Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

... (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Kdyby chtela mohla je...Ano, Jirka jí nechce, ale jak píšu budou ještě tahanice o Anetku a jestli vztah Miluna a Jirka bude přetrvávat, bude Milunu Alice stahovat. Ze msty a taky z žárlivosti. Žárlivosti né z lásky ale z toho soužití. Ale možná dopadne vše jinak a né jak my píšeme. Jsou zde velké obraty. Neskutečné.

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Lallo, Miluna ma povahu...Naprostý souhlas.

Pak je ovšem otázka, do jaké míry nebo jak dlouho má Jirka čekat. Aby nakonec tou obětí nebyl on a jeho děti. Víš jak to myslím

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Tomu nevěřím, už z pomsty...Kdyby chtela mohla je rozdelit jeste dost dlouho potom, co od nich odesla a bylo jasne, ze Jirka uz ji nechce zpet. Milca po ni dlouho tesknila.

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Špatný vliv ano, ale co s...Lallo, Miluna ma povahu ditete. Nekdy bezelstneho, nekdy ale vypocitaveho, stacilo, jak se priznala, kdyz Alici , trochu nesikovne lakala, aby s ni a s Jirkou a s Radkem sla do ctyrky nebo co to melo byt. A to s tou opravdouvou laskou, tak s tim se da kalkulovat u lidi, kteri se chovaji tzv. standardne (nechci psat normalne). Ale ne u Milci. Ona Jirku urcite rada ma, je mu vdecna, do te miry, jak je toho schopna. Alezda tento vztah k Jirkovi dokaze prebit to, co se ji odehrava v hlave, v dusi, v srdci a i jinde ;), to nevim nevim.....

... (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Tomu nevěřím, už z pomsty Jirkovi. Přeci jak dlouho zdolávala skutečnost, že se ti dva dali dohromady a chtěla je rozdělit. Intrikářka.

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Jo to mas pravdu, o tom uz...Špatný vliv ano, ale co s tím? nelze jim nějak zakázat nebo zablokovat, aby se spolu dvě dospělé stýkaly. Jediné, co by tomohlo ovlivnit je láska zMiluniny strany. Pokud by Miluna opravdu Jirku milovala, tak by jí na Alici přestalo záležet.

Co se týká Alice, ta se rozhoduje vždy za sebe a myslím, že časem nebude mít důvod Milu vyhledávat

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Máš můj obdiv. :-)Dekuji, ale moc ani nevim, cim jsem si to zaslouzila. :) ;)

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Taky myslim,ze sem neprestane...Jo to mas pravdu, o tom uz jsme si myslim,my dva psali, myslim.Ze maji holky navzajem na sebe spatny vliv. A to bohuzel oboustranne.

Pro Sany (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Jirko, nevim, ale neco mi...Máš můj obdiv. :-)

Jirka (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Jirko, nevim, ale neco mi...Taky myslim,ze sem neprestane psat,ale jde o to jestli bys to sem dala vedet,kdyby te nejak otravovala? No bude to tezky se s ni domluvit,ale to zalezi jak to taky dopadne.Ale byl bych taky radsi aby uz Milune nelezla na oci,aby uz zustaly oddelene.

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

A das nam Sany aspon vedet...Jirko, nevim, ale neco mi rika, ze Alice sem mozna neprestane psat. Ale mozna se mylim, kdovi.
Pokud mi Alice neco napise, tak zalezi na tom, co to bude,ale to se nedela, tady neco vypisovat.
Ja doufam, ze vy dva se i pres to preze vsechno dokazete nejak domluvit, asi to lehke nebude, ale uz kvuli te malinke byste se meli snazit.A hlavne nemyslete prosim na sebe, na zadne vzajemne vycitky, pomsty atd., ale na Anetku. Jak ji zajistit co nejklidnejsi zivot a nejhezci. Ona si to uz jen kvuli tomu nestastnemu startu do zivota zaslouzi.

Jirka (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Jirko, kdyby to bylo tak, jak...A das nam Sany aspon vedet jak to dopadlo? Vazne mi stve,ze kvuli nejakymu rejpalovi druhy ktery te maji radi a zajima je to a me tuplem,kdyz s ni mam nejspis dceru jestli vyjdou testy.Ona ti to nemusi psat hned,ale casem se muze projevit.

Jirka (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Jirko,drž se a říkej si,...Diky Lallo doufam,ze nejak jo a budu verit jak psala Mia,ze ty z uzavrenyho jse taky zlepsily.Budu cekat.

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Sany nechci ti do toho...Jirko, kdyby to bylo tak, jak pises, tak neni nic snazsiho, nez to proste ukoncit.:)Tuto adresu jsem vytvorila specialne pro Alici,tak ji zase zrusim a je to.
Nevim, mozna jsem naivni, ale myslim si, ze to se nestane.

Jirka (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Sany nechci ti do toho kecat,ale jsi si jista,ze ji chces mit v soukromi v emailu? Ja uz ji neverim.Muze te tam otravovat,protoze nema nikoho a taky muzes obdrzovat sexualni psani,fotky a muze te nalakavat na sex,co se tak da asi od ni cekat jinyho.Ona nechce slyset,ze ma jit k psychiatrovi nebo psychologovi,ta bude chtit slyset tak jestli se s ni nepomazlis:-( Vim dobre co pisu.

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

škoda, že sem Sany nebude...Ano, mas pravdu, psala jsem to. Ale asi jsem se precenila, mam nejakou svou hranici a muzu si stokrat rikat, ze se nemam toho, co ten jeden (myslim, ze to je jen jeden) tady porad postekava, vsimat, ale proste to vadi. Jsem taky jen clovek a nechodim si sem pro zhorseni nalady. Pisu vzdy, co momentalne citim, nemam problem napsat kritiku, i uznat chybu,jsem vzdy ochotna slusne diskutovat, snazim se neublizit. Ale na to, abych se dohadovala s nekym,kdo ocividne nema spetku urovne ( a prehlizet to take vecne nedokazu), je mi opravdu lito meho casu.
PS: pokud sem Jarin opravdu prestal chodit kvuli mne, cemuz se mi nechce verit, protoze jsem nikterak nebyla vuci nemu osobni, pouze vuci jeho profesi jsem mela vyhrady, pam mne to mrzi, ale nic s tim nenadelam.

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Jirko,drž se a říkej si, teď s tím stejně nemohu nic dělat, pomáhat jí a být jí oporou budeš moci až ji pustí z léčebny. Ber, to, že nejlepší, co teď můžeš udělat je být tu pro své kluky a asi i Zdenku. Neboj, zvládneš to a Miluna taky

tak (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Ali,je to na Tobe. Snad se...není mě jasný, kdo by ti tak chtěl psát.

? (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

No jo ale když mi nikdo...Alice, to je sice pravda, ale ruku na srdce, Sany píše ve skutčnosti to, co tady další lidi. Jen ti nepíše jdi do léčebny, ale musíš se z toho dostat. Co ti psala? zajdi za psychologem nebo psychiatrem a to je totéž co ti každý druhý tady píš.

s tím (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Jak ničemu nepomohlo?...se dá jen souhlasit.

Reklama

Přidat komentář