Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

sany1 (So, 22. 7. 2017 - 18:07)

Jen to klidně napiš,udělej...Neber si mne do huby, ubozaku, sam se tady treses na podrobnosti, aby sis udelal dobre.

Alice,na Tvem miste bych tu nic o tom nepsala. A budou mit po jedine zivotni radosti.

Jinak, ano , uz jsem zase v Nemecku a po ceste mne stvaly kamiony. Nechapu,maji na zadku napsanu nejvyssi povolenou rychlost 80 a predjizdeji jeden druheho. :D

Pro Alici (So, 22. 7. 2017 - 18:07)

Tak u Miluny netuším co se... Příčinu!!!

Alice (So, 22. 7. 2017 - 18:07)

Jen to klidně napiš,udělej...Moje pocity že mi mladíci vzrušujou a nikdo mi názor nezmění.

Alice (So, 22. 7. 2017 - 18:07)

Jen napiš, proč se dostal...Tak u Miluny netuším co se jí stalo,proč jí to chytlo ještě ten večer psala normálně.A Radečka tam odvezl ex tak co mám na to říct?

Alice (So, 22. 7. 2017 - 18:07)

Já vůbec nevím jestli se...Jen to klidně napiš,udělej Sanušce radost.

Pro Alici (So, 22. 7. 2017 - 18:07)

Jen napiš, proč se dostal Radek a Miluna do ústavu. Své pocity prober s psychiatrem.

Alice (So, 22. 7. 2017 - 18:07)

Já vůbec nevím jestli se ještě chci k tomu vyjadřovat,stejně mám na to svůj názor a pocity který se od všech liší,tak má to cenu? A že bych chtěla bydlet v Chánově o tom už nevím ale pocházel z něj rom který mi dostal do toho clubu.

? (So, 22. 7. 2017 - 17:07)

Ahoj Sany tak jak se máš a...Už jsi to probrala se sexuologem? Už víš co a nebo kolik můžeš dostat?

Mia (So, 22. 7. 2017 - 17:07)

No to je mazec teda.No tak se...tak to ne, nechci aby se na mě někdo upínal. Mám svých starostí dost.
Čtu historii když nemůžu spát a jsem o tři roky zpět v době, kdy Alice chtěla bydlet v Chánově. Je to zajímavé čtení s odstupem 3 roků, žádný film v televizi to nenahradí. Chvíli komedie, pak drámo, pak skoro detektivka, i mexická telenovela.

a ani (So, 22. 7. 2017 - 16:07)

Ona přece neví,ona nic.ji to nezajímá

- (So, 22. 7. 2017 - 16:07)

Nevíš proč se dostali...Ona přece neví,ona nic.

Pro Alici (So, 22. 7. 2017 - 16:07)

Nevíš proč se dostali Radek a Miluna do ústavu?

Alice (So, 22. 7. 2017 - 15:07)

Ahoj Sany tak jak se máš a nejsi už doma? Já jsem už nadupaná vším možným tak už to je lepší ale kluky mi to z hlavy stejně nevyhnalo:) Jo a zdravím čtenář375 co teď děláš,to je úplně jedno že tady nejsi dlouho,snad si tady může psát kdo chce co chce tak si jich nevšímej.A ta Milča tak je mi to líto,nevím co se stalo když nevím víc ale tohle nebyl její problém tak já za to nemůžu.No a ty závislej tak to je pěkný jestli takhle na tebe působíme,moc mi to překvapilo a kolik ti je let?

:-) (So, 22. 7. 2017 - 13:07)

Tak to je síla co lidi jaká existence se na holky lepí:-))

*Zavislej na Al (So, 22. 7. 2017 - 13:07)

jdi se taky léčit!!!!!!!!!!Kam bych se mel lecit ve svem veku? Nic nic nepomaha jen holky mi pomahaly.Tohle je konec jestli nebudou psat.Potrebuju je k zivoutu abych vstal a mel jeste nejaky smysl.Potrebuju,aby psaly dal.

rada (So, 22. 7. 2017 - 13:07)

Jo ale copak Sany a Mia maji...jdi se taky léčit!!!!!!!!!!

*Zavislej na Al (So, 22. 7. 2017 - 13:07)

No to je mazec teda.No tak se...Jo ale copak Sany a Mia maji takovy problemy jako oni? A taky samourejme jde o typ a to je pro mne nejpritazlivejsi Milunka.Ja nejsem zadny mlady kluk,ale ona se mi libi.Tak co mam delat? Ted,kdyz nepisou tak mi tady v lednicce lezi krabicaky ,nevim jestli se zlejt nebo pockat jeste jestli napise aapon Alice.

:-)) (So, 22. 7. 2017 - 12:07)

No to je mazec teda.No tak se...:-D

pozorovatel (So, 22. 7. 2017 - 12:07)

Alicko pis...No to je mazec teda.No tak se upni třeba na Miu nebo na Sany aby ti nebylo pak špatně až budeš mít absťák.

naopak (So, 22. 7. 2017 - 12:07)

Jo ctenari 375 tady si mel...nemocným se zde každý snaží pomoct. A zkus si někdy něco napsat, pod nickem, něco,co není všeobecně populární. A pak obhájit. To čtení je ale takové bezpečné,co?

Reklama

Přidat komentář