Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

' (Ne, 23. 7. 2017 - 15:07)

Tak ať ti fanoušci Miluny a...Přesně,to by chtělo kdyby se našel zase někdo novej v kom by měly kamarády,někdo kdo by je zaujal.Nemyslim,že někdo přijde a bude jen Alici psát o léčení (to jí asi moc nezajímá),ale někdo s podobným myšlenim jejich,někoho takovýho by to chtělo.Jenže co jsem včera četl ten *závislej to bude nějakej sám chudák,někdo s krabičákama z ubytovny a to asi Alici zrovna moc nezaujme.

? (Ne, 23. 7. 2017 - 15:07)

Už se na to vyser. Všichni...Čtenáři 2 nikoho se nezastávám-ale. Podle mě je tady spousta lidí co nemají Sany v lásce. Není tu jen jediný jedinec co Sany nemá rád, pokud čtu dobře, tak se tu dost lidí do Sany naváží. Jen možná jeden nebo víc, to se nepozná to napíše ostřeji. No vidíš a kvůli Sany (můj názor) už Jarin nepíše, tak nemůžeš házet do pytle jen někoho.

čtenář 2 (Ne, 23. 7. 2017 - 15:07)

No stačí aby si Alice...Tak ať ti fanoušci Miluny a Alice píšou co nejvíc, potom přetrumfnou tyhle strážce lidské morálky a diskuze bude pokračovat.

' (Ne, 23. 7. 2017 - 15:07)

Už se na to vyser. Všichni...No stačí aby si Alice vyměnila se Sany kontakt a máme po.Protože Sany už tady psát nechce,když je jen kritizovaná a Alice už sem píše právě jen kvůli Sany si myslim i když tady má Alice ještě svoje fanoušky,jenže ty vylézaji většinou až když nepíše.

čtenář 2 (Ne, 23. 7. 2017 - 15:07)

A trochu nadhledu by to chtělo. Nikdo z nás se nikdy s Alici ani jejím synem nesetká, tak proč se rozčilovat a urážet. Ať si to řeší lidi v jejich okolí - Jirka, exmanžel Alice atd. Čtenář(ka)375 mě taky trochu štvala, ale s jedním s ní musím souhlasit. Buďme rádi, že jak Alice, tak Miluna jsou víceméně otevřené a napíšou o sobě takovýhle věci.

čtenář 2 (Ne, 23. 7. 2017 - 15:07)

To si dovoluješ moc:-) za...Už se na to vyser. Všichni víme jakej máš na Sany názor, tak to nemusíš pořád opakovat. Myslím, že ty tvoje invektiva nikoho nezajímají, tady jde o to, že čtenáři to tady mají místo televize a knihy zároveň a těmahle kecama celou dikuzi zazdíváš. Kritizovat se dá i inteligentně a slušně, jak to umí právě Lalla.

No Lallo (Ne, 23. 7. 2017 - 14:07)

To je mi moc líto,ale jinak...To si dovoluješ moc:-) za tohle ti Sany-megera může pěkně vynadat.To nemůžeš psát vychytralá Alice, ta přece za nic nemůže, ani za to kde Miluna je. To víš, ta nosatá čůza je ochránkyně těch co šukají s vlastním synem. Všichni jsou blbečci, jen ona ví a zná všechno.

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 14:07)

Jo Miluna je na uzavrenym a...To je mi moc líto,ale jinak to dopadnout nemohlo. Její život už roky ovládá vychytralá Alice

Ale nějako dovolenou se syny a možná i se Zdenkou bys dát mohl. Odpočinul by sis, přišel na jiné myšlenky a děti by tě měli za hrdinu

Jirka (Ne, 23. 7. 2017 - 14:07)

Jo Miluna je na uzavrenym a presne jak napsal ctenar2,musi byt k posteli,protoze vyvadi.Takze ja mam znicenou dovolenou a vsechny plany co jsem mel.S Radkovo tatou jsem se nakonec nesesel kvuli tomu.Urcite s nim nekdy popovidat chci,ale momentalne jsem v prdeli,tak jsem schuzku zrusil.A co ty jsi ctitelko zac?

Ctitelka (Ne, 23. 7. 2017 - 12:07)

Jirka je úžasnej. Citlivej i divokej a vypadá skvěle.
Miluno, jestli ho nechceš, tak já ho beru :D

. (Ne, 23. 7. 2017 - 12:07)

To že je mu z nich nanic napsal možná Marian.Ale nejsem si jistý.Naposledy tu psal,když s Alicí dělal testy jestli je Románek jeho nebo afghance a vyšel afghanci a pak už myslim nepsal.A je to mazec,když už ty lidi znáte tady víc a podíváte se zpětně a u Alice to bylo jen samé nahánění cikánů tady a žádnej jí nechtěl jen ten Marian:-)) Nemohl jsem jak tenkrát napsala,když si stěžovala na starýho,že si jí nevšímá,že chtěla starýmu zatancovat nahá a starej jí jen řekl ať uhne,že nevidí na televizi a pak ať dá pokoj,že se nachladí.Vyprskl jsem smíchy ještě ke všemu jsem to četl v Mhd.Nebo jak měla Mariana ve sklepě a v tu dobu asi hodně pršelo a někdo z vás mu tady napsal,že jestli ho to tam nevytopilo jako krysu.Někdo tady občas pořádně hlásí i z anonymů.

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 12:07)

Ahoj Alice a ostatni (Ctenar 2, Ctenar 375 uz to zrejme zabalil, cemuz se nedivim.)
Skoda casu na to, aby se tady clovek obhajoval pred primitivy, kteri si za a) nic nepamatuji a za b) jeste lzou.
Napr.ja jsem o hormonech nikdy nic nepsala,od zacatku jsem se snazila, aby Alice vyhledala odbornou pomoc, ale to je jedno. Protoze na to, abych to vysvetlovala nejakemu blbeckovi s IQ houpaciho kone, na to opravdu ztracet cas nebudu. A jenom proto, ze se k Alici nechovam jako idiot, tak si zde nenecham nadavat.

Alice, pokud chces, muzeme si psat,ale ne zde.

čtenář 2 (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

Tehdy se s Milunou ještě...Jo, už to chápu, tys psala o tom jeho hifa. Tak to jo, to už se znali, ale o tom, že by šel na testy se nepsalo.

čtenář 2 (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

Dežo si tehdy asi nechal...Tehdy se s Milunou ještě neznal, ta sem přišla mnohem později.

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

Docela mi je líto,že už...Já si tak matně vzpomínám, že asi před rokem napsal jeden z nich, že je jim z těch dvou nanic.

, (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

Docela mi je líto,že už...Určitě. To jak psala, ať jde k ní bydlet. Tak to se v Miluně popralo. Z jedné strany nějaká jistota u Jirky a na druhou stranu Alice, na kterou pořád myslí a bude.

čtenář (Ne, 23. 7. 2017 - 11:07)

Docela mi je líto,že už nepíšou i cikáni.Marian a Dežo byli hustý.Nemohl by jim Štefan vzkázat ať zase napíšou? Nechci psát jako ten *závislej:-) ale roky sledování diskuze udělali svý:-) Jinak u Miluny názor mam,že jí to vyvolala Alice.

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 10:07)

Dežo si tehdy asi nechal...oprava, od Miluny asi ne , to až později

je to tak (Ne, 23. 7. 2017 - 10:07)

Ano, tím to vyvolalo ten...ví, jak s Milunou manipulovat.

Sam (Ne, 23. 7. 2017 - 10:07)

Blond jsem ale proč se...No sdělovat barvu vlasů mě moc inteligentní nepřipadá -)Normální ženská se věnuje jen rodině a takové to nejmenované věci do rodiny netahá.-:))

Reklama

Přidat komentář