Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

No (So, 24. 6. 2017 - 10:06)

Rodiče Miluny byli pryč,...Holka je asi taky narusena,kdyz nedokaze ve 12 chapat,ze menstruace je normalni u zeny.Hlavne kdyz chape dobre,jak rekla Milune,proc udelala holku.Asi to ma v hlave po Milune.

a (So, 24. 6. 2017 - 08:06)

Rodiče Miluny byli pryč,...kde byla ta pizda, že s vyděšenou holkou nemohla být ani tuhle noc?

, (So, 24. 6. 2017 - 08:06)

Rodiče Miluny byli pryč, Miluna byla pryč, Jirka se šel ožrat a Zdenku nechali samou doma. Svátek nesvátek, první menzes a problémy. Chudák dítě.

. (So, 24. 6. 2017 - 08:06)

léky brát nebude,k lékaři...Tohle je taky pravda.Vim,že psali,že léky brát nechce,že prý jí žádný nesedli ,že po nich omdlívá nebo přibýrá.takže ta jede asi do kolečka v benzákách,alkoholu,drogách.Tady to vždycky poznáme podle toho psaní.

čtenář 2 (So, 24. 6. 2017 - 07:06)

Po přečtení včerejší diskuze jsem musel ze sebe dostat tuhle živou představu:-)

:-O (So, 24. 6. 2017 - 07:06)

Já si myslím, že dojde na...Ty volee já se směju i když to prdel neni,ale to jsi napsal dokonale,až mi projel mráz po zádech.I já jí přesně tak vidim.A čim bude starší tim to s ní může být horší.

Lalla (So, 24. 6. 2017 - 07:06)

Já si myslím, že dojde na...Tak to bylo na jedničku

čtenář 2 (So, 24. 6. 2017 - 07:06)

Já si myslím, že dojde na všechny tři body ankety. Možná bude Miluna i v televizi v krimi zprávách. Až ji povedou od soudu po chodbě, tak redaktor jí bude strkat mikrofon k obličeji s otázkou "proč jste to udělala?". Miluna se bude zmítat tak, že s ní bude mít problém sto kilový policista a ještě než zmizí z dosahu kamery, tak vykřikne zdánlivě nesmyslnou větu "já chci Aličku. Diváci u televize budou zděšeně zírat na obrazovku, ale my - diskuzní komunita s úsměvem na rtech si budeme říkat "jo, to je naše Miluna":-)

ne (So, 24. 6. 2017 - 06:06)

to je potom těžký....léky brát nebude,k lékaři chodit nebude.( bere jen asi BZD,alkohol,drogy). Vše co jí bylo předepsáno odmítá brát a tak se k lékařům nevrací

tak (So, 24. 6. 2017 - 00:06)

Ale co s tim mam delat,kdyz...to je potom těžký. Nemyslím si, že by ji zavřeli do blázince. Jen by brala nějaké léky a chodila k lékaři. Ale asi by to sama nezvládla.

Jirka (So, 24. 6. 2017 - 00:06)

Ale co s tim mam delat,kdyz sama nikam nechce? Je to sileny no.

jo (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

No ja ji proste miluju a...jdi se vožrat, to je nejlepší řešení problémů.

hrozný (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Ty jo ty si sám magor,já...je to, že podle téhle ankety může Miluna dopadout dost blbě. To snad ani není anketa, to jsou skutečnosti jak to může dopadnout.

a tobě (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

No ja ji proste miluju a...nevadí, že to jednou může špatně skončit - pro ni?

Alice (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

A tobe to snad nevadi,co o ni...Ty jo ty si sám magor,já jsem žádnou anketu nepsala! Jak tě tohle vůbec může napadnout?! To se mi teda dotklo! Jo jdi se vožrat,jdi!

Jirka (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

kdy ti konečně dojde, že...No ja ji proste miluju a nechci byt bez ni a bojim se aby mi ji nezavreli.Ja jsem rad takova jaka je ted a proste uz nechci aby se sverovala.Ja se pujdu asi vozrat,ona stejne doma neni tak ja nevim.

Jirka (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Přesně,já to chtěla...A tobe to snad nevadi,co o ni pisou? Ta anketa uz je na me husty sousto a ja tady premyslim par dni,ze jsi ji vemu a tohle mi vadi a co ze tobe ne? Nepsala jsi anketu nakonec sama ty? Abych jako mel pod nosem,ze mam doma nebezpecnyho psychopata!? Kdyz jsi predevcirem se vztekala,ze s ni jsem dal.

no (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Hlavně že máš čas ji...právě, má ji jako hračku, Že je to lidská bytost hodně psychicky nemocná tak to je mu jedno. Má ji pro své potřeby a její problémy ho absolutně nezajímají.

Jirko (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

kdy ti konečně dojde, že žiješ s bláznem?

Alice (Pá, 23. 6. 2017 - 23:06)

Přesně,já to chtěla akorát psát.Jestli jí dá tuhle možnost tak ona si stejně vybere diskuzi.Protože diskuzi má k dispozici 24h a tebe Jirko jen někdy a ona už to nevydrží nepsat.Nevím proč to tak má asi jak už tu má kus života.Někdo chodí na fb někdo jinám a ona hold si zvykla tady.To já taky ale ona to potřebuje ještě víc,je to pro ní nějaký psychický uvolnění.Všimla jsem si toho i když jsem seděla vedle ní.A jestli ti to Jirko vadí že o ní někdo tohle píše tak to už se můžeš zbalit předem třeba teď.

Reklama

Přidat komentář