Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 16:06)

Dost trapný ty...Rozmysli si dobře co mi píšeš

- (Po, 26. 6. 2017 - 16:06)

Je vidět že Alici pěkně...Taky me to napadlo.

:D (Po, 26. 6. 2017 - 16:06)

Obracenicko a zarlenicko....Je vidět že Alici pěkně sere,že zůstali spolu.

to je zase (Po, 26. 6. 2017 - 15:06)

Obracenicko a zarlenicko. Alice chces zpatky ted ano.

Alice (Po, 26. 6. 2017 - 15:06)

Sem dneska jen doma...Dost trapný ty zdrobněliny.Dneska v noci se mi zdál sen že jsem s Jirkou zpátky že jsme se vrátili k sobě že nás dala dohromady Anetka.Docela silný živý sen a co když to tak bude? Co by si dělala kdyby to tak bylo ale nechtěla bych už nic s tebou.

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 14:06)

Uz jsem lasko v Drazdanech a...Sem dneska jen doma miláčku.Teď dělam ryzoto s okurkovim salátem a Zdena už je doma a ty krámy má pořád:-(

Jirka (Po, 26. 6. 2017 - 11:06)

Čtenáři jak sem pak časem...Uz jsem lasko v Drazdanech a pak jeste mam u Prahy vykladku a pak uz domu.Co ted delas? Jo ja zkusim na to nemyslet,ale chapes mi vid,kdyz nekoho milujes tak proste jsi to uvedomujes.

bublina (Po, 26. 6. 2017 - 11:06)

to jsou idioti co říkají...Já nic neukradla! A kdo vás přejmenoval na Romy? Cikán zůstane vždy cikánem!

bibiana (Po, 26. 6. 2017 - 11:06)

Nebudu tu nyní slovně...to jsou idioti co říkají ze jsou cikani at si řeknou romsky jasem cikan,řeknou normalně me som rom,romni a ne me som ciganos to ani u nas neexestuje,a že nas někdo nema rád co stím nadelame mužu sáhodlouze vysvětlovat že nejme všichnitak zlí stejně jako vy dobří a poctiví a pracovití a prostě úžasní ale to je stráta mého vzácneho času a za to takoví co už prostě mají usouzeno mi opravdu nestijí,jen bych ráada lyšela kolik z vás řekne stejně jako já vživotě jsem nic neukradla.

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 10:06)

Čtenáři jak sem pak časem zjistila ono to tak ani neni o vyblitosti ale o tom co jsme spolu psali jak se mi nelíbí jak se chlapi oblékaji.Že musim mít chlapa eroticky oblečenýho aby mi vzrušil.Byla sem ve svim živlu v clubu v Německu,jo byli to teda převážně cikáni a cizinci ale uměli se obléct dokonale co tady na ulici nevidim.Leda tak u hlaváku sem to zahlédla párkrát a tady taky na nádraží šel jeden v uplých bílých kalhotech a měl vidět tanga.Teď takhle různě oblíkanýho potřebuju Jirku a on to pro mě dělá a já to mam ohledně chlapů naplněný díky jemu.Jen ještě čekam až veme odvahu a půjde semnou na ulici jako šli ty německý.Nebo aby něco dělal kolem kamionu u benzínky sexy oblečenej,strašně to chci.Jirko bylo to krásný stebou včera,já vim no já se snažim si to nepřipouštět nemoc a vim že to vždycky nejde ale já už nechci abys tak brečel,vrátit zpátky už to nejde tak prosim nemysli na to,prosim.Když na to budeš myslet tak budeš nešťastnej a já pak taky a budu zase potřebovat drogy,já sem ráda že to teď držim že naposledy sem vzala kvůli ženskejm a teď to držim.Prosim ať je ti líp.Napiš pak z Drážďan.

Jirka (Po, 26. 6. 2017 - 10:06)

Ale ja nejsem vyblitej,jsem vyraznejsi.Jo je to pravda,ten hajzl nejde najit a to je na tom to nejhorsi.Strasny,ze to takhle precenila.

čtenář 2 (Po, 26. 6. 2017 - 09:06)

Především dávej vinu...To je pravda, na druhou stranu kdyby se Miluna nenakazila, tak by o Jirku ani nezavadila. Stačí se podívat na diskuzi před nakažením jak byla sebejistá a psala o českých vyblitých tvarohových držkách.

Jirko (Po, 26. 6. 2017 - 09:06)

jak chceš hledat viníka? To je jako bys chtěl vědět, kterej zub tě u cirkulárky řízl.

Jirko (Po, 26. 6. 2017 - 09:06)

Miluna je z tech zenskych...Především dávej vinu Miluně.Kdyby s každým nechodila nebo používala ochranu nemuselo se to stát.

Jirka (Po, 26. 6. 2017 - 09:06)

Miluna je z tech zenskych nejlepsi ktery jsem mel.Povahou i v posteli na ni zadna nema.Ma tak krasnou prcinku a je to s ni nadherny.Ale kdybych tak mohl dostat tu svi-ni do ruky co ji nakazil tak ho asi umlatim! Je ji takova skoda a ta hnusna bezmocnost,kdyz v sobe vite,ze s ni chcete zustat trvale a nevite jak dlouho s tim jeste muze byt.Je to kruty co pisu,ona to vi,rekl jsem ji to a brecel jsem chudak mi jen sama drzela a nic nerikala,misto abych byl silnej ja,ona uklidnovala me.To bylo pak v noci,Milunecko ja jsi to vycitam,nenechal jsem te tam v hnusnych pocitech? Napis mi brzy,ja uz jsem v kamionu a vyjedu ted do Drazdan tak dneska domu dojedu.

jen (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Tak hlavne, abys s Anetkou...aby se s tou pomocí nepřetrhl. Jde mu spíš válení v posteli a šu..ní s Milunou. Jinak si starosti nepřipouští.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Ne dneska jsem nebyl...Tak hlavne, abys s Anetkou pomahal Ty.;)

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Mas pravdu ,Radku, je to vsechno divny a nehezky.
I proto bys mel zkusit se od nich odpoutat.Tvoje mama asi v podstate udelala dobre, jen bych ji prala, aby se z toho ponaucila a byla tady vic hlavne pro sve deti.I Ty ji potrebujes.
A Ty si casem peknou holku najdes, Je to teprve par mesicu. Nesmis srovnavat s Milunou a hledat podobnou. To je chyba.Klidne s koukej po tmavovlaskach, treba. Jsou taky pekne.:)

no jo (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Ne dneska jsem nebyl...u nás se říká: jakej šel, takovou potkal. Sedí to stopro.

Jirka (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Ne dneska jsem nebyl privazanej:-) Jinak sex byl skvelej,jsem spokojenej.Vzal jsem jsi ji ze zadu pekne tvrde,pak kurba a spolykala,parada.Radku ty jse o me nestarej.Radsi pak pomahej nekdy mamce s Anetkou az bude potreba.

Reklama

Přidat komentář