Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

A) Rozhodne se okolí Miluny...Tak ted jsem se vazne nasral! Zakazu Milune sem psat.

Anketa (Pá, 23. 6. 2017 - 21:06)

A) Rozhodne se okolí Miluny konečně její průšvihy řešit tím, že ji nechají hospitalizovat v psych. léčebně

nebo
B) Obyvatelky Žatce se svorně shodnou, že dost bylo násilí a budou se svých práv dožadovat pomocí trestního oznámení (sexuální obtěžování omezování osobní svobody neboli harašení)

nebo

C) Miluna spáchá trestný čin znásilnění, udušení, usmrcení a bude na ni uvalena vazba

Miluno (Pá, 23. 6. 2017 - 20:06)

JSI PAKO,PAKO,PAKO

Miluno (Pá, 23. 6. 2017 - 20:06)

Je normální aby si skoro 30letá žena sedla na bobek před jinou ženu,? Proč jsi to udělala?

Miluno (Pá, 23. 6. 2017 - 20:06)

Jarine jo už dřív sem s...Snad už ty sama chápeš že nejsi normální.Copak tohle někdo dělá aby ho vzrušoval hadr na podlahu,tak kvůli tomu budu obtěžovat ženskou? Mněla tě taky přetáhnout jak to udělala máma.Jdi se léčit,to už opravdu není normální a hlavně jsi pro okolí nebezpečná. Co uděláš příště? Jen aby mebylo pozdě!

Miluna (Pá, 23. 6. 2017 - 19:06)

Jarine jo už dřív sem s ní o tom mluvila a bere to docela tragicky.Je to tim jak je horko a měla domluvený výlet s koupánim.Měla jít ke kámošce a s její rodinou na výlet.Myslim kdyby to dostala v zimě bylo by to jiný.Už vložku má a je zavřená v pokojíku a brečí tam celý odpoledne.A když sem jí chtěla rozveselit tak mi vyhnala a ještě mi řekla že za to můžu já že sem jí udělala jako holku a že chce být kluk.Je to s ní o nervy,pak přijede Jirka unavenej a bude poslouchat tyhle scény:-( Vildo ta jedna ženská si vymýšlela blbosti já si sedla na bobek a ona začla že jí koukam pod sukni! Ale že to bude říkat i mámě to je blbka! A druhá to bylo když sem čekala na mámu u ní a slyšela sem šustění za dveřma bytu tak sem šla do kukátka a tam jedna vytírala chodbu a já nevim co to mam ale mi vzrušoval ten zvuk hadru o podlahu jak se ten hadr šoupe a jak to tak pěkně vytírala,měla sem pocit jako když mi ten zvuk hladí a otevřela sem a šla sem jí obejmout a políbit a ona z toho byla mimo a já jí říkala že to dělam že je hodná jak to vytírá a ten zvuk pěknej a ona se zlobila:-( a že to řekne i ona to teda nemam slov!!

Vilda (Pá, 23. 6. 2017 - 18:06)

Miluno tak uz mas doma ze Zdenci zenu vid.Ale vysvetli mi co jsi teda delala tem zenskym,ze jsi takhle stezovaly? Vcera mi to tvoje mamka rekla.A zdravim Jarina Miu a ostatni.

t (Pá, 23. 6. 2017 - 18:06)

t

jarin origoš (Pá, 23. 6. 2017 - 16:06)

Miluno, Sany má pravdu o té Zdence. Sice o té diskusi neví, ale svět je malý, může na to narazit někdo od nich ze školy a budou se jí posmívat. A to nemluvím o různých úchylech, nikdy nevíš, kdo to čte a prohlíží. Jinak ty jako máma jsi s holkou o těchto dívčích věcech předem nemluvila, navíc mne udivuje to, jak je rozladěná, že to dostala, to je jen nálada k tomu, nebo to bere tak tragicky opravdu? Ten nápad s praním je dobrý, navíc jak to chce dělat ve škole? Už ve starověku si tam ženské strkaly hadr, aby jim to po nohách neteklo, vložka je určitě komfort, i když pro vás holky možná trochu nepohodlný, mít něco mezi nohama x dní. Tampóny jí nenuť, to asi není pro tak malou holku vhodné, natož abys jí je tam sama rvala. Holce udělej pěkný den, v Indii takové dívce rodina v takový den udělajá slavnost a je za princeznu.
Vzkaz pro spisovatele: Opět dobrý a nezklamal/a jsi :-) :-) :-) těším se na pokračování.
Vzkaz pro Alici: Jé, ty si to pamatuješ. Jo, rajčata. Zrovna včera jsem šel do Lidlu a nedolal. Takže salát byl a tentokrát s malými žlutými rajčaty a balkánem. Prostě rajčata jsou nej :-)

