Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

diskutér (Čt, 31. 8. 2017 - 19:08)

jojo, bylo pro mě lepší...No jo no Miluna už je taková a asi na prvnim místě je pro ni sex.Tak to máš lepší,když už ho nepotřebuješ Mio.

Mia (Čt, 31. 8. 2017 - 18:08)

Ani se nedivím,že se ti...jojo, bylo pro mě lepší vzít knížku a jít do stínu pod ořech. Nechci se vyjadřovat, jen bych se opakovala.

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 18:08)

Ja obdivuju vsechny zeny,neni to sranda se starat o dva prcky.Chlapi ktery si to nezkusi tohle nepochopi.Ali za chvili ji jdu koupat.Jsem ji nechal chvili z plinek rozbalenou a akorat zacla curat:-) Myslim jen porad na tebe Ali.Tak az dojedes tak si v kamionu pekne odpocin.

No, (Čt, 31. 8. 2017 - 17:08)

bys měla spíš Milunu...možná to Alici dělá dobře,když je na ní Miluna uplá.

... (Čt, 31. 8. 2017 - 17:08)

Mě se to s ní taky líbí a...Ali netoužíš i skrytě po Sany?

Alice (Čt, 31. 8. 2017 - 17:08)

bys měla spíš Milunu...Spíš kdybych jí nechala i já tak jí to položí.A jak jsem psala potřebuju jí taky.Kdybych jí neměla musela bych si hledat jinou a to se mi nechce.

Ty (Čt, 31. 8. 2017 - 17:08)

Je mi líto že jste se...bys měla spíš Milunu nechat na pokoji,zase se na tebe upne.Když už nemá rozum Miluna,tak ty bys mohla.Jsi o dost starší,tak bys měla vědět jak to pak dopadá.Miluna bude zase jen ve stejných sračkách co byla.Bude žárlit,bude zase dělat vyrvál.Měla bys Milunu fakt nechat normálně žít.Časem si Miluna někoho najde,třeba i s bytem a bude spokojená.Co jí bude čekat s tebou.NIC

Alice (Čt, 31. 8. 2017 - 16:08)

No vidíš Miluno, bude tě...Mě se to s ní taky líbí a i když jsem pak myslela že to ukončím tak stačí když vidím někde nějakou podobnou Milče a začne mi to s ní chybět.Ale jiný ženy nehledám,cítím to jen k Milče.Ale kdybych někdy něco měla mít s jinou tak se mi líbí spíš 40cítky a 50tky ale nehledám nikoho to píšu jen tak.

, (Čt, 31. 8. 2017 - 16:08)

No vidíš Miluno, bude tě objíždět Alice. I když nedávno říkala že už né. A Jirka si dá časem taky říct.

Alice (Čt, 31. 8. 2017 - 16:08)

Je mi líto že jste se hádali.Nevím taky co poradit.Mrzí mi to Milu.Já chápu že ti to chybí ale chlapa nutit nejde když mu pak nestojí.Si aspoň ráda že máš mě? Já si ho pak připnu a vynahradím ti to.Jirko dělám teď pauzu a už jsem v Polsku,ještě mi chybí kolem 100km.Ale teda horko hnusný dneska už aby se ochladilo.Co Anetka,všechno v pořádku?

. (Čt, 31. 8. 2017 - 16:08)

Tak to Miluna muze jit nejakyho hledat na akci tam,bude tam mit dost chlapu.

čtenář 2 (Čt, 31. 8. 2017 - 15:08)

Já se už lekla, že je...Já jsem taky nikdy neslyšel o Dočesné. Název je zřejmě od toho, že už se dočesal chmel. Ty lavičky myslím nejsou vhodné k uspokojování, tam není ta trubka:-) Dneska v práci to bylo docela v pohodě, umyl jsem nějaký okna na úřadě a zítra to jdu dodělat. Přemýšlím co budu dělat o víkendu, asi vyrazím na kole do Moravskýho krasu pokud nebude pršet.

:-D (Čt, 31. 8. 2017 - 15:08)

Tak že bych nějak extra...Já se už lekla, že je odmontovali kvůli Miluně,protože se na nich uspokojovala.Dočesná,Dočesná,hned mi to nedošlo a pak jsem si myslela,že je to příjmení nějaké ženské.Říkala jsem si, ale vždyť Miluna má příjmení jiné.Dnes si sedím na vedení.Jak čtenáři jinak,copak jsi dnes dělal,v práci dobrý?

čtenář 2 (Čt, 31. 8. 2017 - 15:08)

Ksdyby semnou šel aspoň...Tak že bych nějak extra bazíroval na cigánkách se říct nedá. Mně se na nich líbí, že stačí zacinkat prachama a jdou, žádný kecy kolem:-)
Já jsem se včera zase díval na tu vaši webkameru jestli tam nepůjdeš kolem a zarazilo mě, že z náměstí zmizely lavičky. Prvně jsem si myslel, že je chyba v Matrixu, ale pak jsem po tom pátral a zjistil jsem, že je odmontovali kvůli Dočesný. Zrovna teď se koukám, že už tam je podium a kamiony. Ta Dočesná je zítra a pozítří. Bude to dost velký, prý tam bude asi 39 pivovarů, mimo jiné i z Japonska. Přemýšlím jak ti poradit, ale já na rady moc nejsem. Ten závislej po tobě toužil, ale teď je asi v tom blázinci.

Důchodce (Čt, 31. 8. 2017 - 15:08)

si nechutná, ty neumíš...Měěě? To néééé

Sama (Čt, 31. 8. 2017 - 15:08)

A co z toho budu mít bez...si nechutná, ty neumíš žít normální život.Tak si najdi důchodce,to ti přece šlo:-)

To byl závislej (Čt, 31. 8. 2017 - 15:08)

Tak co ten Karel, nebo...ale ten je teď v blázinci.

dotaz (Čt, 31. 8. 2017 - 14:08)

Ksdyby semnou šel aspoň...Tak co ten Karel, nebo obdovovatel Milunky, nebo kdo to byl, ten by si dal přece říci.

Miluna (Čt, 31. 8. 2017 - 14:08)

Ksdyby semnou šel aspoň čtenář2 ale sem daleko a nejsem cikánka:-(((

Miluna (Čt, 31. 8. 2017 - 14:08)

A co z toho budu mít bez sexu??!!! Povídat si můžu se Zdenčou.Vy si celou noc užíváte a já si mam jenom povídat!!!!! Povídala bych si až pak.Taky sem zklamaná z tebe,úplně si mi vykolejil a zničil!!!!!!! Zase teda nemam žádnýho chlapa a zaplatit si ho do bordelu nebo na privát jít nemůžu peotože tam nejsou!!!!!!! fuj hnusný tohle nechutný nespravedlivý!!!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář