Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:-) (Ne, 25. 6. 2017 - 22:06)

Mu není blbý vůbec nic.:-))

Radek (Ne, 25. 6. 2017 - 22:06)

A co je spatnyho na popovidani?

A chci se zeptat

tobe to Jirko neni blby mit nejdriv mamu a pak Milcu?

Nic ve zlim,ale takovy divny ne?

Ahoj Sany,jak se mas a jak je v Nemecku?

Jirka (Ne, 25. 6. 2017 - 22:06)

Radku opovaz se neco zkouset,nevim proc to pises! O co ti jde? My ted jdem akorat na sex a uz je to moje zenska tak opovaz se neco ja to tady hlidam co pise takze ani v tydnu jo kdyby te neco napadalo.Jasny?

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 21:06)

Mas smutny pohled...Radku, vykasli se na to , fakt. :)

Radek (Ne, 25. 6. 2017 - 21:06)

Mas smutny pohled Milunko

jako kdyz nas tata rozdeloval

Radek (Ne, 25. 6. 2017 - 21:06)

Milu pro mne jsi porad krasna

muzu nekdy za tebou popovidat?

staci se na tebe podivat a projelo mi srdcem neco

na mamu zapomen
ja jsem rad,ze dala pokoj

To je muj nazor

čtenářka Marie (Ne, 25. 6. 2017 - 20:06)

Ahoj Mio tak jak snášíte s mamkou horka,všechno v pořádku? Občas na vás myslim.

......... (Ne, 25. 6. 2017 - 20:06)

Škoda,že čtenář 2 neodpověděl,líbí se mi jak píše

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 18:06)

Je mu 15.
Ano to by bylo...Jo 15 a Zdeně 12,tak to možná nebudeš o tolik starší než já kdybys ho měla taky brzy.No zkusim mít trpělivost nějak.Ale některý chodí fakt tak šíleně výstředně že to nalákává.Včera jedna měla průhledný šaty že jí byla vidět celá nahá prdel bez kalhotek.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

Asi je dobrý se umět v...Aha tak to si měl před chvílí orál:-) a ty jo jak ty to děláš že jich máš takhle seznam.Jak si se seznámil? A na jak dlouho jí máš na Slovensku? A tahle měla jakou pipinu a prsa?;-) to mam otázek viď,no jo sem zvědavá no.Já sem myslela že když začnu pusinkama už to rovnou prolomim a kdyby nechtěla tak aspoň pocit že sem se dotkla.Jo když bych měla jít s nima spát tak to říkam.Já teď ležim vedle Jirky a Jirka mi pořád poplácává a chce společnou koupel.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

To máš pravdu ale Zdena...Je mu 15.
Ano to by bylo docela optimalni. Akorat bys nemela tlacit tak na tu pilu, jak pise ctenar 2.A zkusit byt trochu trpeliva a zamerit se na ty seznamky, spis, asi a nechat zensky na pokoji.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

To máš pravdu ale Zdena...Je mu 15.
Ano to by bylo docela optimalni. Akorat bys nemela tlacit tak na tu pilu, jak pise ctenar 2.A zkusit byt trochu trpeliva a zamerit se na ty seznamky, spis, asi a nechat zensky na pokoji.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

Myslim to tak, ze bys ji...To máš pravdu ale Zdena tátu nemá ale chápu jak to myslíš abych jí nestřídala lidi to ani nechci.Taky to myslim s Jirkou vážně,je to jediný chlap s kterym se mi zatim daří.Já si dřív hledala cikány víš ale s nima se žít nedá.No a jinak s tou ženskou by to ani nemuselo být žití ve třech,mě by stačilo mít někde nějakou svojí stálou ke které bych mohla chodit na návštěvy a byl by to muj takový druhý vztah,pak bych byla spokojená.A kolik let je tvýmu synovi?