Miluna (Pá, 23. 6. 2017 - 14:06)

To neumíš holce...Já sem to vysvětlovala ale je trucovitá.Tak já jí to o tom praní řeknu:-)

Hm (Pá, 23. 6. 2017 - 14:06)

Těch se bojí víš,musela...To neumíš holce vysvětlit,že bez vložky to nejde?Tak jí řekni,že si to bude všechno prát sama když si nevezme vložku.

Miluna (Pá, 23. 6. 2017 - 14:06)

No to je neprijemne, to je...Těch se bojí víš,musela bych jí ho zasunout sama ale to taky nechce.No to teda bude odpoledne.Místo aby si vzala vložku a byl klid tak je chvíli v koupelně a chvíli na záchodě,čekam kdy jí dojde že to bez vložky nejde.A takový malý tělo ještě a má to docela už silný:-(

Sany (Pá, 23. 6. 2017 - 14:06)

Ona Zdena vůbec neví o...No to je neprijemne, to je jasne. Tak jedine zkusit tampony.

Miluna (Pá, 23. 6. 2017 - 14:06)

Kam strkáš Alici tu...No nohu sem jí tam strčila,prostě prsty na noze kousíček a líbilo se jí to hodně.Jo Lallo já to dala do studený vody odmočit ale zatim to tam je pořád.

Miluna (Pá, 23. 6. 2017 - 14:06)

Milu, nemela bys o Zdence...Ona Zdena vůbec neví o diskuzi víš.Jí sem to nikdy neřekla.No ona to jako oslavu nebere,měla plán se jít koupat no a je teď zničená že nemůže nic a nenávidí se a vložku mi odmítá,no docela děs,tohle sem nečekala že to bude s ní takhle těžký.Nevim jak na ní a nevim jak to s ní řešit tak proto to taky píšu protože máma dneska akorát odjela s tátou pryč.

Lalla (Pá, 23. 6. 2017 - 14:06)

Vildo sakra proč to tu...Co vyprat prostěradlo, Víš, je perou prostěradla od krve"

Miluno (Pá, 23. 6. 2017 - 14:06)

Vildo sakra proč to tu...Kam strkáš Alici tu nohu:-)))

Sany (Pá, 23. 6. 2017 - 13:06)

Milu, nemela bys o Zdence tady psat takove intimni veci, koneckonecu nikdo nevi, kdo to tu cte a tuhle jsi sem dala i jeji foto. Nevim, zda to Zdenka vi, ale myslim, ze by se ji to moc nelibilo. Mne tedy ne, na jejim miste. Co sem pises ty o sobe, je neco jineho. Jsi dospela. jinak, tak to je dvojnasobny duvod k oslave.;)

Miluna (Pá, 23. 6. 2017 - 13:06)

Vildo sakra proč to tu píšeš!!! Ty nevíš nic co jak bylo,tak se do toho neser!!! A kdo to tady píše Alici že jí stačí muj poštěvák? A proč by nestačil když mam ještě jazyk prsty nohu a pořádnej připínák.Čeká mi tady ve skříni na nějakou pí*činku,ale nikdo nechce! Necháte mi na něj sedat akorát prach,to se do prdele nikde fakt žádná nenajde??:-(( jo Sany a díky už sem tě dlouho nečetla a víš co se stalo? Zdeně jak nebylo dobře ráno tak ona akorát dostala dneska svoje první krámky:-) a na svuj svátek ty jo.Tak už mam doma malou ženskou ale nechce nosit vložku a ještě ležela v Jirkovo posteli protože my s Jirkou spíme normálně na manželskej a ona chtěla ležet semnou a Jirka to tam má teď trochu zadělaný.

kkkkk (Pá, 23. 6. 2017 - 13:06)

[email protected] ty tady hledáš Beruško

Reklama

Přidat komentář