc nam neprejes,kdyz jsi nas sama nechala? Nevim co ti vic vadi jestli je to vic kvuli me,nebo kvuli ni?

proč (St, 21. 6. 2017 - 14:06)

Věř tomu, že dlouho spolu...se cítíš podvedeně? Miluna jde za výhodama, u tebe výhody skončily, Jirkovy výhody fungují

hmhm (St, 21. 6. 2017 - 13:06)

Ahoj Jarine to jsou prostě...Dyť už ti to může být lhostejný teď.

Alice (St, 21. 6. 2017 - 13:06)

Věř tomu, že dlouho spolu nebudou. Buď ráda, že jsi mimo ně. To, že jsou spolu není že se milují, ale že nechtějí být sami a taky z trucu tobě. Za chvíli půjdou oba k maminkám, věř tomu.

Alice (St, 21. 6. 2017 - 13:06)

Ahoj Jarine to jsou prostě pocity.Je mi to nepříjemný asi i tím jak s ním mám malou.Brala jsem automaticky že jak nezaplatím byt že on půjde domu a ona taky a že prostě je nenapdne být spolu že ta trojka byla jen mnou.Ale takhle se cítím podvedeně z obouch stran že klidně pokračujou dál a spí spolu i beze mě,je to hnusný pro mě.

jarin origoš (St, 21. 6. 2017 - 10:06)

Já sem ráda že to Jarin...Rakousko mám rád, zkuste někdy jet ještě trochu dál, do Alp, tam teprve jsou malebné vesničky a městečka. A ta příroda! Vídeň ale až zas tak neznám, občas tam sice vyrazíme, ale to je vždycky takový okruh po památkách či galeriích, pak chce žena ještě do nákupáků a pak zase buď zpátky do Čr, nebo dál na jih. Tak si to užijte a ničím si to nepokazte.

Miluna (St, 21. 6. 2017 - 10:06)

Já sem ráda že to Jarin napsal protože jsme si s Jirkou říkali přesně to samý že kdyby nežárlila tak se k tomu vůbec nebude vyjadřovat a bude jí to jedno a tim co napsala se jen prozradila.No Jarine díky za tip,musela sem teda googlit abych věděla co myslíš ale líbilo by se mi to i ty památky akorát nevim kolik tam budeme mít času a už jedem v Rakousku.Tady maji tak krásný vesničky.No když tak to hodíme na navigaci a podíváme se.Asi znáš Vídeň dobře?

jarin origoš (St, 21. 6. 2017 - 09:06)

Nechápu Jarina co mu je do...Jo, máš pravdu, její věc to je a je jen její svobodná vůle, zda se k tomu vyjádří a kdo co sem napíše.

Reklama

Přidat komentář