Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 19:09)

Jirko ale já zase nejsem tak...tak z toho muzikálu jsem na rozloučení s mužem nechala zahrát mimo jiné Most přes minulost, zdálo se mě to příhodný.

Miluno (Pá, 1. 9. 2017 - 19:09)

má padesát osmale na výšku

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 19:09)

Jirko ale já zase nejsem tak...vlasně jo, byla jsem tuhle hodně naměkko, ale fakt hodně. Ve středu dávají večer na Nově pořad s názvem Malé lásky. Nevím, jestli jste se někdo díval, je to z porodnice v Plzni a a je to filmováno s ženami, které se chystají k porodu a pak odrodí. Dávali to už 2x a já pokaždé, když přijde ten malý človíček na svět cítím veliké dojetí.

Miluno, (Pá, 1. 9. 2017 - 19:09)

Já sem měřila Jirku i sama...má padesát osm

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 19:09)

Tak to bysme si rozumeli i my...Jirko ale já zase nejsem tak nová. No asi oproti vám jo. To co píšeš neznám ale hodně písniček znám a nevím kdo je zpívá. To dřív jsem znala všechny zpěváky a všechny skupimy. Bylo jich méně a bylo to přehlednější.
Mio já jsem AD nikdy nebrala a tak pustím emoce kdykoliv mám potřebu. Nijak to nemaskuju.
A jako ty máš Krysaře tak já mám Jesus Christ. To můžu slyšet pořád dokola.
Nebo baladu pro banditu.

jojo (Pá, 1. 9. 2017 - 19:09)

Ona uz ho po nekom dneska...jak jí budeš hledat toho nápadníka tak s měřidlem v ruce. 20 cm je podmínkou.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Tak to bysme si rozumeli i my...Tak to mě zde občas duní Kabáti. Má je rád syn a už i vnuk a já nakonec taky.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

a určitě mu řekla, aby si...Ona uz ho po nekom dneska chtela zmerit? Nejak mi to uniklo.No ja ho nikomu merit nebudu jen jim reknu,ze si ona preje vetsiho.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Mio koukám že jsi taky...taky to tak mám. Když uslyším Suchý - Šlitr, nějakou písničku, tak jsem zase hodně malá a jsem na prázdninách u tety. Ona tehdy už měla gramofon a my ještě ne. A pak další a další, které mě připomínají určité situace.
Já díky těm AD mám emoce zabržděné, já nepláči, jen se mě začnou jakoby ježit vlasy na zátylku a projíždí mražení. Takový pocity jsem měla, když jsem poslouchala Kryšaře, celej muzikál, to jsem ztuhla a nehla se až do konce. At si říkají o Landovi co chtějí, ale špatnej člověk nemůže složit něco tak krásnýho.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Mio koukám že jsi taky...Tak to bysme si rozumeli i my dva:-) Ja to mam to samy.Jo nekdy brecim taky jo priznam to i kdyz jsem chlap,ale no a co.Nejsi taky v nasem veku? Trochu se ted stydim pred tebou co Miluna napsala jak si tu nova.Ted napriklad posloucham C.C.Catch Are you man,ale mam pri tom v hlave svoji Alcu jak ted jede v kamionu a cekam jestli to stiha domu nebo ne.

Jo (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Však jo, Miluna včera...a určitě mu řekla, aby si ho nechal změřit než mu řekla o HIV.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

žejo, krásná písnička,...Mio koukám že jsi taky písničková. Já mám všechny důležité okamžiky v životě spojené s písničkami nebo s nějakou hudbou.
Jak zazní něco staršího tak si hned vzpomenu co jsem v tu dobu kdy to hráli dělala a nebo koho jsem milovala.
A některé písničky mě taky rozbrečí.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Já sem měřila Jirku i sama...Milčo ty mě fakt bavíš! :-)
Však já píšu když mám čas. A mého partnera jsem nikdy neměřila takže v centimetrech ti to fakt neřeknu. Jen snad napíšu že si s ním hodně dobře rozumím protože on ví co potřebuju a já vím co potřebuje on.
Ale hlavně se máme rádi.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Tak tu písničku si moc...žejo, krásná písnička, dřív jsem z ní mívala husinu a tekly mě slzy a pořád ji ráda poslouchám i ty ostatní její písničky. Když mám tu správnou náladu uvařím kafíčko, zapálím si a poslouchám. Taky mám staqžený film o jejím životě, byla to vyjímečná žena a vytrpěla hodně bolesti.
No taky jsem kvůli tomu vztahu nikdy neměla výčitky svědomí.

Miluno (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Já sem měřila Jirku i sama...ty jsi pako.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

asi jsem to tak brala....Tak tu písničku si moc dobře pamatuju.
A máš pravdu. Litovat snad jen toho co se v životě nestihlo a ne toho co bylo.
Neznám podrobnosti jestli jsi je sem psala ale to cos udělala udělalas dobře.

no a co (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Maďaři a Rumuni jsou...klidně můžou být třeba fialový, ale těch 20 cm je podmínka.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Milčo já jsem hlavně ráda...Já sem měřila Jirku i sama a měl 19,5cm a musim říct že někdy je to masakr když začal tvrdě a jde to až do bolesti ale jde o to že mě se ta bolest líbí a Alče taky.Někdy je to krásný až do trochu krve.Ale na to jsme si ho musely vychovat aby byl tvrdej.Nebo když nás s nim bil přes hlavu krásně tvrdym velkym.To mi pobavilo jak píšeš o knize nebo filmu tak piš taky občas ať je nás tu víc a pro mě je to taky jako kniha nebo film když si tu někoho oblíbim a čekam co napíše.A kolik má tvuj partner?

Miluně (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

si tam může strkat třeba...to přijde naprosto normální. Jak se jiný dívá jaký má kdo oči tak Milču zajímá jen ten nástroj. Holt každý máme jiný priority.

. (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

si tam může strkat třeba...Však jo, Miluna včera řekla na ulici přímo, že chce sex, ale jak řekla o Hiv, bylo po sexu.

Reklama

Přidat komentář