čtenář 2 (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

Jediná možnost je teda to v...Asi je dobrý se umět v životě něčeho vzdát. Potlačovat nic nemusíš, můžeš mít chlapa i ženskou, ale ty moc tlačíš na pilu. Hned se na lidi věšíš a pusinkuješ jako kdyby sis myslela, že jsou na tebe všichni zvědaví. Taky musíš myslet, že jsi nakažená HIV. Teď dostal 10let chlápek, kterej nakazil několik lidí, tak na to bacha a lidi informuj.
Jak ses ptala na cigánku, tak před týdnem odjela na Slovensko, tak jsem dnes zavolal jiné a dali jsme orál, co jinýho se dá v těchle vedrech dělat:-)

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

Jediná možnost je teda to v...Myslim to tak, ze bys ji nemela kazdou chvili zvykat na nekoho jineho. Pokud Te Jirka opravdu miluje, jak tvrdi, tak si toho vaz a zkuste zit jako rodina. Zit ve trojce s nekym, to asi neni tak snadne nekoho najit. To za tebe nikdo nerozhodne, s kym bys mela byt radeji, jestli se zenskou nebo s chlapem. Ale porad je tu Zdenka. Mne to obcas s mym muzem taky vubec nebavi, ale mam syna, kteremu bych ublizila, tak se nemuzu sebrat a jit hledat neco lepsiho. Jen pro mou potechu. Tak to proste v zivote je, kdyz mame deti.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 17:06)

Jenze vztah, myslim skutecny...Jediná možnost je teda to v sobě potlačovat a pokračovat ve vztahu s Jirkou abych to splňovala tak jak to píšeš jestli sem to dobře pochopila.Kdybych měla vztah jen s ženskou tak to sem ještě nikdy nezkusila dlouhodobě takže zase nevim kdy by mi začal chybět chlap a myslim že by určitě někdy začal.Je to docela teda dobrej hnus být takhle na oboje abych teda nebyla sobecká a potlačovala to a Zdena já nevim jak to myslíš.Alici měla ráda a na Jirku si teprv zvyká.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 16:06)

Já bych to šla dělat ze...Jenze vztah, myslim skutecny vztah neni vubec jen o tom "chvili perko,chvili pipina,vis?"
A hlavne bys nemela taky zapominat, ze jsi mama.Jake misto tam ma mit Zdenka? O tom jsi take premyslela?
Kazdemu by se libilo zit jen podle toho, jak by si chtel uzivat. Ale tak to u beznych lidi nechodi. Musi potlacit casto sve touhy a choutky a podridit se okolnostem. Opravdu bys mela zkusit myslet i na druhe lidi, Milu.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 16:06)

Tip opravdu nemam, protoze...Já bych to šla dělat ze vzteku Sany,tim jak nemam ženskou tak bych tim úchylákum za to naložila.Když furt otravujou tak ať si užijou.Ale nemam zatim plán tak nevim a Jirkovi se to nelíbí takže nevim.Ale v barech nemam vůbec klid když chci být někde sama a něco popít.No u ženský bych ráda vztah.Byla sem nejspokojenější mít vztah s chlapem i ženskou současně,to mi plně vyhovuje.Chvíli pérko chvíli pipina,to je paráda mít oboje.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 16:06)

Já sem na oboje pohlaví.Akorát poslední dobou víc na ženský.Protože mam Jirku a tak penisku si užívam kdy chci.Kdybych neměla Jirku bude mi chybět i chlap ale problem je že mi přitahujou hlavně jen chlapi co nosí ty kraťoučký věcičky a jsou jemnější tipy a takový na ulici fakt moc vidět nejsou.Ale mam Jirku tak už mi nezajímá nikdo z chlapů.Tak já na ty seznamky ještě kouknu.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 16:06)

A měla bys tip jak to Sany...Tip opravdu nemam, protoze jsem hetero, ale mozna bys mela jit nekam na stranky, kde se schazeji a nechat si poradit tam. Tam se dozvis spolehlive nejvic o tehle problematice. Co se jim libi atd.
Jit delat dominu? No to se da delat ze dvou duvodu, asi. Bud pro prachy nebo pro poteseni. Vlastne ze tri. Kdyz se ty dva prvni spoji. To musis vedet ty sama. Ale jestli touzis po vztahu, tak tohle ti jej urcite nenahradi.

Reklama

Přidat komentář